Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Wydobywa mi sie spod maski bialy dym podczas postoju, oraz gdy wlacze zimny nawiew jest nie przyjemny zapach w aucie, jakby spalenizna. Dym wydobywa sie od strony pasazera (okolice odmy, turbiny). Chcialby byc podczas diagnozy. Pacjent to Bmw 1 e87 silnik 118d

 

 

 

 

Nikt nie ma mechanika godnego polecenia ? Proszę o pomoc, ważna sprawa. Lub jeśli ktoś ma garaż, troche kluczy i czasu to możemy sami sprawdzić, oczywiście nie za darmo.

 

Jak jest to samochód na gaz to polecam egp na Ostrobramskiej.

Jak nie to jest dobry warsztat na Bemowie, przy połczyńskiej http://opel.autowola.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cześć,

 

Poszukuję kogoś doświadczonego do przyciemnienia szyb w E90. Znacie kogoś takiego w Warszawie i okolicach? Polećcie mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Stałem się posiadaczem bmw z3, ale auto ma trochę usterek, które trzeba ponaprawiać, świeci się airbag, mechanicznie coś z wolnymi obrotami, strasznei skaczą jak jest silnik zimny, sprężarka klimy nie działa, do tego jakiś przegląd by się przydał, bo samochód od kilku lat stał, w zasadzie nie jeżdzony (w rodzinie był, więc wiem że faktycznie stał). Możecie polecić jakiś warsztat, gdzie kompleksowo się nim zajmą, a nie będzie mnie to kosztowało majątku? trzeba mu przywrócić dawne życie, bo trochę podupadła ta Z3.

 

najlepiej Warszawa - okolice włochy/bemowo/wola, ale do dobrego serwisu mogę nawet pojechać dalej :)

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

Mam pytanie, czy znacie jakiś godny polecenia warsztat do BMW w Mińsku Mazowieckim? Czy trzeba jechać do Warszawy?

 

EDIT: Mam do wymiany miskę olejową.

w Wołominie masz http://www.zientara.com.pl

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie, czy znacie jakiś godny polecenia warsztat do BMW w Mińsku Mazowieckim? Czy trzeba jechać do Warszawy?

 

EDIT: Mam do wymiany miskę olejową.

w Wołominie masz http://www.zientara.com.pl

 

Ale zes wymyslil z tym Zientarą, warsztat ma fajny ale fachowosc znacznie ponizej przecietnego "Pana Zdzisia ze stodoly"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie wiem czy Twój przeciętny Pan Zdzisio posiada hamownie 4X4 i modyfikuje takie samochody jak Promotor.

ja tam robię wszystko i nie narzekam.

może ze swoimi wywodami i rozbieżnościami między realem a $ zostałeś spławiony.

zgodnie z polską tradycją:

http://s1.postimg.org/fna1t3z6n/handel.jpg

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Twój przeciętny Pan Zdzisio posiada hamownie 4X4 i modyfikuje takie samochody jak Promotor.

ja tam robię wszystko i nie narzekam.

może ze swoimi wywodami i rozbieżnościami między realem a $ zostałeś spławiony.

zgodnie z polską tradycją:

http://s1.postimg.org/fna1t3z6n/handel.jpg

 

Stary, jezeli jestes na forum po zeby hejtowac to wspolczuje. Jezeli twierdzisz ze posiadany sprzet przeklada sie na fachowosc to rowniez wspolczuje.

Potwierdzam ze wyposazenie warsztatu maja jak malo kto, ale buractwo, brak kompetencji, wiedzy i do tego zrzierstwo u Zientary jeszcze niedawno bylo na porzadku dziennym. Sadyzac po twoim poscie moge wnioskowac zetrafil swoj na swego. " Pana Zientare" znam od czasow kiedy byl zwyklym nadetym diagnosta w eltorze ktory wszystkim robil problemy, przy tym kompletnie nie znajac sie na mechanice,i tak mu zostalo, a co gorsza jego fachowcy prezentuja ten sam poziom. Za kazdym razem kiedy bylem zmuszony tam jechac ZAWSZE mialem problemy, ceny brane z dupy i nigdy nie zbuezne.z.kosztami umowionymi. Dalej, w wiekszosci przypadkow musiałem stac przy "fachowcu" i mowic co u jak ma zrobic, bo nawet ustawienie geometrii go przerastalo. Jeszcze do niedawna puszczali na przegladzie samochody bez chamulcow lub z luzami bo nikt tam nie zagladal i czekali na klienta z wywieszonym jezykiem. I to nie jest tylko moja opinia.

Wiec spusc troche pary, bo nie masz kompletnie pojecia o czym mowisz. Moze jakbys z raz pozbieral zawieszenie z jego stacji diagnostycznej po pseudo badaniu, ktore z fachowoscia nie ma nic wspolnego to moze bys sie zastanowil co piszesz, chyba ze jestes chlopcem na posylki po flaszki dla szanownego wlasciciela.

Jezeli jestes taki dumny z szastania kasa za naprawy to zientara sie cieszy ze dzieki takim jeleniom wyposazyl warsztat. Zapewne masz mala wiedze skoro twierdzisz ze serwis samochodu musi byc drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
buractwo, brak kompetencji, wiedzy i do tego zrzierstwo u Zientary jeszcze niedawno bylo na porzadku dziennym.

buractwo i kozactwo w waszych rejonach to standard więc chyba powinieneś być oswojony.

akurat tam tak nie jest.chyba że dla okolicznych się dostosowują :norty:

 

 

" Pana Zientare" znam od czasow kiedy byl zwyklym nadetym diagnosta w eltorze ktory wszystkim robil problemy, przy tym kompletnie nie znajac sie na mechanice,i tak mu zostalo, a co gorsza jego fachowcy prezentuja ten sam poziom. Za kazdym razem kiedy bylem zmuszony tam jechac ZAWSZE mialem problemy, ceny brane z dupy i nigdy nie zbuezne.z.kosztami umowionymi. Dalej, w wiekszosci przypadkow musiałem stac przy "fachowcu" i mowic co u jak ma zrobic, bo nawet ustawienie geometrii go przerastalo.

to po co tam jeździłeś? pod przymusem? zastraszył Cię ktoś? gorzkie żale to jutro w kościele.

poza tym poniżej napisałeś że wypuszczają niesprawne to jak to jest :mrgreen:

 

Jeszcze do niedawna puszczali na przegladzie samochody bez chamulcow lub z luzami bo nikt tam nie zagladal i czekali na klienta z wywieszonym jezykiem.

warsztat to warsztat a stacja przeglądowa to stacja przeglądowa. jak puszczali z luzami to nie mieliby roboty w warsztacie. chyba trochę to nielogiczne.

umów się na naprawę "od ręki" to zobaczysz jak czekają/czekali.

 

Zapewne masz mala wiedze skoro twierdzisz ze serwis samochodu musi byc drogi

właśnie że w porównaniu do Wawy sa tani i mi się to podoba.nigdzie nie napisałem że drodzy.

tylko nie bawią się w druciarstwo i nowe części pchają może dlatego masz żal że za drogo i ceny z kosmosu.

może nie wyszło z ulepem i trzeba było dwa razy płacić za przegląd, więc się burzysz.

btw. trochę polskiego się poducz i używaj ogonków.

bo już taki jeden krzykliwy analfabeta ze Śląska tu jest na forum.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buractwo, brak kompetencji, wiedzy i do tego zrzierstwo u Zientary jeszcze niedawno bylo na porzadku dziennym.

buractwo i kozactwo w waszych rejonach to standard więc chyba powinieneś być oswojony.

akurat tam tak nie jest.chyba że dla okolicznych się dostosowują :norty:

 

 

" Pana Zientare" znam od czasow kiedy byl zwyklym nadetym diagnosta w eltorze ktory wszystkim robil problemy, przy tym kompletnie nie znajac sie na mechanice,i tak mu zostalo, a co gorsza jego fachowcy prezentuja ten sam poziom. Za kazdym razem razem kiedy bylem zmuszony tam jechac ZAWSZE mialem problemy, ceny brane z dupy i nigdy nie zbuezne.z.kosztami umowionymi. Dalej, w wiekszosci przypadkow musiałem stac przy "fachowcu" i mowic co u jak ma zrobic, bo nawet ustawienie geometrii go przerastalo.

to po co tam jeździłeś? pod przymusem? zastraszył Cię ktoś? gorzkie żale to jutro w kościele.

poza tym poniżej napisałeś że wypuszczają niesprawne to jak to jest :mrgreen:

 

Jeszcze do niedawna puszczali na przegladzie samochody bez chamulcow lub z luzami bo nikt tam nie zagladal i czekali na klienta z wywieszonym jezykiem.

warsztat to warsztat a stacja przeglądowa to stacja przeglądowa. jak puszczali z luzami to nie mieliby roboty w warsztacie. chyba trochę to nielogiczne.

umów się na naprawę "od ręki" to zobaczysz jak czekają/czekali.

 

Zapewne masz mala wiedze skoro twierdzisz ze serwis samochodu musi byc drogi

właśnie że w porównaniu do Wawy sa tani i mi się to podoba.nigdzie nie napisałem że drodzy.

tylko nie bawią się w druciarstwo i nowe części pchają może dlatego masz żal że za drogo i ceny z kosmosu.

może nie wyszło z ulepem i trzeba było dwa razy płacić za przegląd, więc się burzysz.

btw. trochę polskiego się poducz i używaj ogonków.

bo już taki jeden krzykliwy analfabeta ze Śląska tu jest na forum.

 

No i widzisz "Panie warszawa" jak sloma ci z butow wystaje.

Rozumiem ze znasz mnie i moje samochody i wiesz co ja montuje i za ile, ze sie pultasz. Pochwal sie ile ci placi wujek zientara za pisanie tych bredni? Wiec pytam kolejny raz ile tak znasz tego zientare ze tak go chwalisz? Zakladam ze jestes kolejnym pieniaczem z pokolenia gimbusow ktory nie dyskutuje na argumenty tylko bije piane co widac w wielu twoich postach.

Nie bede z toba dyskutowal bo nie masz pojecia o czym piszesz, miales farta to sie madrzysz. Najpierw tak sie rzucasz z kasa a w "burackie" strony przyjezdzasz bo taniej? "U was w warszawce" nie ma hamowni 4x4 do twojego e46? To jak to z toba jest? Troche spojnosci chlopie i wiedzy na temat ktory sie wypowiadasz bo na pieniactwie daleko nie pojedziesz.

Po za tym chlopak pyta o warsztat w Minsku a ty mu polecasz partacza 50 km dalej. Zajmij sie czyms zamiast pieniactwem nabijac posty.

 

Ogonkow nie uzywam bo pisze z telefonu Panie polonisto z warszawa :cool2:

Edytowane przez animavilis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niestety, z ćwokiem się nie wygra, zawsze musi mieć ostatnie słowo.

skąd wiem?

bo sam pisałeś że używki kupujesz.

tak miałem farta że tam trafiłem a nie do innych fajansiarzy w okolicy którzy chcieli mi kiedyś pół samochodu wymieniać.

hejtowanie ma takie znaczenie jakbyś nie wieedział: http://pl.wiktionary.org/wiki/hejtowa%C4%87

tak więc na drugi raz pomyśl zanim palniesz coś.

a płaci mi 15 groszy od litery i raz na rok darmowa wymiana oleju :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, z ćwokiem się nie wygra, zawsze musi mieć ostatnie słowo.

skąd wiem?

bo sam pisałeś że używki kupujesz.

tak miałem farta że tam trafiłem a nie do innych fajansiarzy w okolicy którzy chcieli mi kiedyś pół samochodu wymieniać.

hejtowanie ma takie znaczenie jakbyś nie wieedział: http://pl.wiktionary.org/wiki/hejtowa%C4%87

tak więc na drugi raz pomyśl zanim palniesz coś.

a płaci mi 15 groszy od litery i raz na rok darmowa wymiana oleju :mrgreen:

 

To odpal tego linka ktory podales i przeczytak swoj pierwszy post jako odpowiedz do mojego.

Chlopie czy ty nie widzisz ze sie pograzasz i osmieszasz?

Brawo, znalazles jednego mojego posta i juz wszystko o mnie wiesz. Jezeli juz sie pofatygowales i go przeczytales to tez juz wiesz dlaczegp czasami montuje uzywane czesci i sie tego nie wstydze jak 99% uzytkownikow tego forum. Ty natomiast montujesz nowe czesci przy pomocy " partaczy-wymieniaczy" i o zgrozo polecasz ich komus innemu.

 

Myslalem ze przemyslisz sprawe zanim dalej bedziesz promowal autotempote, ale jak widać na twoim przykladzie " panstwo z warszawy" wie najlepiej nawet gdy nie ma bladego pojecia w temacie.

Jak mawial klasyk: "Dno zawsze pozostanie dnem, nawet wtedy, gdy go sie odwroci do gory nogami"

 

Ostatnie slowo oddaje tobie- masz i sie ciesz.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos moze mi strescic klotnie bo chyba mozna sie posmiac ale nie chce mi sie wszystkiego czytac :lol:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dobry elektryk do Z4 e85. Mam problem ze światłami, żarówy się nie przepaliły a nie świecą. Jedna żarówka w lewym kierunku a ostatnio zginęło jedno długie. Coś tam było kombinowane, brakuje jakichś kostek czy coś i potrzebny jest mi gość który to sprawnie ogarnie. Jeden jegomość już wymiękł i nie chce mi się go już dalej męczyć. Wwa i okolice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po raz wtórny. Chciałbym polecić mechanika z Warszawy gdzie zakładałem instalację gazową do kilku moich samochodów. A konkretniej 116 z silniczkiem 1.6 . Zrobili mi przyjemność i postarali się z montażem za co serdecznie dziękuję. I w ramach tej rekompenstay chciałbym polecić warsztat

 

Energy Gaz Polska

Mieszczący się na

ul. Ostrobramskiej 38a

W Warszawie 04-139

 

http://www.egp.pl/

 

Dostałem też coś dla znajomych co może się wam spodobać.

Tylko nie mam pojęcia ile jest czasu na zakończenie tej kampanii.

 

http://egp.pl/precyzyjny-dobor-lpg-bmw.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ponawiam swoje pytanie bo niestety nie dostałem odpowiedzi:

Czy mógłby ktoś polecić specjalistę który przyciemni mi szyby w E90? W okolicach Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.