Skocz do zawartości

[E-32] M60 jakie świece????


smutny740

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

jak w temacie jakie polecacie świece do silnika M60. Ze 3 miesiace wymieniłem z jakichś Boschów na NGK V Line i po tej wymienie silnik zaczoł beznadzieje dygotać. Może czas znowu zmienic świeczki tylko na jakie tym razem??? Myslicie że jest sens kupowac świece z ASO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece wymieniali mi w warsztacie, ale nie mam pewności co do ich wyboru. Prawdę mówiąc dlatego własnie zastanawiałem sie nad kupnem świec w aso ( aktualnie jest wyprzedaż i są po 35 zł za sztuke i myśle że oni raczej dobrze je dobrali ). Nie specjanie sie na tym znam wiec może sie nawet okazac że założyli mi jakieś badziewie a skasowali jak za dobre swiece. Dlatego teraz sam chce kupić świece i dopiero pojechac żeby ktoś je wymienił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece wymieniali mi w warsztacie, ale nie mam pewności co do ich wyboru. Prawdę mówiąc dlatego własnie zastanawiałem sie nad kupnem świec w aso ( aktualnie jest wyprzedaż i są po 35 zł za sztuke i myśle że oni raczej dobrze je dobrali ). Nie specjanie sie na tym znam wiec może sie nawet okazac że założyli mi jakieś badziewie a skasowali jak za dobre swiece. Dlatego teraz sam chce kupić świece i dopiero pojechac żeby ktoś je wymienił.

 

według mnie też raczej niema sensu kupować w aso... nie chce namawiać... ale może sam sprawdz swoje swiece..nie wiadomo co tam włożyli... pracy jest odrobinka... sciągasz pokrywy plastikowe... odkrecasz cewki i swiece ... nic trudnego a wszystkeigo dowiesz sie sam i na 100% bedziesz wiedzial jakie swiece są

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie moze głupie pytanie czy po np wymianie świec moga pojawic sie błędy które pózniej trzeba kasować?? Mój samochód od 2 lat nie był nigdy podpinany pod zaden magiczny komputerek i nic nigdy nie było kasowane. Przeczytałem w jakims poście że jeden z naszych kolegów miał podomny problem który ustał po skasowaniu błędów, moze ja mam ten sam problem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 pln za sztuke świecy w ASO ??!!

 

Masakra hehehe

Zmienilem świeczki 2 tygodnie temu, i za 8 sztuk NGK, typ dobrany z katalogu NGK dla M60 dalem 116 PLN. Wczesniej mialem ientyczne swiece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ngk a nie oryginaly - 35 zł za 1szt to juz przesada ...

 

po wymianie swiec nie pojawia sie zadne bledy - chyba ze jedna z wczesniejszych swiec nie dawala wogole iskry ... kasowanie bledow to ok 50-100zł - warto zainwestowac bo mozna sie dowiedziec co dolega samochodowi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.co do swiec to moim zdaniem NGK beda dobre tylko trzeba odpowiedni nr dobrac.ja w 325 mialem NGK i teraz mam w 735 E-32,w E-39 528ii w jescze jednej e-39 523i.wszyskie te 3 samochody mam na swieczkach NGK i nie ma zadnego problemu.pozdrawiam

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie powiem Wam ze 35 zł za sztuke swiecy w ASO to cena z wyprzedaży. Mormalna cena to niby koło 70 kilku złotych :-)). Przynajmniej tak wyglada to w katalogu. Nie trudno wiec policzyć ze wymiana 8 świeczek wyniosła by 593 zł plus koszt jednostek servisowych :-)

 

Cena katalogowa...... 74,10 brutto

Cena detaliczna wyprzedaży(zł) ...34,59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy tylko że BMW świec nie produkuje, i pewnie te "orginaly" to Bosch, który kosztuje tyle co NGK.

 

463% narzutu.... ciekwe czy dlugo nad tym mysleli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.