Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Polecam Pana Adama z Raszyna, szkoda że kiedyś na niego nie trafiłem..

 

..Napewno nie polecam MCars z Rzemieślników - 4 razy jeździłem na gwarancje po regeneracji turbiny ( najpierw źle zrobili - spalanie na poziomie 15 litrów, później chcieli mi wcisnąć pękniętą obudowe, potem ją zespawali!!, ale całe szczęście huczałą i była nieszczelna) straciłem 2 miesiące!! . Przy okazji pogieli mi próg bo podnośnik miał za duży rozstaw, rozładowali kompletnie aku, musiałem kupić nowy. Ogólnie zlewka i nigdy na czas nie była zrobiona.. raz pojechałem na umówiony koniec dnia, a bemka nie zrobiona - telefon mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogoś z Warszawy (najlepiej blisko ochoty) kto sprzedaje i od razu zakłada używane opony letnie?

 

opcjonalnie, kogoś kto założyłby mi łatę na oponę (wyskoczyła mi gula z boku opony, ale podobno można zrobić tak żeby było w miarę bezpiecznie)

 

jasne Skra http://www.wulkanizacja24h.pl/ polecisz sobie jak korki mina masz czynne 24 h, wczoraj bylem reklamować opony u nich z tylu wyskoczył bąbel pogadali coś i za chwile przynieśli micheliny 225/45/17 spokojnie do polatania :D

Generalnie to są cwaniaki ale można się targować.

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, a wiesz może na co patrzeć przy oponach? żeby mi nie wcisnęli bezbąblowej ale nie nadającej się do jazdy....

 

Jak chcesz opony na sezon to sprawdź bieżnik i rok produkcji opony. Poczytaj tu http://www.opony.com.pl/artykul/oznaczenia-na-oponie/?id=82

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogoś z Warszawy (najlepiej blisko ochoty) kto sprzedaje i od razu zakłada używane opony letnie?

 

opcjonalnie, kogoś kto założyłby mi łatę na oponę (wyskoczyła mi gula z boku opony, ale podobno można zrobić tak żeby było w miarę bezpiecznie)

 

jasne Skra http://www.wulkanizacja24h.pl/ polecisz sobie jak korki mina masz czynne 24 h, wczoraj bylem reklamować opony u nich z tylu wyskoczył bąbel pogadali coś i za chwile przynieśli micheliny 225/45/17 spokojnie do polatania :D

Generalnie to są cwaniaki ale można się targować.

 

Zadzwoniłem do Nich, cena za wymianę = 120zł. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pilnie poszukuję dobrego i niedrogiego warsztatu tapicerskiego w okolicach warszawa-ostrów-ostrołęka-łomża-zambrów. Interesuje mnie zakład co obszywa alcantarą fotele oraz przy okazji skórą kierownicę, podłokietnik, mieszki i gałkę.

Jak kraść to miliony...jak jeździć to BMW!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie potrzebuje dobrego elektryka do e90 z warszawy albo okolic

 

Zapraszam do nas to może coś poradzimy..

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM Berlux wymiana i sprzedaż opon nowych i używanych :!:

 

Byłem umówiony na konkretną godzinę z tygodniowym wyprzedzeniem, czekałem 2 godziny zanim skończą obsługiwać innych, założyli mi zepsute opony, po 5 minutach słuchania dudnienia opon wróciłem, musiałem czekać kolejną godzinę bo straciłem miejsce w "kolejce", dostałem inne.

 

niestety słyszałem że to nie jedyny zakład gdzie czeka się długo na wymianę, ale 3 godziny to mocna przesada. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - pilnie potrzebny warsztat w Warszawie z mechanikiem znającym temat E 34 , i oczywiście za rozsądne pieniądze. A pełnie szczęścia , dopełniło by to , aby warsztat działał też w sobotę. Może ktoś , może coś polecić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Kasę należy szanować bez względu, czy się ma jak lodu, czy tyle co kot napłakał, ale też należy szanować czas pracy :cool2:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy ktos ostatnio robil cos w BMW Osowiecki na Ojcowskiej w Warszawie? mam w miare blisko a kupilem niedawno auto i musze wymienic w silniku olej i zmienic opony.. chyba ze ktos moze cos polecic w granicach mokotowa albo ursynowa - do zrobienia poki co mam niewiele ale jak wiadomo wszystko mozna schrzanic :D z gory dzieki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić, sprawdzoną firmę która naprawi mi samochód po gradzie. Niestety złapał mnie w majówkę we Włoszech :/ kulki o średnicy 4-6cm znalazłem firmę puller bądź s-plus w bmw na zwycięzców preferowałbym metodę z suchym lodem :) niby w necie opinie dobre. Uszkodzony dach i maska, może ze 3-4 wgniotki które widać na pierwszy rzut oka a na resztę trzeba pod odpowiednim kątem spojrzeć żeby były widoczne. Na pewno jak będą naprawiać dach nie pozwolę rozbierać środka samochodu, podsufitki. Szkoda usuwana oczywiście z ubezpieczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS DOTYCZY AUTOCLASSICSERVICE adam kunc raszyn jasna 4

Wyszukałem i znalazlem sporo negatywnych opinii o tym serwisie (wklejam poniżej) sam tez nie byłem z nich zadowolony więc czuję się w obowiązku napisać tutaj i ewentualnie przestrzec innych (ogólne zastrzezenia to pośpiech, usterki których w rzeczywistości nie ma, nietrafione diagnozy i narażanie na SPORE koszta, niefachowa robota, zlewanie klienta, brud z zasyfionego warsztatu przeniesiony do wnętrza auta) Więc czyzby serwis ten schodził na psy ? Może znajdą się inni użytkownicy z podobnymi spostrzezeniami? Moje bmw jest raczej z tych nowszych (po 2005 roku) - może po prostu z takimi sobie nie radzą...

 

NEGATYWNE OPINIE:

uzytkownik goldenline

 

Uważajcie na mechaników, niby prowadzą warsztaty zajmujące sie jedna marka, a robią wszystko aby wyciagnąć kase. Miałem taką sytuacje 2 miesiące temu, oddałem samochód do mechanika Pana Adama Kunca który naprawił mi samochód. Zapłaciłem 2100 i nic ie nie zmieniło, nadal jak wcześniej cos waliło pod maską, podobno trzeba było wyregulowac rozrząd, mechanik powiedział mi ze auto jest zrobione, skasował kase, a co do stukania powiedział ze tak ma być i ze trzeba przyzwyczaic do tego ucho....śmiech na sali. samochod miał jeźdźić. Mechanik stwierdził, że silnik jest bez kolizyjny. Niestety po tygodniu wszystko padło, przestał działać i nawet nie odpalał. Mowa jest o BMW z 2003 roku model 318i. Zlawetowałem auto z powrotem do mechanika, do końca nie wiedział jaka jest przyczyna, po kolejnych 2 tygodniach, dodam ze naprawa juz trwała półtora miesiąca, stwierdził że jest cały silnik do wymiany i ze koszty wraz z zakupem silnika to 3500zł. lekko się zdziwiłem, silnik bezkolizyjny i trzeba go wymieniać, poprosiłem więc rodzine z radomia o pomoc, zabraliśmy auto do radomia autko zrobione za jedyne 300zł... a wiec uważajcie bo nieuczciwi mechanicy czychaja na waszą kase.

 

 

redemptus

Byłem w warsztat Pana Adama w Raszynie. Człowiek jest zakręcony stale się śpieszy i dlatego klientów ma delikatnie w d... Przez swoje szybkie diagnozy (na wyczucie) może narazić ewentualnego klienta na nieuzasadnione wydatki. Reasumując w warsztacie przydałoby się sprzątanie i spokojne bez takiego pośpiechu podejmowanie decyzii.

 

ronin31

Zdecydowanie nie polecam warsztatu Pana Adama w Raszynie .....wstawiłem swoją 7 mając nadzieje że jest fachowcem i poradzi sobie z tematem.....i tu okazało się że sporo się pomyliłem.

Sam Pan Adam je sympatyczny natomiast drastycznie zlewa klientów...jest to wręcz poniżające

 

Samochód zaprowadziłem ponieważ strasznie dużo palił i telapało samochodem....,na całe szczęście posiadam INPe i wykazało za dużą korekcje.

Oczywiście Pan Adam powiedział że da sobie rade i to nie jest problem...zostawiłem samochód we wtorek i miał się zabrać za robote.

Podjechałem w piatek jako że niedaleko miałem i patrze a Bunia na parkingu a serwis zamknięty...(oczywiście było trudno pinformować żeby zaprowadzić w poniedziałek bo robią wolne) niech własciciel jeździ autobusem!!!

Ale to nic...myśle sobie jest fachwiec warto czekać.

Podjechałem w poniedziałek patrze, właśnie wprowdzają Budzie na stanowisko..myśle, Jest dobrze....jako że jestem troszke upierdliwy, chcący pomóc to pomyślałem ze podpowiem jakie objawy, co sprawdzałem, i ewentualnie co podejrzewam...i co?...zosatałem zlany i potraktowany na zasadze (co ty będziesz mnie uczył)...wiec oki..zapakowałem się i pojechałem.

W środe dostałem informacje że samochód zrobiony i czeka na odebranie i koszt naprawy to 300 zł bo czyszczone były EMLe i podpięta rurka od podciśnienia).

I tu zaczyna się szczyt beszczelności.

Jade w czwartek po odbiór samochodu...ale jako że już mam doświadczenie z tego typu tematami, myśle sobie podepne swój komp i sprawdze....i co się okazuje!!?? wszystko jest tak jak było....brak poprawy, a na dodatek samochód oddany z pustym bakiem (było 20l.) i musze jechać na stacje z bańką po paliwo bo nie dojade.

W miedzy czasie kazano mi odpalić fure i czekać ....ale jako ze przyjechał w miedzy czasie nowy klient na komputer to mnie zlano i czekałem 30 min aż kto sobie o mnie przypomni.

Musiałem zapłacić 300 zł za brak naprawy i odkupić sobie paliwo!!!!!

 

Ale co najlepsze moją Bunie naprawiłem sobie sam (jestem całkowitym laikiem), i to dokładnie okazało się to na co naprowadzałem Pana Adama...czyli wtryskiwacze...2 miały ułamane podciśnienie i jeden miał zawinięty oring....koszt 200 zł z całą listwą wtryskową...Bunia chodzi jak ta lala.

 

Jak dla mnie wniosek jest jeden....brak profesjonalizmu, wiedzy, chęci i zlewanie klienta.

ODRADZAM!!!

 

mcdr

1.

"jedz do autoclassic tam napewno do tego znajdą Ci jeszcze ze 4 usterki ktorych w rzeczywistości nie ma"

 

2.

"a teraz do rzeczy - po kilku latach kiedy pierwszy raz opisałem na tym forum negatywnie auto classic stwierdziłem, że może jednak niesłusznie i opinia była jenak na wyrost.

W związku z tym stwierdziłem, że trudno mam problemy z autem - zadzwonie.

jakieś 2 tygodnie temu zadzowniłem opisałem objawy - myślałem, że chciaż zostanę zaproszony na sprawdzenie do warsztatu i tu się pomysliłem - usłyszałem pewną i stanowczą diagnozę - opisywana usterka to sprzęgło hydrokinetyczne - proszę przyjechać wymienimy i objawy napewno ustaną ustaną ... Pan sprawidzł cenę - bagatela około 6,5 tyś zł + wymiana + olej do skrzyni w sumie 7,5-8 tyś

pech chciał, że dzwoniłem potwierdzić tylko wcześniejsze ustalenia (z 3 innych warsztatów) i ewentualnie tam naprawić auto bo mam dosyć blisko - padło nie sprzęgło tylko skrzynia x driva a najprawdopodobniej jedynie łańcuch w tej skrzynie, a jej naprawa kosztuje do 3 tyś zł ... dodam, że usterka tej skrzyni to nagminna i typowa usterka dla x3 nawet przy bardzo małych przebiegach i nie ma absolutnie nic a nic wspólnego ze sprzegłem...

coż fajnie jest wydawać pieniądze w szczegolności nie swoje "

3.

"uważam, że namawiają klientów na wymianę elementów, których nei trzeba wymieniac, a to każdego indywidualna sprawa czy tam pojedzie czy nie, ja miałem 2 kontakty oba negatywne wieć czuje się w obowiązku opisać te doświadczenia

może jest jeszcze tak, że znają się dobrze na starszych modelach bmw a na nowszych niestety już nie za bardzo"

 

"byłem raz osobiście z bmw 120 bo miałem słabe hamulce - stwierdził Pan że trzeba wymienić pompę bo jest uszkodzona i układu nie da się odpowietrzyć - kosz z wymianą ok 1,5 tyś zł- okazało się że pompie nic nie dolega a układ jest zapowietrzony i bez większych problemów został odpowietrzony, ponadto zdjagnozował pan zerwane poduszki pod silnikiem i wybite 2 wahacze przednie, które to elementy nie były również uszkodzone - autem przejeździłem 30 tyś km po tej diagnozie i jedynym elementem zawieszenia jakie wymagało wymiany był łącznik drążka stabilizatora... (opis tych diagnoz można też tutaj znaleźć) i 2 raz teraz - nie byłem ale dzwoniłem - diagnoza znów była nie trafna i naszczęście nie przyjechałem bo pewnie by mi Pan wymienił to sprzęgło za batela 8 tyś zł ...

 

więc proszę wybaczyć moją opinię ale coś tu jednak jest nie tak - mamy dwie możliwości albo się nie znacie albo robicie klientów "w balona" przykro mi to swierdzić ale niestety myślę też że nie mamy tu co polemizować bo zapewne znów będzie Pan miał jakąś kontr odpowiedz w tym samym stylu co za każdym razem jak ktoś o was źle napisze

to jest moja subiektywna opinia, którą się dzielę jako aktywny uczestnik forum, kto chce może ją uwzględnić kto nie chce nie musi tego robić, ja 3 próby naprawy u Pana samochodu na 10000000% nie podejmę"

 

papik

"Adam, bylem u Ciebie kilka razy, raczej towarzysko i jakos nasze drogi sie rozeszly. Moze nie wzbudziles mojego zaufania a moze po prostu czulem sie delikatnie mowiac olewany. Dla przypomnienia: srebrny Compact E46 (dolozenie spryskiwaczy etc. - w tym okresie stalo u ciebie "magicznie popsute" zielone E36). Potem pare razy dzwonilem po informacje/pomoc i nie pamietam jak sie te telefony skonczyly (raczej tak, jak powyzej)."

 

mcdr

"poza tym, że chciał mi Pan raz wymienić pompę 1,5 tyś + poduszki i wahacze za około drugie tyle i 2 raz sprzęgło za 8tyś to nic ...

nawiązując do 120d - faktycznie była po stłuczce jednak zawieszenie, które Pan zdjagnozował nie było nigdy uszkodzone ...

ja również nie zamierzem kontynuować tematu i uważam go za zakończony - zgodnie z Pana życzeniem poprawię się i zmienie dział - wpszę tam zaraz Pana

nie rozumiem dlaczego tak ciężko Panu powiedzieć - "sorry pomylilem się", "ta telefoniczna opinia nie byłą trafna więcej nie będę takich wydawał" tylko musi Pan szukać miliona innych dziwnych wytłumaczeń"

 

mkrzymkowski

 

"podpisuję się pod ww., nie polecam"

 

odnosi sie do wpisu: "Byłem w warsztat Pana Adama w Raszynie. Człowiek jest zakręcony stale się śpieszy i dlatego klientów ma delikatnie w d... Przez swoje szybkie diagnozy (na wyczucie) może narazić ewentualnego klienta na nieuzasadnione wydatki. Reasumując w warsztacie przydałoby się sprzątanie i spokojne bez takiego pośpiechu podejmowanie decyzii"

 

marcin_31

1.

"Pan Adam z Raszyna na pewno jest pozytywnym człowiekiem, pracowitym (widziałem że sam ostro pracuje), ALE, będąc na miejscu 3 na 4 wizyty musiałem czekać około 30 minut zanim powiedziałem co jest nie tak z autem, raz czekałem 60 minut (zawsze byłem umówiony na konkretną godzinę, i zawsze jak sie pojawiałem to było wielkie zaskoczenie że jestem.....), moje długie wyjaśnienia słowne zapisane zostały na kartce papieru w kilku słowach przez co można się pomylić podczas pracy, radzę poświęcać na to dłuższa chwilę, jak telefon dzwoni (inny klient) to na pewno zadzwoni ponownie... zajęcie się najpierw klientem który jest na miejscu wydaje się logiczne ale jednak nowy klient to kolejny samochód do naprawy.

 

Teraz o samej robocie, pracownik złamał mi plastikowe elementy i później sklejał je klejem(który nie trzymał bo mi znowu pękły).... drugi wyjaśniał mu jak ma naprawiać i we dwóch jedną prosta rzecz (nie było to naprawdę nic skomplikowanego, do zrobienia samemu, ale więcej nie chce o tym pisać bo boję się skojarzeń) robili 1,5 godziny (masakra )

 

Przy pierwszej wizycie chcąc sprawdzić dobrą opinię powiedziałem żeby po prostu zrobili mi samochód i sprawdzili dokładnie czy jest wszystko ok, zostawiłem go na tak długo jak będzie trzeba, nie ustaliłem sztywnej daty odbioru, następnego dnia już był do odbioru (szok ), niestety poza wymianą oleju nie zauważyłem żeby coś było zrobione, śmiem twierdzić że nie było żadnego przeglądu tylko sama wymiana oleju. Teraz kiedy mam większe pojęcie o swoim samochodzie mogę napisać to ze 100% pewnością, nic nie było sprawdzone (niestety wiele rzeczy nadal nie jest ok, a mogło być zrobione przy pierwszej wizycie), co potwierdza niestety to co koledzy napisali wyżej.

 

Mam propozycje dla pana Adama, podejrzewam że ma Pan u siebie specjalistów od konkretnych rzeczy (silnika, zawieszenia, elektryki, itp.). Proszę o PODWYŻSZENIE CEN i nie brania tylu zleceń.

 

Niech osoba od silnika robi silnik, człowiek od zawieszenia robi zawieszenie, na umówioną godzinę niech czeka podnośnik i osoba która jest gotowa do pracy, niech pan to nadzoruje do ***** !!!"

 

2.

"Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić czemu polecacie ACS w raszynie? Czy ja i kilka innych osób z tego forum po prostu miało pecha ?

 

Pytam bo nie wyssałem sobie tego co napisałem wcześniej z palca, i to nie była tylko jedna wizyta. Przecież tam ludzie kompletnie nie szanują czasu innych.... najlepiej byłoby mieszkać w Raszynie i zostawiać tam samochód co tydzień na 2 dni, tylko że ja potrzebuję samochodu żeby dojeżdżać do pracy, co zaznaczałem przy każdej z wizyt ,sumując wszystkie wizyty, to co działo się w moim samochodzie można było zrobić w jeden dzień ( nie jestem kretynem, widziałem ile faktycznie trwała naprawa i co było robione, niestety widziałem tez jak jedna część była robiona i nadal mam koszmary) , a jeździłem tam 4 razy.... z czego raz czekałem godzinę na samochód.

 

Tam chyba tak to działa że samochody są zostawiane na parkingu i nawet jak się człowiek umówi na konkretną godzinę odbioru, to samochód stoi wcześniej w kolejce i jest robiony na ostatnia chwilę.

To po co są te terminy 2-3 tygodniowe jak i tak macie ciśnienie z robotą? Dawajcie 4 tygodniowe i wrzućcie na luz.

 

niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, bardzo chciałbym wiedzieć czemu te opinie są tak różne, nie daje mi to spokoju. czy tylko te kilka osób ma niesmak po ACS a reszcie po prostu nie chce się pisać?"

 

spinecki - bmw e46 forum

 

"Do Adama zrazilem sie po tym jak doszlo do rozwiniecia jego warsztatu... przewrotnie.

Pamietam czasy, kiedy Adam sam wymienial tylne amory w moim touringu,

potem juz tylko serwisowali jego pracownicy i mialem wrazenie chaosu i gorszej obslugi."

 

"Niestety kiedys polecalem Adama, jak jeszcze sam zajmowal sie autami.

Warsztat sie rozrosl, Adam przestal dogladac. U mnie np. nie zostala przykrecona

jedna ze srub obudowy filtra powietrza... kto wie co jeszcze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Może ktoś polecić, sprawdzoną firmę która naprawi mi samochód po gradzie. Niestety złapał mnie w majówkę we Włoszech :/ kulki o średnicy 4-6cm znalazłem firmę puller bądź s-plus w bmw na zwycięzców preferowałbym metodę z suchym lodem :) niby w necie opinie dobre. Uszkodzony dach i maska, może ze 3-4 wgniotki które widać na pierwszy rzut oka a na resztę trzeba pod odpowiednim kątem spojrzeć żeby były widoczne. Na pewno jak będą naprawiać dach nie pozwolę rozbierać środka samochodu, podsufitki. Szkoda usuwana oczywiście z ubezpieczenia.

 

AUTO-GAM SERWIS SAMOCHODOWY, Arkadiusz Gambrych

UL. MSZCZONOWSKA 72

05-090 Janki gm. Raszyn

tel. kom: 603203041

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
WPIS DOTYCZY AUTOCLASSICSERVICE adam kunc raszyn jasna 4

Ale się Pan rozpisał popierając nieswoimi opiniami... To gdzie Pan ten warsztat swój otworzył Panie Jakubie :?: Kurcze przez 2h 7 postów :cool2:

Proponuję zapracować sobie na klientów kosztem swoim a nie innych.

Pozdrawiam!

Adam Kunc

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS DOTYCZY AUTOCLASSICSERVICE adam kunc raszyn jasna 4

Ale się Pan rozpisał popierając nieswoimi opiniami... To gdzie Pan ten warsztat swój otworzył Panie Jakubie :?: Kurcze przez 2h 7 postów :cool2:

Proponuję zapracować sobie na klientów kosztem swoim a nie innych.

Pozdrawiam!

Adam Kunc

 

hmmm niezłe wiaderko opinii :shock: , jakoś nie miałem bardzo złych wrażeń po wizycie w ACS ale faktycznie trochę chaos jest. Druga sprawa że nie spotkałem jeszcze mechanika z którego byłbym w 100% zadowolony, ani w ASO ani na mieście :roll:

 

U Pana Adama na pewno ceny są dobre, jakościowo zależy kto robi, tylko przydałaby się lepsza organizacja pracy. Wiem że to jest możliwe bo bylem już u mechanika gdzie na umówioną godzinę czekał podnośnik i wszystko było zrobione w szybko, miło i sprawnie (tylko drogo.....). Generalnie nie odradzam, tylko problem w tym że Pan Adam się nie rozdwoi kilkukrotnie żeby każdemu auto naprawiać, więc trzeba byc przygotowanym że ktoś inny będzie naprawiał nasze auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.