Skocz do zawartości

raz pali raz nie....


dziku750IL

Rekomendowane odpowiedzi

witam,znowu mam problem,czasami pali normalnie a czasami przy przekreceniu stacyjki cos "dzwoni/pyka" i na tym koniec za ktoryms razem dopiero zalapie.po wlaczeniu zaplonu pojawia mi sie napis inspection z jakims zegarkiem narysowanym kolo tych cegiek- przy okazji odrazu zapytam po co sa te cegielki bo coraz mniej ich mam wczesniej wiecej sie ich wyswietlalo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,znowu mam problem,czasami pali normalnie a czasami przy przekreceniu stacyjki cos "dzwoni/pyka" i na tym koniec za ktoryms razem dopiero zalapie.po wlaczeniu zaplonu pojawia mi sie napis inspection z jakims zegarkiem narysowanym kolo tych cegiek- przy okazji odrazu zapytam po co sa te cegielki bo coraz mniej ich mam wczesniej wiecej sie ich wyswietlalo....

 

Zaczne od konca; cegielki ktorych Ci ubywa oznaczaja nadejscie wymiany oleju w silniku w momencie jak nie bedziesz mial juz zadnej zeilonej tylko zapali sie zolta to znak ze musisz wymienic olej w silniku.

 

napis INSPECTION z ikonka zegarka oznacza przeglad czasowy (w BMW co roku wychodzi taki komunikat).

 

Zarowno przeglad czasowy jaki i "cegielki" od oleju kasujesz w ten sam sposob. Zdejmujesz dekielik od zlacza diagnostycznego pod maska, odnajdujesz pin nr. 7, przy pomocy jakiegos przewodu robisz zwarcie do masy samochodu przekrecasz kluczyk, powoli liczysz do 15, wyciagasz przewod i powinienes miec juz wszystkie cegielki zielone i napis inspection powinien zniknac.

 

Natomiast jezeli po przekreceniu kluczyka samochod nie odpala i musisz przekrecac wielokrotnie to bedzie racze wina stcznika stacyjki lub automatu rozrusznika.

Szukasz czesci do swojego BMW??


Pisz na gg 1211423!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jezeli po przekreceniu kluczyka samochod nie odpala i musisz przekrecac wielokrotnie to bedzie racze wina stcznika stacyjki lub automatu rozrusznika.

 

Jak cos "pyka" no to raczej stacyjka jest Ok. Tak jak piszesz -automat albo szczotki sie skonczyly.

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.