Skocz do zawartości

Elektryka w moim 318is Coupe zwariowala.


theszakal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio w moim aucie zaczely dziac sie cuda. Przy ostrym wciśnieciu hamulca, gdy wlączy sie ABS uchyla sie szyba jak przy otwieraniu drzwi i zapala sie lampka w kabinie. Czy ktos mial podobny problem, albo wie co moze byc przyczyną?

Dodam tylko ze zaczelo sie tak dziac po tym jak wymienilem filtr od klimy, pod schowkiem jest sporo kabli i chyba przekazników, moze tam cos uszkodzilem, Jesli tak to który.

Bylbym bardzo wdzieczny za kazdą próbe pomocy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz te czujniki w drzwiach co odpwiadaja za domykanie szyb... mi tez sie tak dzialo przy hamowaniu. Chodzi o to ze lecisz z jakas energia i w momencie hamowania drzwi sie lekko moga odsunac od tego czujnika i automatycznie sie opuszcza lekko szyba i co za tym idzie wlacza sie lampka to tak jakby sie drzwi w czasie jazdy otworzyly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz sie balem ze cos zepsulem przy wymianie filtra.

Mam do was jeszcze jedna prośbę. Do najblizszego ASO mam 70km a pracuje 10 godzin dziennie wiec nie bede mial jak sie dostac do ASO. Gdyby ktos mógl pomóc i kupic ten czujnik a potem mi go wyslac byłbym bardzo wdzieczny. Kase oczywiscie wplace z góry na konto. Gdyby ktoś mógł pomóc to bardzo prosze o kontakt.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wielki dzieki dla Szweda, który pomógl mi z zakupem tego przełacznika, zjezdzil sie za nim do ASO, zapakowal i przysłal do mnie, dzisiaj go dostalem. A do tego nie chcial nawet na piwko za ta pomoc. Szwedu jest na forum od dlugiego czasu, czesto sie udziela i pomaga. Jest człowiekiem uczciwym, mozna mu smialo zaufać, kazdą złotówke reszty przelal od razu na moje konto. Mam nadzieje ze bedzie wiecej takich ludzi na naszym forum. Jeszcze raz dzekuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.