Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat serwisu p. Andrzeja z Robakowa k/Luzina. Facet jest naprawdę dobry. Serwisuje tam moje drugie BMW(pierwsze robiłem w WFK, ale od czasu jak zbili mi lusterko boczne i "nie zauważyli" :shock: , to sobie odpuściłem). Robiłem właśnie wczoraj wymianę oleju(castrol oryginalny do BMW), filtrów(z kabinowym włącznie), przednie klocki hamulcowe(oryginał), gumy pod wahacze(również oryginalne). Koszt 1290zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pojawiło się kilka postów informujących, że jest w Rumi jakiś serwis zajmujący się BMW.

 

Czy ktoś już korzystał i może wyrazić opinię? Szukam serwisu w którym będę mógł zrobić rzetelny przegląd przedzakupowy, a następnie prawdopodobnie serwisować auto (oby jak najrzadziej).

Straight six in the front, manual gearbox in the middle and drive goes to the back - that's the chapter one, page one of the petro-sexual handbook :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Mój przyjaciel (ze sporym doświadczeniem) otworzył niedawno niewielki warsztat na Orunii (3 stanowiska). Zajmuje się mechaniką, diagnostyką niemalże każdego rodzaju - ma do tego odpowiedni sprzęt diagnostyczny. Miał pod opieką moje "zabawki" przez ostatnich 10 lat i nigdy nie narzekałem.

Ma serce do różnych nietypowych projektów. Dosyć kreatywnie podchodzi do mechaniki (np. ostatnio wstawienie silnika Nissana 2.0 na elektronicznym wtrysku do Forda Capri 70's) Zachowując oczywiście rozsądek w kosztach.

 

http://www.4m-serwis.pl

tel. 784 490 707

 

 

Serdecznie i szczerze polecam! :idea:

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie robiłem tego u nich - na szczęście mam manual :twisted:

Kilku kolegów robiło u nich automaty i ponoć są najlepsi w Trójmieście - proponuje żebyś zadzwonił i się dowiedział czy są w stanie wykonać usługę na której Ci zależy :-)

Moje BMW 330d E46 Sedan '04 (manual) wciąga średnio:

http://www.motostat.pl/user_images/15057/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Chciałbym się zapytać co sądzicie o BMW Zdunek w Gdańsku. Chciałbym tam się udać z samochodem który mnie interesuje w celu weryfikacji stanu technicznego i przebiegu. Czy jest to dobry serwis? Jakie macie opinie o nim i doświadczenia? Teraz pytanie o kaske :mrgreen: , czy ktoś wie ile taki przegląd może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się zapytać co sądzicie o BMW Zdunek w Gdańsku. Chciałbym tam się udać z samochodem który mnie interesuje w celu weryfikacji stanu technicznego i przebiegu. Czy jest to dobry serwis? Jakie macie opinie o nim i doświadczenia? Teraz pytanie o kaske :mrgreen: , czy ktoś wie ile taki przegląd może kosztować?

 

teraz mają akcje darmowego podłączania pod kompa, zadzwoń, ale to nie jest dobry serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuję zamontować spryskiwacze reflektorów do autka

 

czy jesteście w stanie polecić jakiś warsztat/mechanika w trójmieście który by się tym kompleksowo zajął (wszystkie części niezbędne do tego mam zamówione więc chodzi mi tylko o sam montaż)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci polecić elektryka na Liczmańskiego w Oliwie (u Pana Wojtka). Mi również zakładał całą instalację spryskiwaczy - co prawda generacja naszych wozów się różni ;] ale człowiek jest solidny, dokładny, a co najważniejsze zna się na tym co robi. Poza tym sporo BMW z wyższej półki go odwiedza, więc oni zapewne się nie boją. ;]

 

Pozdrawiam.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś bywa u Zdunka w Gdańsku? Jakie opinie? Chciałbym porównać ich i Fotę z Gdyni która mnie ostatnio niemile zaskoczyła. Pozdrawiam

 

Ja u Zdunka bywam, ale po części (z serwisu jeszcze nie korzystałem, nie mam potrzeby gdyż serwisuję się gdzie indziej). Jeśli chodzi zatem o części to mogę polecić - Panowie sumienni, mili, bezproblemowa obsługa i pomoc w zamówieniach. No i dobre ceny. :] Serwis niech ktoś inny się wypowie (choć diagnostyka z tego co wiem jest ok, nie wiem jak naprawy).

 

A co do Foty, możesz coś więcej napisać?

 

Pozdrawiam.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Możecie polecić firmę, w której dobrze sprawdzą mi czy mam jakieś nieszczelności w dolocie, oraz ocenią stan turbosprężarki?

Ostatecznie decydowałbym się na wymianę turbo na nowe. Potrzebuje jednak firmy, która zrobi to solidnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!!!!

Przeglądając ten temat zauważyłem że dużo osób pyta o elektryka i o opinie o warsztacie w Rumi, a więc ja tam serwisuje od ponad roku i moge stwierdzić iż solidny warsztat, zarówno pod kątem elektryki jak i mechaniki. Mały minuisk to taki że mają tych beeemek dużo na placu i niestety czasami trzeba poczekać na swoją kolej.

Jak ktoś chciałby zaisęgnąć jeszcze jakichś informacji na temat tego warsztatu to proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.