Skocz do zawartości

Kupno BMW 318 do 3000 Eur


tychol21

Rekomendowane odpowiedzi

moja miala kosztowac 3200

ale po ogledzinach i wciskaniu kitu gosciu zjechal do 2500 :dance:

jak narazie przez 2 lata to oprocz klockow, filtrow, tarcz i olejow

wymienilem tylko lozysko tylnie, zakonserwowalem calosc i nabilem klime :mrgreen:

teraz tylko musze zmienic chlodnice :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sprowadzał użytkownik "rews" - po odliczeniu wszystkich kosztów szacuję na okolice 3000 euro - być może mniej - musiałbym Niemca spytać :lol: .

 

Rok 94 - mam klimę, fotele w lepszym wydaniu, podłokietnik przedni i tylny, alusy 15", podstawowy komputer (zegarek, temperatura), dwie poduchy, komplet zimówek (trochę zdarte, ale da się jeździć). Niestety korbki - ale ja szyb nie otwieram prawie nigdy.

 

Przebieg ok 155 tys - udokumentowany - książka serwisowa widać, że stara, są braki itp - więc wygląda na oryginalną. Poza tym fotele w ogóle nie zużyte, kierownica też, silnik kompresuje jak należy. Tylko był trochę zaniedbany - kilka rzeczy musiałem i jeszcze muszę zrobić.

 

Można kupić taniej - nawet dużo taniej - niektórym wyszło w sumie ok. 10 tys za 1.8i - ale zależy ile kto ma czasu i ile szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Bunia kosztowala 2 tys EUR, ale to 92 r. (niejeden własciciel nowszych patrzy z zazdroscią :-) )udało mi sie trafić naprawde zadbany egzemplarz mały przebieg nie wytarty, czysty, nowe opony z alusami, moze nie krzyk mody ale moga byc, elekktryka, abs. Polecam nie skupiac się na konkreetnym roczniku ale na ogólnym stanie auta, bo mozna trafic młody egzemplarz ale przerdzewiały i zajechany a można starsze autko znalezc, którym jakas babcia jezdziła po ringu w Berlinie tylko po zakupy. :-) Dobra rada dla kupujacego zwłaszcza jak nie wybiera siew głąb Niemiec, trzeba sie przygotowac na conajmniej 3 dni poszukiwan i jak nie masz auta zeby sie swobodnie przemieszczac to odpuść sobie. I nie polecam Tailestrasse opełno tam "ogórków" choc jest na samym koncu gosc który ma BMK-i i to nawet ładne ale ceni sporo.
Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tychol. za tę cenę mozesz wyrwac w miare dobry R4. Moja rada nie trac czasu na placach. Jesli cos tam stoi to zadko jest okazja. Pozatym handlarze szczegolnie auslanderzy kręcą i picuje te auta. Słyszalem o wielu oszustwach i konfiktach.

 

Wybierz z internetu kilka swieżych ogloszeń w malej odleglosci - umow sie, jedz i obejrzyj wszytskie najpierw a pod koniec dnia zadecyduj i wybierz najlepsze auto. Oczywiscie nie polecam aut z Berlina ani wschodnich landów.

Jak mozesz to jedz na poludnie przynajmniej w okolice Norymbergi. W bawarii duzo Bemek w dobrym stanie jeżdzi.

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys byl zainteresowany to moglbym Ci troche pomoc.

Mieszkam w bawarii(duzy wybor wsrod bmw) i tez sprowadzam wozy,do 3tys euro kupisz w miare ladne bmw,

 

a E-36 325 td powiedzmy rocznik 93-95 za ile mozna znależc, oczywiscie w dobrym stanie :-)

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tychol21. tutaj masz coupe 1.8 is niewiem czy interesuje Cie czy tylko limuzyna?

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ikkgxadtivl

 

 

tu masz limuzyna, szkoda ze od handlarza ale czasami maja tez ladne wozy a ta ma dobry wyposazenie

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ilzk1agoyda

Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=3kyytj3kgrh

 

Nawet w miare cenowo dobra, od 1 wlasciciela, oczywiscie prywatna osoba,ksiazka serwisowa, takze przekretow z licznikami nie powinno byc.

 

Dzieki musze toche jeszcze dozbierac w takim razie, jak by co dobrze wiedzieć że pomagasz przy sprowadzaniu autek.

 

Pozdr.

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie ludzie z warsztatu do którego jeżdżę sprowadzają samochody:

http://www.auto-bukow.pl/spec.htm

 

Warsztat specjalizuje się w beemkach, więc chyba jest duża szansa na dobry egzemplarz - jeszcze pomogą formalności załatwić - niestety taka usługa pewnie kosztuje, ale ma sie pewien komfort i nie traci czasu, czy nerwów - zresztą przy rejestracji jest wystarczająco dużo zabawy.

 

 

...mozna trafic młody egzemplarz ale przerdzewiały i zajechany a można starsze autko znalezc, którym jakas babcia jezdziła po ringu w Berlinie tylko po zakupy.

 

Po Nurburgringu? A to zależy czy ostro piłowała - ale zawieszenie na pewno nie zniszczone :wink:

 

Co do rocznika, to masz rację - patrzy się na stan, nie na wiek - jednak jest tu mały wyjątek - od 93 zaczęły się M43 dla silników 1.6 i 1.8 - i szukając samochodu z tą pojemnością najlepiej skupić się tylko na takich (chyba, że się mocno ogranicza fundusze). W przypadku innych silników też były zmiany, ale już nie tak znaczące np. M42->M44, M50->M52.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurbringu napisałem miałem na mysli Hungaroring :-)

ja mam przed 93 r. czyli co kiepski silnik? szczerze to nie narzekam wszystko w porzadeczku, no moze poza tym ze mam podejrzenia co do silnika krokowego ale to chyba normalna przypadłosc niezaleznie odwersji silnikowej?

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurbringu napisałem miałem na mysli Hungaroring :-)

ja mam przed 93 r. czyli co kiepski silnik? szczerze to nie narzekam wszystko w porzadeczku, no moze poza tym ze mam podejrzenia co do silnika krokowego ale to chyba normalna przypadłosc niezaleznie odwersji silnikowej?

 

To nie jest kiepski silnik - zadbany będzie służył dobrze - po prostu M43 jest mniej awaryjny z racji chociażby łańcucha rozrządu - przy kupnie samochodu ma to duże znaczenie, bo nie wiadomo nigdy co poprzedni właściciel robił.

 

Krokowy - a to przypadłość? - mój był brudny - po wyczyszczeniu obroty są stabilne jak skała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.