Skocz do zawartości

co myślicie o tym bmw 318tds


andryu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chce kupić bmw w dislu i chciałbym poznać wasze opinie na temat tego samochodu,a może ktoś już oglądał ten samochód,albo ktoś ma blisko i mógłby obejżeć i napisać mi coś na temat tego samochodu bo ja mam troche daleko i nie chciałbym jechać na darmo z góry dzięki

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3296683

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 177 tys, jakie to urocze, czemu wszyscy przekręcają liczniki na 170 tys, ja jak kupowałem moja 318 tds to miała "na liczniku" nawet 169 tys, niestety przy wymianie filtra kabinowego od klimatyzacji, gdzie jest naklejka i pewnie nie wszyscy handlarze o tym wiedza, jest wpisywany przebieg okazało się że taki przebieg ona miała w 2001 r :mrgreen: :mrgreen:

 

wszystko zależy od stanu samochodu, ja mam samochód który ma 312 tys przebiegu- ten jest oryginalny na 100% i jest w środku bardzo zadbany, nawet fotele nie sa za bardzo wytarte, oglądając niektóre igły co maja w okolicach standardowo przekręcanych 170 tys, czasami człowiek sie zastanawiał czy sie w nich klicznik nie przekręcił i maja np 1 170 000 tys

Edytowane przez sebos76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami ze takie przebiegi to raczej bajka :D Moj 318 tds z 1996 mial niby miec 270tys wiec go kupilem(realny przebieg) ale pozniej wyszlo ze ma 80tys wiecej Wez tu handlarzowi uwierz. Mimo to wszystko zależy od stanu poszczegolnego egzemplarza Ja jestem zadowolony ze stanu mojego i mowie ci nie ma co sie bac wielkich liczb jezeli stan jest na prawde dobry
Siódmego dnia Bóg wcale nie odpoczywał Tworzył BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mogę powiedzieć ze kupiłem e46 318 z niemiec lekko przerysowana z 98 a jej przebieg to 75 000km. Silnik jeszcze pokryty taką substancją z fabryki. A w środku taką nowoscią pachnie. Wszystko ideane, Zadnych rys,podrapań no. W srodku to jak z salonu (tylko nie te lata bo teraz mamy 2007 ;]) ale na prawde taką okazje trafiłem. Samochód musiał wiecej stać niz jeździc. W schowkach jakies orginalne gąbki szmery bajery. Wszystkie książeczki. Baja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego sebos gdzie dokjładnie jest ta naklejka z p[rzebiegiem bo zamierzam u siebie to sprawdzic!!!???

 

musisz odkręcic schowek patrz: zrób to sam: instrukcja wymiany filtra kabinowego w e36 - naklejka jest koło filtra kabinowego jest tam data wymiany filtra i wpisany przebieg w km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co ukrywać...

5L to możliwe tylko w Erze :)

 

A co do TDS'ów to moja ma 370tyś i turbo jeszcze ładnie świszczy... Pompka paliwowa chodzi jak marzenie... Jeżeli ktoś dbał od początku do końca o swojego TDS'a to będzie śmiagał spokonie jeszcze dwa razy tyle...

Choć jak ja kupowałem swojego to miał mieć 170 tys (nie wypowiadam się juz na ten temat :D )

 

A co do samochodu, to myslę ze trochę za mały silnik jak na COMBI, chyba że się przesiadasz z jakiejs malutkiej zabawki, to na początku starczy... Tylko że w miarę oszczędny jak na duży rodzinny samochód.. Ale spalanie na poziomie 7-8 Litrów.. (przynajmniej w Compact-tryb sportowy :D)

Było:

E36 318i '91

E34 525i '93

E36 318TDS '97 :)

Teraz:

????

Różnie to było ale z BMW do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze moj tds ma niby 80 tys wiecej wiem od mechanika ktory podlaczyl go do komputera i odczytal oryginalny przebieg Jakis czas temu wyczytalem ze w e-36 nie ma takiej funkcji ze komputerem mozna sprawdzic oryginalny przebieg i szczerze powiedziawszy chcialbym sie mylic wzgledem mojej poprzedniej wypowiedzi Czy ktos wyprowadzi mnie z bledu ? prosze Naprawde przyjme to z zadowoleniem :D
Siódmego dnia Bóg wcale nie odpoczywał Tworzył BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz ekonomizer w Dieslu TDS? Kurde myślałem że mam pełną opcję , a ekonomizera nie montują :// Ale psikus wszystko jest a ekonomizera nie ma ;D

 

A co do przebiegu, to radzę poszukać jakiejś nalepki serwisowej z przebiegiem, gdzie poprzedni użytkownik nawet nie szukał... Np. na filtrze klimatyzacji :)

Było:

E36 318i '91

E34 525i '93

E36 318TDS '97 :)

Teraz:

????

Różnie to było ale z BMW do końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam klimatyzacji ale widac moja niepelna opcja jest lepsza niz twoja"pelna opcja" Klimatyzacje chyba sam wstawiles a zeby otworzyc szybe musisz pokrecic korbka :wink: zartuje wydawalo mi sie ze wszystkie e-36 maja ekonomizer
Siódmego dnia Bóg wcale nie odpoczywał Tworzył BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tamta podroz mialem jeszcze bardziej nerwowa Probowalem oszczedzic te paliwo a tu jeszcze poduszka pod silnikiem na butapren sklejona ale wyobrazcie sobie ze wytrzymala i trzyma do dzis :) A to byly drogi Podlasia wiec nie bylo latwo
Siódmego dnia Bóg wcale nie odpoczywał Tworzył BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tworca tego tematu wciaz go sledzi i czy dalej zastanawia sie nad tym TDS-em ale wydaje mi sie ze ma on nowy wydech U mnie oryginalny wydech wymienilem niedawno wiec przy bardzo duzym przebiegu 270/350 tys sam juz nie wiem Wiadomo ze jest to indywidualna sprawa ale 177 tys to chyba za wczesnie na wymiane z normalnego zuzycia
Siódmego dnia Bóg wcale nie odpoczywał Tworzył BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.