Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo od zawsze ze poznaje sie fachowosc i profesjonalizm kooperanta nie wtedy kiedy wszystko idzie dobrze, slonce swieci i ptaszki spiewaja ale wtedy gdy cos poszlo nie tak, gdy slychac juz zgrzytanie zebami a odblask ksiezyca w ociekajacymi krwia oszczami kozikow kreuje nieprzyjazna atmosfere.

 

Pod tym wzgledem, ACS w Raszynie zachowalo sie wzorcowo, profesjonalnie i ze stoickim spokojem mimo nie malych kwot w grze.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem sprawdziłem i to co mogę bez owijania i zbędnych ochów i achów:

Polecam warsztat Pana Adama. Ogarnął temat ustawienia zaworów w limitowanej wersji silnikowej N45. Tak na marginesie w ASO robilo wszystko, żeby tej czynności nie wykonać. Poza tym tematy jakich Chłopaki się podejmują i wykonują świadczy tylko o dużym doświadczeniu.

ACS

Jasna 4

Raszyn k/Warszawy

603975574

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam. Panowie gdzie najlepiej udać się w okolicach Wyszkowa na przegląd przed zakupowy? Może kogoś z forum polecicie co by pod kompem autko sprawdził?

jak wołomin nie za daleko to tam

http://www.zientara.com.pl

chyba że ktoś z forum jest blisko.

Edytowane przez pete_wwa

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Szukam dobrego lakiernika w Warszawie który dopasuje mi lakier do nadkola 12 letniego samochodu, polakieruje, dobrze "zestarzy" (mikroryski itp.) i sklei plastik błotnika w porządny sposób, wiem że to zawsze będzie widać bo samochód ma swoje lata, ale chciałbym dać samochód do kogoś kto się na tym zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek1985 ja byłem w Berlux fakt, trochę czekałem na wymianę, no ale to taki czas był, że mnóstwo ludzi się zwaliło i trzeba było odczekać swoje w kolejce, tego nie przeskoczysz. poza tym czekaniem to nie było żadnych negatywów i opony mi nie dudniły :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek1985 ja byłem w Berlux fakt, trochę czekałem na wymianę, no ale to taki czas był, że mnóstwo ludzi się zwaliło i trzeba było odczekać swoje w kolejce, tego nie przeskoczysz. poza tym czekaniem to nie było żadnych negatywów i opony mi nie dudniły :)

 

Z tego co się dowiedziałem tam zawsze jest kolejka która co jakiś czas się luzuje lub znika, można trafić na luźniejsze momenty i pewnie nie czekałbym około 2 godzin tylko krócej, plus dla nich za wymiane opon jak dudniły bo mogli mi ich nie wymienić i ściemnić że coś mam z samochodem. Tak czy inaczej zraziłem się strasznie jakością opon które tam kupiłem (sprzedali mi spękane, nie wiedziałem co brałem, wytrzymały jeden sezon) i czasem oczekiwania na wymianę. Nigdy tam już nie pojadę, kupiłem za***iste opony dużo taniej w mniejszym zakładzie (nie pamiętam dokładnie gdzie to było, mogę odkopać rachunek jak ktoś potrzebuje), czekałem 5 minut na wymianę którą zrobili mi tez za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim e39 530d 2000r uciekła już połowa pixeli z radia i komputera , pytałem u kilku elektryków / elektroników w pobliżu i nie bardzo chcą się podjąć naprawy tego, czy możecie polecić kogoś w Wawie lub okolicach kto zrobiłby to dobrze i nie jakoś mega drogo ?? W jednym warsztacie stwierdzili nawet że tego sie nie naprawia tylko trzeba panel w radio i wyswietlacz zmienic cały , oni załatwią ..... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w moim e39 530d 2000r uciekła już połowa pixeli z radia i komputera , pytałem u kilku elektryków / elektroników w pobliżu i nie bardzo chcą się podjąć naprawy tego, czy możecie polecić kogoś w Wawie lub okolicach kto zrobiłby to dobrze i nie jakoś mega drogo ?? W jednym warsztacie stwierdzili nawet że tego sie nie naprawia tylko trzeba panel w radio i wyswietlacz zmienic cały , oni załatwią ..... :cool2:

 

Zapraszamy :) Ogarniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję w Warszawie warsztatu gdzie specjalizują się w spawaniu tłumików. Mam do wymiany siatkę/element tłumiący przy katalizatorze/dpf w E87. Dzięki za pomoc.

 

Tłumiki - Józef Tomala

Warszawa - Ochota

Harfowa 4

 

Spawali mi tam tłumik i wymieniali zardzewiałe śruby gdzieś przy skrzyni (dokładnie nie pamiętam gdzie, spawarką odcinali bo nie dało się odkręcić). Byłem bardzo zadowolony z ceny, zrobili to bardzo starannie, na miejscu, i nic nie zepsuli. Nie wiem czy robią też jakieś bardziej skomplikowane operacje, najlepiej podjedź tam i pogadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje tym razem jakiegoś speca artysty, w moim e39 był wymieniany zderzak , no i został dość średnio zmontowany/spasowany ( po całej długości szpara z 0,5 cm) , znacie kogoś kto by to porządnie zrobił żeby lepiej wyglądało ? + kilka poprawek lakiernicznych typu tylna klapa w touringu ( zaczyna wyłazić ruda , mało ale im szybciej to zrobić tym lepiej). Najlepiej z okolic Wawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Szukam warsztatu / fachowca w Warszawie który zająłby się następującymi usterkami w e60 '2008

1. Szarpanie skrzyni automatycznej skrzyni biegów - być może jest to kwestia poziomu oleju lub wymiany softu

2. Wymiana klocków i tarcz hamulcowych.

3. Weryfikacja działania odcięcia zapłonu.

pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pisałem Ci na priv że jest.

nie prowadzi oficjalnie działalności i z ulicy nie przyjmuje, plus ma duże obłożenie.

więc muszę Cię zaanonsować ale się nie odezwałeś na priv.

chyba że chcesz fakturę to szukaj dalej.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BM-performance

Puchalska 5

02-851 Warszawa

Ursynów-Grabów

 

502-183-751

 

https://www.facebook.com/bmperfomance

 

Czy ktos z forum ich zna i moze polecic??

 

W piątek wydaliśmy po kompletnym remoncie chyba komuś z forum Alpine B10 3.3 e39. Wiem tylko że facet mówił po angielsku i zostawił nam teraz M3 e46 czarne. Może udziela się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no ze chyba dwa dni jak widać na necie :mrgreen:

szybki remont :whistle:

to nie jest dział autoreklamy tylko polecanych warsztatów przez forumowiczów.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.