Skocz do zawartości

jaki wydech jest najlepszy


kimib

Rekomendowane odpowiedzi

Np. eisenmann, supersprint - robia wydechy pod kazdy samochod z wyróznieniem na odpowiednie wersje silnikowe. Niestety cena zwala z nóg - ale są to najlepsze jakościowo produkty dostępne na rynku

SPONSOREM MOJEJ NIEOBECNOŚCI SĄ BROWARY ŻYWIECKIE S.A. :)))



BMW-MADE BY WINNERS, MADE FOR FUN !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tłumik.

Wczoraj mi się urwał. Jade i słysze że chodzi głośniej jak by był nacięty wychodze, patrze, a tam przed samym tłumikiem urwana rura.

Ostatnio mam pecha, w czwartek wracam do domu i mi się zagotował.

Chyba jakaś klątwa :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno oraginał będzie spoko tylko nie do salonu bo ceny potrafią zcią z nug cho nie wszystkie czasem chodze do salonu bo mam pod nosem i niektóre żeczy nie są takie drogie.
Jestem samoukiem w dziedzinie samochodu, więc proszę o wyrozumiałość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item191715284_tlumiki_dedykowane_atest_gwarancja_2_lata.html.................Oto link na jedną z aukcji kolesia co robi dedykowane wydechy...Pod konkretne auto....Glośność wydechuwybiera sie osobiście w zależnośći od upodobań...osobiście mam wydech od niego...Bardzo porządny koleś a ceny tez normalne :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie zastanawialem nad tym tlumikiem od tego goscia a orginalnym bo teraz mam w swojej DTM kominy jak z Huty :P do 3 tys. jest tak mega HARDCORE ze juz mi leb wysiada ;/ kupilem ja taka sam bym sobie tego w zyciu nie zamatowal Dzwiek jak bym mial conajmnije v12 ;P

 

I chce to zmienic tylko na delikatny pomruk przy niskim chobrotach tak do 2500 max .. nie wiem czy kupic taki tlumik od tego z allegro czy lepiej orginal :D nawetnie wiem jak pracuja na orginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja osobiście wybrałem dżwięk który ten koleś nazywa"lekki bas"...I to jest prawda....na zewnatrz lekki pomruk wydechu tak do 2,5tys obrotów pozniej praktycznie go nie słychac az do 4tys.Gdzie znów zaczyna byc lekko słyszalny..Ale jeśli chodi o wnęttrze to jest naprawde bardzo mało uciązliwy a w trasie nie słyszalny...A ja do tego mam wyciętego kata.więc u ciebie jeśli wstawisz sam końcowy powinno być jeszcze ciszej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.