Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie, nie jestem pracownikiem Bawarii, nikogo tam nie znam, nie mam z tego żadnych profitów. Zwyczajnie dzielę się moimi doświadczeniami dla ogólnego dobra forumowiczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kontakt do kogoś zajmującego sie ABSem, sterownikami z katowoc lub okolic.

dzięki

 

Autoelektronika Grychtoł Leszek, tam właśnie trafiłem wciągu doby znaleźli usterkę modułu i ją naprawili. naprawa 350 zł i 3 miesiące gwarancji. wydawali się bardzo fachowi i profesjonalnie podeszli do sprawy. myśle że można polecić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, w dniu dzisiejszym śląsk nawiedziło konkretne gradobicie.

Czy możecie polecić warsztat/ fachmena, który wyprowadzi wgnioty po gradobiciu? Na dachu mam ponad 25 wgnieceń, na masce około 15 - mogłem coś oczywiście przeoczyć :/

Katowice, Tychy, Mikołów, Jaworzno.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czytałem kilka stron, ale nie mogę się doszukać. Szukam specjalisty elektryka, który potrafi ODBUDOWAĆ elektrykę w E32 750iL highline. Auto było naprawiane chałupniczo, brakuje nie wiadomo ilu elementów, komputer w ogóle nie oświeca się i wiele drobnych spraw. Auto przygotowuję pod żółte blachy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc, własnie dołączyłem do waszego klubu :). 2 tygodnie temy kupiłem od szwagra BMW e36 316i po okazyjnej cenie (zakup nie planowany :). Szwagier powiedział mi ze do zrobienia jest sonda lambda, ponieważ przy rozgrzanym silniku nie chce odpalać. Przekonał sie o tym niedawno w ciepły dzien jak przejechałem pewien odcinek. Tak wszystko ok, jak jest zimny silnik odpala bez problemów. Czy to faktycznie sonda walneła? bo słyszałem ze moze to być czujnik wału korbowego.

Musze auto podpiąć do kompa tylko że już obdzwoniłem kilka warsztatów i w każdym mi mówą że albo nie maja takiego starego programu, albo nie maja kabli bo jest nietypowe (okrągłe) wejście :( . Moze ktoś wie gdzie moge podjechać żeby to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, zapomnialem napisać, jestem z Katowic. Dzwoniłem miedzy innymi do tak przez Was chwalonego M-auto na Al. Rozdzieńskiego gdzie również mnie zbyli. Jutro jade do MBMK ul Szopienicka( podpiecie do kompa 80 zł). Rozmawiałem z gościem przez telefon wydawał sie konkretny, powiedział ze dla niego jest to typowe okrągłe wejscie do podpięcia kompa nie jak w innych warsztatach mieli wielki z tym problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Który zakład możecie polecić do serwisu klimatyzacji. Chodzi mi o pełen przegląd z dopełnieniem czynnika, wymiana oleju w sprężarce i odgrzybienie w okolicach Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia??? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam. Który zakład możecie polecić do serwisu klimatyzacji. Chodzi mi o pełen przegląd z dopełnieniem czynnika, wymiana oleju w sprężarce i odgrzybienie w okolicach Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Zawiercia??? Pozdrawiam

Zapraszam do nas, nabicie: 40zł podłączenie urządzenia i dolanie oleju, 15zł za każde 100gram. Ozonowanie możemy za 50 zł zrobić.

szczegółowiej na www.auto-klinika.pl , Kłodnicka 44 Katowice, tel. 510 550 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.