Skocz do zawartości

Przerywa silnik


binek123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam BMW 735 - rzędowa 6 i mam problem z obrotami silnika, otóż pojechałem do sklepu i po powrocie normalnie odpalił , ale po dodaniu gazu mi zgasł i zauważyłem że jak dodam gaz na wolnych obrotach to tak jakby na wszystkie gary nie chodził , ale na wolnych bez gazu obroty nie falują silnik normalnie chodzi jak i wracając do domu też normalnie na obroty się wkręca .Problem tylko jak stoję i dodam nagle gazu.Co to może być?? Czy to świece się kończą ??

BMW NIE POSIADA GAZU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam bo idą jakieś tam wtyczki.Ale świece już wymieniłem tylko coś mi nie pasuje z tym silnikiem , mam wrażenie jakby coś stukało pod pokrywą zaworów .Po wymianie obroty są na 800 obr/min nic nie faluje jak i przed wymianą świec tylko na razie się nie dusi reaguje na gaz ,w innym poście znalazłem o regulacji luzów zaworowych myślałem że bmw ma hydraulicznie regulowane zawory -to jak je regulować?Wymieniałem olej u mechanika i wlał mi tylko 5 litrów oleju do silnika bo mówił że więcej nie leje bo jest nie czytelna miarka oleju (myślałem że wchodzi 6 litrów do rzędowej szóstki).Może te stuki są za niskim poziomem oleju albo naprawdę muszę wyregulować luz zaworowy :mad2: Nadmieniam że nie mam gazu i silnik naprawdę chodzi równo i się zwija .Proszę o wskazówki :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pytam się o regulację zaworów gdyż kiedyś u ojca jakiś mechanik regulował w Fordzie Escorcie , a tam są regulowane zawory hydraulicznie i nakrętki dźwigienek zaworów są samokątrujące i jak je ruszył to się ciągle odkręcały .Więc mam pytanie czy jeżeli się zacznie regulować luz zaworowy w BMW to nie będą się nakrętki luzowały?? i czy jest tak napisane w instrukcji

której oczywiście nie posiadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.