Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jestem nowa, witam wszystkich :)
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano
Witam Was wszystkich :)
Opublikowano
Cześć Wszystkim! Pozdrawiam!
Opublikowano

Witam,

BMW jeszcze nie mam ale to się wkrótce zmieni :) Nie jest tak łatwo znaleźć zadbane E61.

Opublikowano

Witam wszystkich, jestem nowym członkiem forum :) .

poszukuje x5 e53 4.4 :D

Opublikowano
witam wszystkich! miłego forumowania :)
Opublikowano
witam Was, bardzo podoba mi się to forum, pozdrawiam
Opublikowano

Cześć wszystkim,

 

Z tej strony Pablo, jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem pierwszego w życiu bmw e46 328i. Chciałem się z Wami przywitać.

Mam nadzieję, że będę mogł liczyć na Wasze porady i korzystać z Waszego doświadczenia Panowie, gdyż ja sam w temacie bmw nie wiem nic.

Jako farmaceuta zawsze chętnie odwdzięczę się poradą w sprawach apteczno-farmakologicznych ;).

Służę pomocą ;)

 

Pozdro dla forum,

P.

Opublikowano

Witajcie!

 

Jestem Paweł. Na dany moment jeszcze nie posiadam swojej bawarki aczkolwiek mam nadzieję, że z Waszą pomocą coś znajdę :). Poszukuję e46 2.2/2.5. Na codzień studiuję i pracuję jako programista. W czasie wolnym ćwiczę na siłce.

 

Pozdrawiam P.

Opublikowano
cześć pasjonaci beemek :)
Opublikowano

Witam forumowiczów,

 

BWM seria 1 zawsze mi się podobała. Od zeszłego tygodnia jestem uzytkownikiem F20, 116d.

Jestem bardzo miło zaskoczony tym samochodem a zwłaszcza silnikiem :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Cześć wszystkim!

jestem nowym członkiem i poszukuję aktualnie E46 3.0d :)

miłego forumowania! :)

Opublikowano
Witam kolegów! :8) Nazywam się Piotrek, posiadam e92 z '07r. i rozważam nieco bliżej poznać te auto. Liczę na fachową poradę i pomoc w modyfikacjach. Pozdrawiam! :cool2: :cool2:
Opublikowano
Witam wszystkich wielbicieli BMW. Mam na imię Włodzisław i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 760i. Liczę na to, że będę mógł wykorzystać waszą wiedzę. Zawodowo zajmuje się budowlanką, więc z tego tematu też mogę doradzić.
Opublikowano

Witam wszystkich

Jeszcze nie posiadam własnego bmw, ale mam nadzieje że się to zmieni z Waszą pomocą ,bo już kilka mam na oku i liczę na pomoc .

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano
Witam szczęśliwych posiadaczy BMW!
Opublikowano

Witam wszystkich, tu Przemek F20 116i 136KM 2012 rok Łódź.

Pozdrawiam.

Opublikowano
cześć wszystkim! dołączam do posiadaczy BWM :)
Opublikowano
Czesc wszystkim. Dolaczylem do grona posiadaczy BMW :)
Opublikowano

Cześć wszystkim :) założyłem już swój temat a zapomniałem się przywitać!

Michał z Krakowa :) posiadacz E39 :)

Opublikowano

Cześć wszystkim,

 

Z tej strony Tomek, korposzczur z Lublina :) , jak wszystko pójdzie dobrze to już wkrótce właściciel e92 335d,

 

Pozdrawiam forumowiczów :wink:

Opublikowano
Witam Wszystkich, mam na imie Radek i pochodzę z okolic Stalowej Woli w sierpniu przymierzam się do kupna F30 320 ;))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.