Skocz do zawartości

2.5 tds automat 6 biegow ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj jadac spokojnie do domu zaciekawilo mnie ile moj automat ma biegow do przodu. kiedys na otomoto widzialem ogloszenie E39 AUTOMAT TDS 6 biegow !!!...

 

w swoim aucie tez naliczylem ze mam tyle i sprawdzalem to kilka razy obserwujac obrotomierz...

 

moje pytanie czy kazdy z was ma taka skrzynie czy to sa jakies lepsze wersje ??

Opublikowano
dzisiaj jadac spokojnie do domu zaciekawilo mnie ile moj automat ma biegow do przodu. kiedys na otomoto widzialem ogloszenie E39 AUTOMAT TDS 6 biegow !!!...

 

w swoim aucie tez naliczylem ze mam tyle i sprawdzalem to kilka razy obserwujac obrotomierz...

 

moje pytanie czy kazdy z was ma taka skrzynie czy to sa jakies lepsze wersje ??

 

zamiast liczyc wejdz po Auto i zapodaj oznaczenie skrzyni to bedziemy wiedziec mysle ze masz 5 biegow i R czyli razem 6 ;)

Opublikowano
  • Autor

5HP18

 

mam 6 biegow do przodu... moge nawet filmik wstawic i wam pokazac...

Opublikowano

Jakie 6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Masz 5 biegów a to co Ty liczysz za 6sty bieg to jest spięcie konwertera a nie żaden bieg :duh: :duh: Czyli spięcie skrzyni "na sztywno" służące do jazdy ze stałą prędkością i zmniejszające zużycie paliwa :wink: :wink:

Więc przykro Mi rozwiewać Twoje nadzieje na "specjalną" wersję,ale masz zwykłego TDSika z automatem :mrgreen:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Opublikowano
  • Autor
ooo dzieki za wiadomosc bardzo mnie ucieszyla :o gdyby nikt mi nie odpowiedzial tak dokladnie jak ty to bym sie klocil do konca :duh:
Opublikowano

:mrgreen: :mrgreen:

Nie dziękuj :D :D

A dość często ktoś wyskakuje że ma o 1 bieg więcej w automacie niż powinien mieć :wink: Warto czasem poczytać troche o budowie takiej skrzyni jak się już ją ma :roll:

http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Opublikowano
Staram sie nie wychylac z nowosciami,a dzieki odpowiedziom ludzi takich jak Gierap juz kilka razy oszczdzilem sobie obciachu :oops: :oops: Dobrze ze mozna na Was liczyc. :cool2:

Pozdrawiam faraon72

aujourd'hui, demain, toujours BMW

http://images29.fotosik.pl/57/241caa6004072ad7.jpg

Zobacz moja Bunie http://bmw5er.pl/viewtopic.php?t=223

Opublikowano
ooo dzieki za wiadomosc bardzo mnie ucieszyla :o gdyby nikt mi nie odpowiedzial tak dokladnie jak ty to bym sie klocil do konca :duh:

 

Wystarczy poszukac na forum bylo miliony razy ;D

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Opublikowano
mnie tez tak sie wydawało jak jechalem do Sosnowca z Krakowa to skrzynia ''zzucila" raz wiecej niz powinna zapytalem kumpla on tez ma 5hp18 i tez stwierdzil ze tak ma , glupio bylo pytac ale temat sami rozwiazaliscie Pozdrawiam
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Opublikowano
mnie tez tak sie wydawało jak jechalem do Sosnowca z Krakowa to skrzynia ''zzucila" raz wiecej niz powinna zapytalem kumpla on tez ma 5hp18 i tez stwierdzil ze tak ma , glupio bylo pytac ale temat sami rozwiazaliscie Pozdrawiam
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
Opublikowano
nie wiem czemu ale to 2 post gdzie wyslalo mi 2 razy to samo . Sorry chlopaki
Wczoraj , dzisiaj , jutro BMW
  • 6 lat później...
Opublikowano

"Jakie 6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Masz 5 biegów a to co Ty liczysz za 6sty bieg to jest spięcie konwertera a nie żaden bieg :duh: :duh: Czyli spięcie skrzyni "na sztywno" służące do jazdy ze stałą prędkością i zmniejszające zużycie paliwa :wink: :wink:

Więc przykro Mi rozwiewać Twoje nadzieje na "specjalną" wersję,ale masz zwykłego TDSika z automatem :mrgreen:"

 

 

 

Mam pytanie, czy wie ktoś czemu może szarpac autem Tylko na LPG gdy nastąpi to spięcie skrzyni? na Pb jest wszysko ok.

Opublikowano
nikt nie wie?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.