Widziałem już gorsze wgniotki. Dobry blacharz zrobi Ci to bez szpachlowania. Na pewno nie pakowałbym się w szpachle gdy nie ma takiej konieczności. Poszukaj sprawdzonego blacharza w okolicy, lepiej zapłacić trochę więcej niż szpachle nakładać
Witam wszystkich wielbicieli BMW. Mam na imię Włodzisław i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem BMW 760i. Liczę na to, że będę mógł wykorzystać waszą wiedzę. Zawodowo zajmuje się budowlanką, więc z tego tematu też mogę doradzić.
4 298 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.