Skocz do zawartości

320d 136kM pytanie


demi2300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Powiem Ci demi2300 ze w moim przypadku ( bez sciemy) przy spokojnej jezdzie w miescie robie 950km na baku, natomiast na trasie 1150km na baku przy predkosci ok.120-130km/h. Nie szaleje, jezdze poporostu jak czlowiek, w koncu po to kupiłem diesla aby jezdzic oszczednie a jak bede chcialm poszalec kupie sobie 2.8 benzyna :-) Pozdrawiam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Powiem Ci demi2300 ze w moim przypadku ( bez sciemy) przy spokojnej jezdzie w miescie robie 950km na baku, natomiast na trasie 1150km na baku przy predkosci ok.120-130km/h. Nie szaleje, jezdze poporostu jak czlowiek, w koncu po to kupiłem diesla aby jezdzic oszczednie a jak bede chcialm poszalec kupie sobie 2.8 benzyna :-) Pozdrawiam !

 

no ja dzisiaj mojej dałem w palnik i po 740km BC wyświetla mi limit 50km , dieslem nie da się jeżdzić wolno właśnie dlatego że spali niewiele np przy 160km/h w porównaniu do benzyny , ja mojej licze średnią 8-8,5 no ale koników też jest więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja tak gdzieś mam (z jednego baku bo tyle zdążyłem dopiero wyjeździć) średnią 6.0l - 5% miasto, reszta trasa, moja prędkość przelotowa ok 100km/h, klima, i światła cały czas :wink: .

 

no ale koników też jest więcej

 

Mógłbyś wrzucić wykres serii i po modzie? Jak nie na forum to wyślij mi proszę na PW. Jak robiłeś u Mastersa program to powinieneś mieć wykres bo hamownia od jakiegoś czasu jest na RWD.

 

Czy m47 czy m47n ?

 

Znasz oznaczenia silnika a nie wiem, że M47 - 136KM, a M47N - 150KM - no chyba, że autor zmienił temat, no mniejsza z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

m47 - 136km - pompa wtryskowa VP44

m47n - 150km - CR I lub II (nie pamiętam jak ktoś bardzo chce poszukam)

m47n2 - 163km -CR III - też pewny nie jestem a III bo z tego co pamiętam to wtryskiwacze piezoelektryczne

 

Więcej nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m47 - 136km - pompa wtryskowa VP44

m47n - 150km - CR I lub II (nie pamiętam jak ktoś bardzo chce poszukam)

m47n2 - 163km -CR III - też pewny nie jestem a III bo z tego co pamiętam to wtryskiwacze piezoelektryczne

 

Więcej nie powiem ;)

 

M47N model od 2002r jest na CRII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale koników też jest więcej

 

Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia na hamowni

jak bym miał manuala to nie problem - teraz w lecie się wybiorę

bo mają już hamownie dla automatów - po prostu pomiar był robiony G-Tech Pro a na wartości po moodzie musiałem zaufać na słowo jak narazie, więc ok180KM i 390Nm tak mi powiedziano ale to dopiero potwierdzi hamownia / jak nie sprzedam wcześniej auta bo mam bardzo napalonego kupca na nie - wystarczyło kilka minut jak siadł za stery i już chce :mrgreen: /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.