Skocz do zawartości

Fabryka i muzeum BMW w Monachium


Biszkopt

Rekomendowane odpowiedzi

W niedlugim czasie bede w Monachium :) . Mam takie pytanie moze ktos sie orientuje czy jest mozliwosc zwiedzenia fabryki BMW? Narazie widzialem ja tylko z zewnatrz (robi wrazenie), ale super by bylo zwiedzic ja troche od srodka. Na forum widzialem tez temat o muzeum BMW, tym pod drugiej stronie stadionu olimpijskiego. Kolega ktory tam byl mowil ze raczej sie zawiodl. Post jest jednak z przed dobrych paru miesiecy. Byl ktos moze tam niedawno?? Z gory dzieki za info. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest możliowść. Szczegóły na www.bmw-welt.com

W zeszłym tygodniu zwiedzałem montownię Porsche w Lipsku - klasa :)

 

A... a jak ktoś nie jest czegoś pewny niech nie zabiera głosu ok. misiu84 :mad2:

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu - dwie sprawy, przyjmij je z pokorą :modlitwa: :

- zwracaj uwagę na ortografię - "w każdy dzień"...

- ucz się języków:

"Willkommen bei BMW.

Sehen Sie sich im Stammwerk der BMW Group "live" und in allen Details an, wie wir mit Leidenschaft und Präzision individuelle Fahrzeuge ganz nach Kundenwunsch bauen.

Erleben Sie, wie aus tonnenschweren Stahlrollen Teile gefertigt, zu einer Karosserie gefügt und lackiert werden. Beobachten Sie, wie ein Motor entsteht...

... Wir empfehlen Ihnen, wegen des großen Interesses frühzeitig einen Termin zu buchen.

...

Anmeldungen für Einzelgäste und Kleingruppen bis max. 6 Personen

Einzelpersonen und Kleingruppen fassen wir zu Sammelterminen mit bis zu 30 Teilnehmern zusammen. Diese Führungen finden in der Regel Montag bis Freitag um 18.00 Uhr statt.

...

Die Anmeldung ist maximal 6 Monate im Voraus möglich. "

:dance:

Edytowane przez EULEM

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiu - każdego dnia nie... ale od poniedziałku do piątku tak :) A zapisy są maksymalnie na 6 msc. co nie zmienia faktu, że zainteresowanych jest duuuużo... po jakiemu Ty w tej fabryce w której pracowałeś gadałeś :duh:

 

Primator - po części masz rację... tzn. muzeum jest czynne, natomiast latem 2008 ma być odpalone BMW World m.in. centrum kongresowe.

Szczegóły (po niemiecku i angielsku) na stronie o której pisałem wyżej.

Pozdrawiam

Eulem

E39 [E34/E36]

a tu gram: http://s1.metaldamage.pl/c.php?uid=227838

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teaz ja sie wypowiem. Pracuje od 2002r w BMW

1.5roku w monahium i od ponad 3,5roku w BMW DINGOLFING

Owszem jest mozliosc wejscia na hale produkcyjna

ale szanse sa bardzo marne,-

dlatego gdyz w ciagu tygodnia tych tzw podan(pzepustek) przychodzi kilkaset a 6 m-c czekac to jest troche czasu.-

A Pierwszenstwo zawsze beda mieli uczniowie oraz studenci ktorzy beda ksztalicil sie w branzy motoryzacyjnej.oraz firmy podwykonawcze

ich pracownicy,szefowie.Takze jest to dosyc duzy problem

z zobaczeniem fabryki.

Co jakis czas sa tzw DNI OTWARTE BMW, wtedy kazdy pracownik,

moze zabrac ze soba 4 osoby, na jednej przepustce,ale odbywa

sie to zawsze w wekeend,wtedy linia produkcyjna stoi.

 

Pamietam jak 3 lata temu w bmw dingolfing,

w taki wekeend zwiedzilo ponad 150tys gosci.

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Ja tez dorzuce swoje 3 grosze. A wiec, 06.03.2007 zaklepalem sobie termin na 23.05.2007 na stronie http://www.bmw-werk-muenchen.de/lowband/com/de/redirect.html . A kto nie ma czasu tam jechac niech sobie wirtualnie zwiedzi ta fabryke:).

 

Takze ja nie mialem zadnego problemu z terminem, chyba ze wy mowicie o czyms zupelnie innym.

 

P.S. Jak ktos jest zainteresowany to podam jeszcze numer do nich:

+49 89 3820 .

 

POZDRAWIAM

Bald Mein Wagen ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedlugim czasie bede w Monachium :) . Mam takie pytanie moze ktos sie orientuje czy jest mozliwosc zwiedzenia fabryki BMW? Narazie widzialem ja tylko z zewnatrz (robi wrazenie), ale super by bylo zwiedzic ja troche od srodka. Na forum widzialem tez temat o muzeum BMW, tym pod drugiej stronie stadionu olimpijskiego. Kolega ktory tam byl mowil ze raczej sie zawiodl. Post jest jednak z przed dobrych paru miesiecy. Byl ktos moze tam niedawno?? Z gory dzieki za info. Pozdrawiam

 

chyba czytales moja wypowiedz. z tego co piszesz to bedziesz w monachium nie z powodu muzeum, wiec jak bedziesz tak czy inaczej to przejdz sie do bmw welt za rondem jest okragle muzeum bmw ktore jest w remoncie, bylo jak ja bylem, mialo byc otwarte na wiosne 2007 wiec moze juz jest otwarte i sobie zwiedzisz. a jak jest zamkniete to do tego muzeum w parku olimpijskim nie idz (takie 2 kopoly), nie warte kasy, bardzo malo aut, w sumie wejdziesz tam gdzie sie kupuje bilet i bedziesz mogl zobaczyc 1/4 eksponatow :) obejzyj sobie filmiki z fabryki, fajne sa szczegolnie ten o produkcji e90

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.