Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,dzieki za rady, ale za długo nie moglem czekać. Szybę już wymieniłem, bo mała ryska szybko sie powiększała (pewnie przez zmiane temperatury w ostatnich dniach i że nadal jeździłem), a na klejenie bylo juz za pòźno. Wcześniej nawet tego nie zauważyłem. Wstępnie nawet się zastanawiałem czy ktoś mi szyby nie wybił. Jest tej samej firmy co pozostałe tylko bez znaczka bmw. Wymieniłem przy Wiertniczej obok TVNu, bo szyba była na drugi dzień i cena tez ok. A w ASO cena wiadomo, że odpowiednia więc sie nie zdecydowałem. Teraz czekam na deszcz lub pierwsze mycie, żeby zobaczyć czy nie przecieka i czujnik deszczu działa. Pewnie jakaś kalibracja będzie potrzebna.

 

Pozdrawiam,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, szukam jakiegoś dobrego magika w Warszawie, okolicach, który odczaruje mi samochod z zaklęć, a wiec sprawa wyglada tak ze wszyscy czarodzieje rozkładają ręce, brakuje mi w E90 30 koni i cos je odcina przy 2800 obrotów (wykres w dół) wymienione wszystkie czujniki ale to wszystkie, nowe fabryczne turbo, komp pokazuje tylko 2 błędy 2 świec żarowych pozatym wszystko na komputerze jak laleczka, a ASO mnie pogoniło bo mam wycięty DPF.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czesta uterka ktora z czasem sie pojawia po wycieciu dpfa (czasem po 70 tys km czasem po 5 tys), jest powrot spalin i obnizenie przez kompa mocy.

trzeba wyczyscic komore spalania mechanicznie i wlozyc ponownie dpfa

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Szybkie pytanie: Który warsztat w Warszawie wybrać do regeneracji maglownicy i wymiany drążka kierowniczego?

 

Wybieram spośród tych, którzy najczęściej się powtarzają w tym wątku:

mautoczesci

asko na Ostroroga

motoricus na Łopuszańskiej

 

 

Do tematu wkupiam się dwoma, mam nadzieję cennymi, informacjami:

- Osowiecki przeprowadził się z Ojcowskiej do Milanówka (od 01.07)

- jakby ktoś potrzebował zrobić renowację pompy Boscha, to polecam Kotońskiego (http://www.autobosch.pl/) - nie wiem, czy najtaniej, ale wszystko działa ok, usterka usunięta, kontakt też.

 

Pozdrawiam,

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Do tematu wkupiam się dwoma, mam nadzieję cennymi, informacjami:

- Osowiecki przeprowadził się z Ojcowskiej do Milanówka (od 01.07)

Gdzie dokładnie?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Szukam jakiegoś serwisu bądź osoby z Warszawy lub okolic która naprawi napęd DVD w moim e60. Słabo już czyta płyte nawigacji i sie zawiesza, czyszczenie lasera płytą nic nie dało więc pewnie trzeba wymienić laser lub coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

Mam problem z moja e46 2.0d 150KM, auto niemiłosiernie kopci, w okolicach wtryskow bardzo mokro i spalanie w trasie ponad 9l obstawiam lejące wtryski, jednak potrzebuje fachowej diagnozy warsztatu. czy może mi ktoś polecić solidny warsztat w okolicach milanówka, grodziska maz. czy też pruszkowa, który zna się na tych silnikach, uczciwie podejdzie do sprawy i nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję dobrego warsztatu w okolicach lotniska. Do Auto-Sew mam "kawałek" z Ursynowa a chciałbym podjechać na przegląd przed serwisem.

Do zrobienia standard (klocki, tarcze, płyny, filtry) i trochę mniej "standard" - problem z tarką w automacie (znany problem, ale przyczyny już różne...), czujnik oleju (bo się skubany zaświeca w losowych momentach podczas odpalania (potem gaśnie).

 

Znacie jakąś firmę tak dobrą jak Auto-Sew? Bo byłem raz u Pana Krzysztofa [edit] sprawdzić auto przed zakupem (kupiłem inne, długa historia z białym Compactem...) i gość jest genialny (ale i nie tani :P)

Edytowane przez Torwald84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwiej byloby napisac :

 

Polecam warsztat Auto sew, to wedlug mnie bog mechanikow.

 

Brzmialo by to mniej falszywie :nienie:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwiej byloby napisac :

 

Polecam warsztat Auto sew, to wedlug mnie bog mechanikow.

 

Brzmialo by to mniej falszywie :nienie:

 

Niepotrzebna złośliwość...

Auto-Sew jest polecany na forum, to raz. Dwa, że sam tam byłem i Pana Krzysztofa (pomyliłem imię, mój błąd...) uważam za świetnego fachowca.

Kto u niego coś robił to wie o czym mówię.

 

Jeśli znasz dobry serwis w Warszawie, to podaj proszę adres, będę wdzięczny.

 

@oli222 - fakt, mój błąd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.