Skocz do zawartości

pomocy!!!problem z obc komputer kto pomoże????


tomek_alex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Moje autko to e39 2000r 3.0d.Mam wielki problem i nie znam zadnych magików zeby mogli mi w tym pomóc?zapaliła mi sie w kompie funkcja code.nie moge uruchomic autka co robic?dopiero jeden koles z forum deko mi pomógł zebym mógł doczłapac sie do domu :? poprostu odpiełem zegary i autko zapaliło ale jak je podpinam to znowu wyskakuje funkcja code na navi i na zegarch i nie mozna zapalic autka ani wejsc w obc komputer bo prosi o 4 cyfrowy kod a ja wczesniej nic takiego nie wbijałem.pomózcie plis bo nie wiem co mam robic?moze jest kod do zegarów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wŁasnie nie jest to prosta sprawa to nie wymiana żarówki ?jak by była prosta to nie była by tylko jedna odpowiedz ???w instrukcji co jest napisane to nie działa sprawdzałem na wszystkie mozliwe sposoby jak odpinam licznik to git-zapala jak podpinamswoj licznik nie pali napisane jest code jak podpiełem od kumpla licznik inny nawet porozbierany to wszystko wraca do normy to to autko odrazu zapaliłoi nie woła o cod i wszystko wrociło do normy .plis pomocy jak ktos to kuma ???czy to wina licznika?? :( :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuacje po całkowitym rozładowaniu aku.

Ktos mi poradził i się udało.Odłączyłem aku na 10 min i po

ponownym podłączeniu na monitorze navi rozpoczeło się

odliczanie czasu od 10 min do 0.Po tym odpaliłem auto!

Może to ci pomoże. Pozdrawiam!

BMW=Boss-Money-Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo chłopaki popróbuje kurde ale juz mi nerwy puszczaja ku..a? nic nie pomaga a u mnie po odpieciu aku nie schodzi czas czyli nie odlicza sam nie wiem dlaczego cos pokombinował poprzedni łos i wkrecał mi ze nie miał kodu baran jak dzwonie to nie odbiera cymbał.i na kilka rzeczy tez mnie przewiózł ale już sobie dokupiłem sam na swoj koszt ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim sedanie 2001r ostatniej zimy kilka razy jeż rozładował mi aku,

nie było nigdy problemu,podładowałem i palił z mety.

Natomiast w 3.0d 2003r jak rozładowałem aku to miałem wielki problem

płakac mi sie chciało i pomógł mi znajomy z servisu.

Więc i tobie polecam poradzic sie w dobrym servisie. Pozdrawiam!

BMW=Boss-Money-Women
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.