Skocz do zawartości

4 osoby w e36coupe - wszyscy przezyli; mala stluczka


Rekomendowane odpowiedzi

dziwne ze tak odpadlo wszystko z razem z tylna osia............chyba cos byla tam preparowane bo bez kitu dziwne..........raczej wyglada jakby cos mu wyrwalo tyl.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzialem 2 maja na wlasne oczy zaraz po zdarzeniu...

czy klejone? nie jestem 'specjalista' ale zauwazcie ze z jednej strony wyrwalo od slupka a z drugiej urwalo sie jakby prze reflektorze...

 

3 czy 4 osoby - tak czy owak robi wrazenie bo auto zaliczylo 2 drzewa i slup trakcyjny. stety, niestety nie widzialem jak dokladnie do tego doszlo. drzwi kierowcy i tylna klapa w nienaruszonym stanie...

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, z tego to jzu nic innego jak przystanek by nie wyszlo;) podejrzewam ze po 3 godzinach pracy naszych wspanialych policjantow kiedy laweta juz mogla zabrac pozostalosc po beti fura poszla na zyletki...

 

chyba nie znalazloby sie amatora ktory by to posklejal...

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to BMW już miało swoje 9 żyć i chyba juz czas ja do huty wysłać :twisted:

żeby tylko 9.

Ale najważniejsze w tym całym zdarzeniu i zderzeniu jest niezaprzeczalny fakt jak bezpiecznym autem jest BMW, nawet , jak było składane z 2, a może 3 aut przez Naszych "fachowców".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to BMW już miało swoje 9 żyć i chyba juz czas ja do huty wysłać :twisted:

żeby tylko 9.

Ale najważniejsze w tym całym zdarzeniu i zderzeniu jest niezaprzeczalny fakt jak bezpiecznym autem jest BMW, nawet , jak było składane z 2, a może 3 aut przez Naszych "fachowców".

 

Bezpieczne?!

 

Kierowca miał poprostu szczęście, że uderzył tylnym kołem, a nie drzwiami pasażera.

 

Proszę Was nie lansujcie takich opinii bo czytają nas dwudziestoletnie dzieci i jeszcze uwierzą, że mają kilka żyć.

Nie ma bezpiecznych aut w rękach głupków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bezpieczne?!

 

Kierowca miał poprostu szczęście, że uderzył tylnym kołem, a nie drzwiami pasażera.

 

Proszę Was nie lansujcie takich opinii bo czytają nas dwudziestoletnie dzieci i jeszcze uwierzą, że mają kilka żyć.

Nie ma bezpiecznych aut w rękach głupków.

 

Wypraszams obie, mam prawie 21 lat i nie czuje się dzieckiem. Można mieć równie dobrze 45 lat i zachowywać się jak przedszkolak.

 

Fakt, faktem, że troche dziwnie to wygląda. Kiedyś widziałem zdjęcia podobnego wypadku, tyle że pasażer miał mniej szczęścia- zakończył zywot w pozycji w której wyglądało jakby chciał pocałować swoje pięty. Kręgosłup wyszedł mu na wierzch tuż pod mostkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ty uważasz BMW za niebezpieczne w kraksach auta? Gościowi wywaliło tyłek , fakt ten co siedział z tyłu miał cholerne szczęście, ale Ci 2 z przodu tylko otrzepali pył z butów, zero uszkodzeń ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najważniejsze w tym całym zdarzeniu i zderzeniu jest niezaprzeczalny fakt jak bezpiecznym autem jest BMW, nawet , jak było składane z 2, a może 3 aut przez Naszych "fachowców".

lol

mysle ze kiedy komus auto zostaje rozerwane na pol i przezywa to ciezko mowic tu o genialnych rozwiazaniach konstrukcyjnych, raczej sporej dozie szczescia..

 

jak ktos chce sie podniecac 'bezpiecznym autem' to prosze - audi rs6 http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=3105304 kierowca ranny ale przezyl, ciekawe czy gdyby wiozl pasazera tez by bylo takie bezpieczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.