Skocz do zawartości

Woda w samochodzie


mlody_act

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, otoz po opadach deszczy, wewnatrz auta mam mokro a dokladnie jest to w rogu podlogi na tylnym siedzeniu za kierowca, mowiac inaczej siedzac na tylnej kanapie za kierowca jest to ten ten rog przy ktorym jest tyl lewej nogi (przy pięcie), jest dosc mokro jak by ktos wylal z pol szkanki wody, prawdopodobnie scieka po sciance ale ja tam nigdzie niewidze zeby byla uszkodzona jaka kolwiek uszczelka czy to na karoseri czy to na drzwiach wiec niebardzo wiem skad mi sie moze tam woda brac....

Czy ktos mial juz podobny przypadek i go rozwiazal i moglby mi podpowiedzec co robic i gdzie tego szukac :?:

Bylbym wdzieczny,

Dzieki i Pozdrawiam :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagales boczek z tych drzwi? Majstrowales cos przy szybie?

 

U siebie mialem problem z woda. Lokalizowalem to dlugo - lejac po prostu z weza po aucie i patrzac ktoredy wlatuje do srodka. Ale u mnie to nocy byla powodz.

 

Problem byl taki: jak sciagniesz boczek, pod nim jest taka "pianka" ktora jest przyklejona na gumie do drzwi tak aby wszystkie otwory technologiczne byly zaklejone. U mnie ta pianka byla zle przyklejona po moich zabawach w drzwiach. Tedy cieklo i to calkiem sporo.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może to wam pomoze kiedyś w e36 miałem taki problem i e46 mi się powtórzył gdy byłem na wakacją w tym roku nad morzem a pogoda nas nie rozpieszczała jak widać .auto stało na podwórku w czasie ulewy i na nastepny dzień bylo full wody mozna powiedzieć że stała na wycieraczce z przodu od strony pasażera .Rozwiązanie tego problemu nastąpiło poprzez usuniecie z pod maski przy odprowadzeniu wody dużej ilości liści i nieczystości kanały zapchane co odprowadzaja wodę . A co do wody z tyłu na wycieraczce to taki miałem przypadek ostatnio skorzystałem z myjni automatycznej i wziołem program z myciem podwozia .i na następny dzień zauważyłem wodę na wycieraczce z tyłu dywanik welurowy był mokry . Nasuwa mi się taki pomysł że styłu pod podłogą muszą być jakieś otwory odprowadzające wodę . i tamtędy dostaje się woda w drugą strone przy intensywnych deszczach .

Może się myle pozdrawiam . Problem do tej pory się nie powturzył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: mialem kiedys przypadek ze woda szla podczas deszczu od gory wnikajac pomiedzy uszczelke szyby i karoserie splywajac po słupku na dół. taka moja sugestia :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była uszczelka od przedniej szyby źle założona (wymiana szyby - kamień wybił) i woda leciała pod uszczelkę a potem po słupku i na podłogę

Była: BMW E36 320i Sedan (vanos) - 94r

Było (i więcej nie będzie): Opel Vectra B 2.0 16V CDX - 98r


Nie zrozumieją ci którzy nie obcowali z BMW sam na sam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz szyber dach to może lecieć kanalikami odprowadzajacymi wodę,otwórz szyber i wlej butelka wodę tylko żeby sie nie przelało do środka ,woda powinna uciekać po obu stronach auta a jak nie to wtedy wiesz gdzie szukać problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.