Skocz do zawartości

Reflektory soczewkowe z ringami


Neo92

Rekomendowane odpowiedzi

kolego czemu do czarnulki dałeś lampy w chromie? :duh: to wyglada jak... jak... Skoda Octavia eh strasznie ją skrzywdziłeś widać ze ja boli NATYCHMIAST ZMIENIAJ LAMPY NA STARE masz czas do jutra jak nie to osobiscie przyjade i Ci wpierd**e :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego czemu do czarnulki dałeś lampy w chromie?

Wyjasniłem na początku tego wątku ;)

 

... eh strasznie ją skrzywdziłeś widać ze ja boli NATYCHMIAST ZMIENIAJ LAMPY NA STARE masz czas do jutra jak nie to osobiscie przyjade i Ci wpierd**e :P

nie bij przetłumacz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

P.S. Dobrze że o gustach się nie dyskutuje ;)

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 brzydkie i kiepsko wyglada betka z nimi

 

2 jak je zamontujesz to mam nadzieje ze policja Ci odbierze dowód

 

edit

 

ad1. rzecz gustu - takie mnie sie wlasnie bardziej podobaja, masz oddmienne zdanie i ok - kazdy moze miec swoje ;)

ad2. to jabys nie widzal to sa wlasnie na aucie., nie odbierze dowodu, bo od reki moge zmienic zarowki na zwykle ;)

ad2 -b przeszedl wlasnie przeglad bez zastrzezen

 

P.S. Ale dobrze mi zyczysz ... jechalem sam naprzeciwko swojego samochodu i powiem szczerze widzialem bardziej oslepiajace auta,o ile moge mowic tutaj o oslepianiu :/

 

EDIT - moze sa mocniejsze -ale na pewno prawidlowo ustawione, w bliskiej przyszlosci spryskiwacze dojda - samopoziomowania sie nie doczeka chyba

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a moze poprostu przyzwyczaj sie Cien :cool2:

hihi - na to wychodzi :cool2:

Ale jestem spokojnym człowiekiem ze swoimi przekonaniami i tak już zostanie.

A fakt że rozumiem tradycjonalistów, nie zmieni mi mojego gustu ;)

Bogu dziękujcie że nie podobają mi się żółte kwiatki na masce - tak na przykład :D

Bo na pewno by się tam pojawiły :P

Natomiast nie podoba mi się negacja - kiedy nikt nie widzi tego na własne oczy, ale każdy ma do tego prawo i ja po prostu spokojnie (no może nie całkiem) to przyjmuję. ;)

 

pozdrawiam

łamiący tradycje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

to sie nie moze podobac

hehe, może trudno uwierzyć, ale prawie każdemu kto to ogląda na żywo to się podoba :norty:

Cóż dobrze że nie wszyscy mamy takie same gusty, bo byłoby monotonnie ;)

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie podobać z tego względu ze jest po prostu inne....

 

ja jednak uwazam - ok niech bedzie ale chrom do jasnego lakieru srebrny o!... a do czarnego tylko i wylacznie reflektory z czarnym tłem

 

też sie zastanawiałem nad tymi lampami ale jednak ostatecznie tylko zmodyfikowałem stare:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images34.fotosik.pl/36/7a0f50db91bb10d2.jpg

 

ringi+brewki+białe kierunki

 

mysle ze nie wyszlo najgorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku,jako że jestem tu nowy, Witam Wszystkich.Pozwólcie że również wypowiem się na temat lamp.Sam posiadam u siebie takie zespolone z kierunkami (takie autko kupiłem),tyle że czarne a nie chromy jak u kolegi Cien.Wrażenia?Hmmm Jak mam być szczery to wydaje mi się że świecą kiepsko.Jak narazie nic nie ustawiałem,zmieniłem żarówki na nowe.Zastanawia mnie jedno,czemu wspominacie o xenonach?Te lampy mają soczewki,więc zwykłe żarówki a nie palniki?Być może są identyczne ale xenony,choć nie spotkałem się z takimi jak narazie.Co do świecenia,to z ciekawości wsadziłem żarówki "ala xenon" niebieskie.Efekt?Soczewka tak załamuje światło że nie bardzo widać żeby choć trochę świeciły na niebiesko,tak jak np w zwykłych lampach.Jeśli byłby ktoś zainteresowany zdjęciem chętnie pokaże.Dodam tylko że wydaje mi się że nie wyglądają strasznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy mają soczewki,więc zwykłe żarówki a nie palniki?Być może są identyczne ale xenony,choć nie spotkałem się z takimi jak narazie.Co do świecenia,to z ciekawości wsadziłem żarówki "ala xenon" niebieskie.Efekt?Soczewka tak załamuje światło że nie bardzo widać żeby choć trochę świeciły na niebiesko,tak jak np w zwykłych lampach.Jeśli byłby ktoś zainteresowany zdjęciem chętnie pokaże.Dodam tylko że wydaje mi się że nie wyglądają strasznie.

 

Na początek, witamy na forum :cool2:

 

Myślę, że dlatego wspominamy o xenonach, gdyż większość lamp w naszych buniach już słabo świeci. Jedni chcą mieć xenon, bo dobrze świeci, inni bo dobrze wygląda, a jeszcze inni mają swoje inne powody. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. I jeśli już robić te przeróbki, to tak aby było dobrze i z zachowaniem zdrowego rozsądku. Sam zastanawiam się nad czymś takim,ale najpierw zrobię czyszczenie odbłyśników i soczewek. Po takim odświeżeniu będę myślał co dalej. Jakoś nie mam ochoty kupować lamp za max 1000 zł. komplet pseudo zamienników (wyjątek znane zamienniki), a ponad 2500 za lampy (oryginały) to już przegięcie. Lepiej zrobić za tą kasę remont zawieszenia, na pewno będzie to zwiększenie bezpieczeństwa - bo nagle coś się zepsuje w np.: hamulce, wahacz (tfu, odpukać...) To jest moje zdanie :mrgreen:

 

Wybacz Gruka ale nie bardzo Cię zrozumiałem (cytat z twojej wypowiedzi) :worried: W betach są: 1) lampy projekcyjne(soczewkowe); 2) lampy "tradycyjne"; 3) xenony.

1 i 2 to prawie to samo, w jednych kąt padania światł układa soczewka a w drugich szkło (te paski na reflektorze). Xenony to xenony :D Spotkałem się z soczewkami i bez.

 

Tzw. HID-y najlepiej jest wkładać w lampy soczewkowe. Wiadomo, soczewka jest w sam raz do tak "mocnego" światła (znowuż moja radosna interpretacja :mrgreen: ).

A niebieskie żarówki to nie do samochodu - jakiegokolwiek. Na błyskotekę będą w sam raz. Wiem, bo miałem i bardzo tego żałuję. Były założone przez parę godzin i poleciały do śmietnika.

A tak swoją drogą, jeśli włożysz mocno niebieskie, prawie granatowe żarówki, to będą świecić na niebiesko. Ale to się mija z celem, to świeci ale nie oświetla drogi :mad2:

 

Jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawcie :dance: bo jest to bardzo możliwe :doh:

 

O lampach zespolonych z kierunkiem, czarnych/chromowanych, itp. się nie wypowiadam :twisted2: Każdy ma swój gust i tak ma być :cool2: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lamp zespolonych to widzialem je juz w paru i zawsze wygladaly jak by byly do innego samichodu ale nie do bmw dlatego napisalem ze sa nie ladbne a te niby xenony to moze swieca lepiej ale oslepiaja innych zazwyczaj zle ustawione i nie dopasowane do struktury klosza gdzies czytalem ze potrafia nawet zniszczyc soczewki ktos tu na forum opisywal

 

i jeszcze jedno robicie z tych swoich samochodzikow przyslowiowe choinki ale to zecz gustu

 

PS

a moze jeszcze jakis neonik tam zamontuj :mrgreen: :nienie: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp,to zgodzę się że o gustach się nie dyskutuje,ale czy tak bardzo źle to wygląda? http://img401.imageshack.us/img401/4200/bmwli3.th.jpg Przepraszam za jakość zdjęcia ale robione było telefonem.Co do świecenia i lamp to zgodzę się że xenon a lampa tradycyjna to inna bajka.Niestety nie miałem okazji porównać jak świecą lampy standardowe,a moje soczewki,więc opieram się na moich lampach.Co do żarówek to trochę namieszałeś mi w głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z podobnego rzutu dam moja fotke - to te same lampy w chromie ;)

Moim zdaniem lepiej wygladaja moje :D

Przymierzalem sporo lamp i wybor padl na te akurat ;)

Wczesniej o tym pisalem nie bede sie powtarzac - ale mozna porownac ;)

 

%5B640%3A380%5Dhttp%3A//gryzzly.com/ftpimg/do_skasowania/bmw_foty/BMW_E36_Copue_DSC05005_1600%20.jpg

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Juz lepiej! Chodz to jeszcze nie to czegos mi tu brakuje...

Nie pasowalo mi zawsze cos w tych lampach i wlasnie po obejrzeniu powyzszego zdjecia uswiadmilem sobie dokladnie co....

Wielki urok w tego auta to jego "spojrzenie" tak to nazwijmy.. oryginalne lampy to takze owalne reflektory w kloszu jednak sciete u gory - taki efekt zmarszczonego czoła bad look :twisted:

Natomiast te przedstawione przez was sa pozbawione takiego efektu dużo charakteru traci na tym auto, nie jest grozne tylko takie zdziwioooone.... troche bez wyobrazni te lampy zapewne pomogly by tu duzo brewki tak mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem na starych światłach brewki i były duże problemy na przeglądzie aż zwyzywałem kolesia.... :evil: Teraz na przeglad jezdze gdzie indziej :D , a z brewek sie wyleczyłem.Owszem autko wyglądało agresywniej ale szkoda mi na nowe lampy naklejac takie rzeczy :cry2:
Kocham moja Czarnulkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem na starych światłach brewki i były duże problemy na przeglądzie aż zwyzywałem kolesia.... :evil: Teraz na przeglad jezdze gdzie indziej :D , a z brewek sie wyleczyłem.Owszem autko wyglądało agresywniej ale szkoda mi na nowe lampy naklejac takie rzeczy :cry2:

No wlasnie sie obawiam naklejania - mysle nad wycieciem laserowo z blachy ;)

Ale jesli mi sie spodoba .. a czy tak bedzie ????

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.