Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukam i nie moge znalezc kogos kto ogarnia silnik N42. Niestety to specyficzny silnik i musi to byc osoba ktora sie w sumie specjalizuje w tych silnikach nie na zasadzie ze wymieni pol silnika i znajdzie awarie metoda prob i bledow. Czy ktos w Warszawie ogarnia ten silnik ???....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem jakims orlem z geografi polski ale czestochowa nie lezy w mazowieckim

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zrobiłem właśnie upgrade z E83 na E70 3.0b 272KM :D

Poszukuję dobrego warsztatu do zamontowania LPG w Warszawie lub okolicach max do 250km.

Co polecicie ?

http://panoramafirm.pl/mazowieckie,,radom,go%C5%82%C4%99biowska,37_a/p.h.u._mascar_wolak_sebastian-agsylk_pra.html

było:

e30 2,0i touring /e30 1,8i coupe /e30 2,5i sedan / e36 323i coupe / e39 523i sedan / e39 525i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich forumowiczów :mrgreen:

 

polecam zdecydowanie warsztat MCars-naprawa i serwis-specjalizacja BMW. Warsztat znajduje się na ul. Rzemieślników 11 W-wa, z zewnątrz nie wygląda na super warsztat ale specjaliści z najwyższej półki przedewszystkim dbają o klienta, wszystko wytłumaczą co i jak i dlaczego i zrobią wycene, jednym słowem fachowa, rzetelna i miła obsługa( zjawiając się pierwszy raz byłem mile zaskoczony podejściem do klienta ). Serwisuje w MCars swoją bunie i jestem bardzo zadowolony po 2 wizytach moja rzędowa 6 zaczęła śmigać jak powinna :cool2: serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.