Skocz do zawartości

[E30] Cos dziwnego przy ele. lusterkach


weeb

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wam wszystkim!

Mam nastepujacy problem. Nie dzialaly elektryczne lusterka, z wiazki wypadl kabel ktory byl bardzo zasniedzialy (rozlecial sie a bolec ulamal) wiec rozebralem kosc wyczyscilem, podlaczylem na krotko (nie przez kosc ale wszystko tak jak w kosci) no i dziala ale.... lewe lusterko dziala idealnie we wszystkie strony natomiast jak przelacze na sterowanie prawym i steruje (tylko gora, dol) slychac takie dziwne pykanie w lewym lusterku oczywiscie nic sie nie rusza, tylko takie jakby tykniecia cos ala w przekazniku np od wycieraczek jak sie zalaczaja, jak ruszam na boki nie ma zadnego efektu (oczywiscie jest przelaczone caly czas na prawe). Reasumujac :lol: po przelaczeniu na sterowanie prawym lusterkiem na boki nie ma zadnego efektu natomiast gora dol slychac tykanie dokladnie wewnatrz lewego lusterka aha i powiedzcie mi gdzie moge dostac cala kostke od strony drzwi przednich lewych i takie cieniutkie bolce, w kazdym sklepie jakim pytam nie mieli, nie znaja, nie wiedza :(. Sory za chaotyczny opis ale juz mnie zmeczenie dopadlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej 318 nie działały obydwa lusterka. Zdjąłem lewe zdjąłem szkło przeczyściłem styki i mechanizm i działa ok. Z prawym zrobiłem dokładnie to samo i nic tylko tykanie jak u ciebie. Nie wiem co jeszcze zrobić na razie tak jeżdżę bo nie mam zbytnio czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.