Skocz do zawartości

Gdzie w okolicach trójmiasta są miejsca do zabawy autkiem


Rekomendowane odpowiedzi

pas w Borsku tylko że to teren prywatny. kilka razy słyszałem że można pojechać na parking do Renk (Owczarnia na obwodnicy) dać kilka złocików panu na bramie on wpuści i można sobie pochasać ale nie wiem z dośiwadczenia tylko ze słyszenia na mieście.

 

jest jeszcze lotnisko nieczynne na północy wschód od lęborka. niedaleko od miejscowości Brzeźno Lęborskie.

Edytowane przez kadenmpwr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze lotnisko nieczynne na północy wschód od lęborka. niedaleko od miejscowości Brzeźno Lęborskie.

 

a jest do niego dostęp ogólny czy może ktoś to już kupił albo dalej stacjonuje tam jakieś wojsko ???

 

może jakieś dane gps ?? gdzie to bo na google.maps nie ma zdjęć dość dobrej rozdzielczości dla tej okolicy :/

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wioska ma współrzędne: N = 54°37'25,3'' = 54,62371° = 751732 m

E = 17°49'49,2'' = 17,83034° = 424505 m

samo lotnisko na 99% to: N = 54°37'23,4'' = 54,62317° = 751700 m

E = 17°48'15,3'' = 17,80425° = 422820 m byłem tam za małego i nie bardzo kojarze nawierzchnię. wojska na 100% nie ma ale kto jest włascicielem to nie wiem. lotnisko jest jakoś położone na drodze pomiędzy Brzeźnem Lęborskim, a Rekowem Lęborskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze chodzi o to:

 

54°40'7.81"Płn.

17°44'28.34"E

 

(sprawdzac np w google earth)

 

wie ktos co to moze byc? wyglada faktycznie na jakis maly pas.

 

jest dlugie jak pas w borsku.

 

ewidętnie jest to pozostałość po pasie startowym :) chyba wybiorę się na wycieczkę jak będzie lepsza pogoda :) i zobaczę co i jak :)

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście wpadli do Wejherowa to bym Was zabrał w takie miejsce że by Wam pompy się zatarły z braku paliwa, tak długo byście się bawili :8)

 

a gdzie koło Wejcherowa jeździsz ??

 

podaj jakąś lokalizację najlepiej współrzędne ;)

 

pozdrawiam

 

a wracając do tego pasa startowego na północ od Lęborka to na innym forum dostałem info że został on w paru miejscach celowo zaorany bo było tam już kilka wypadków. szkoda :/

www.bmw-3city.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.