Skocz do zawartości

BMW E-36 1.6


kidler21

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie. Jestem szczesliwym posiadaczem Pieknej czerwonej E-36 1600ccm z 1993 r. Chcem autko sprzedac i kupic jakas mlodsza bmke. Moje pytanie , jaka cena bedzie sensowna od ktorej moge zaczac sprzedaz. 1993 r. Airbag. El. szyby, lusterka, szyberdach. Climatronic. ABS. 156000 km. ZArejestrowana w Polsce. Nowe amorki na przodzie. Zero rdzy, robiona polerka. Wszstko dziala, wsio sprawne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od 14 tys - potem zawsze możesz potem schodzić w dół, poza tym ludzie lubią się targować.

 

A tak poza tym, to już któryś z kolei temat gdzie ktoś opisuje dokładnie samochód i pyta za ile sprzedać - mnie też to bardziej na reklamę wygląda niż faktyczny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od 14 tys - potem zawsze możesz potem schodzić w dół, poza tym ludzie lubią się targować.

 

14 tys za sedana 1.6 z 1993r. to cena z kosmosu, nawet jesli było by calkowicie bezwypadkowe, z oryginalnym lakierem, zawiecha i silnikiem igłą.

 

Zaczalbym od 12 w dol, zreszta trzeba by porownac po ile chodza takie na allegro.

BMW 316ti N46B18A '04 - sprzedane

BMW 318ti M44B19 '98 - sprzedane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to problem, tym bardziej reklama, daje słowo. A , ze w miare dokladnie opisalem co jest na wyposazeniu to abyscie jako obeznani w temacie mogli obiektywnie podac przyblizona cene. Autko w PL 4 miesiace, zakochalem sie w beemce, i chcem kupic troce mlodsza i mocniejsza. Jesli wymiana silnika nie byla by duzym problemem nie zastanawial bym sie w ogole nad sprzedaza bo jest "igla" Chcem silnik min 1800ccm IS lub 2000cccm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint!Jak Ci tu podać cenę,jak nawet nie załączyłeś zdjęcia.Może to kawał złoma?Ale jak jesteś uparty,to wystaw se cenę powiedzmy 20.000zł.Będziesz miał z czego spuszczać.I tak nikt GO nie kupi(w dzisiejszych czasach)bez przeglądu.A tak swoją drogą,to czuję,że szukasz poprostu klienta tu na forum.Pozdro.Powodzenia :roll2:

Pozatym jeśli sprzedasz go przed upływem 1/2 roku od momentu zakupu i zarejestrowania na siebie,to czeka Cię podatek do zapłaty w US.

Bo jak sądzę,chcesz GO sprzedać drożej niż wyniosły Cię koszty zakupu,a raczej tylko nierozsądny kupujący zgodzi się na wpisanie do umowy innej(niższej) niż zapłacona kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od 14 tys - potem zawsze możesz potem schodzić w dół, poza tym ludzie lubią się targować.

 

A tak poza tym, to już któryś z kolei temat gdzie ktoś opisuje dokładnie samochód i pyta za ile sprzedać - mnie też to bardziej na reklamę wygląda niż faktyczny problem.

 

Ciekawa sprawa-radzisz mu żeby zaczął od 14tyś :!: :!: :!: :!: :!: to zastanawiam się ile byś wołał za swoją 318stkę(pewnie ze 30tyś hahaha )bo ja za swoją 318 miesiąc temu zapłaciłem 10,5-silnik i zawieszenie igła, full elektryka jasny welur i oczywiście cosmo-schwarc no i autko 100% nie bite!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten przebieg to prawda czy taki pic na wode jak to zazwyczaj bywa. Osobiscie mysle ze tak kolo 10 tys tylko. Jak masz jakies ladne alusy to 500 zł w gore od tego. Takie moje zdanie. Niestety nie ma co sie oszukiwac to jest 14 latek i takie juz tyle stoją. Pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od 14 tys - potem zawsze możesz potem schodzić w dół, poza tym ludzie lubią się targować.

 

A tak poza tym, to już któryś z kolei temat gdzie ktoś opisuje dokładnie samochód i pyta za ile sprzedać - mnie też to bardziej na reklamę wygląda niż faktyczny problem.

 

Ciekawa sprawa-radzisz mu żeby zaczął od 14tyś :!: :!: :!: :!: :!: to zastanawiam się ile byś wołał za swoją 318stkę(pewnie ze 30tyś hahaha )bo ja za swoją 318 miesiąc temu zapłaciłem 10,5-silnik i zawieszenie igła, full elektryka jasny welur i oczywiście cosmo-schwarc no i autko 100% nie bite!!!!!

 

Cieszę się, że uważasz moją beemkę za 2x lepszą od jego, ale ja tak daleko bym się nie posuwał :lol: Poza tym co się stanie jak zacznie od 14 tys? - kogoś to wkurzy i pojedzie go obić? Fajnie, że nie dałeś dużo za swoją beemkę, ale nie musisz z tego powodu się tak podniecać i obrażać ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowilem :) nie sprzedaje mojego autka. Postanowilem "zaryzykowac" i zmienic silnik na 1.8 IS. Teraz pytanie do Was ponownie, czy w Szczecinie ktos profesjonalnie wykonuje takie uslugi? Nie sprzedaje dlatego ze mi szkoda autka z jego wyposazeniem i jego stanu technicznego jak i samej blacharki. Moze ktos z Was juz przekladal silnik w swojej 316?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od 14 tys - potem zawsze możesz potem schodzić w dół, poza tym ludzie lubią się targować.

 

A tak poza tym, to już któryś z kolei temat gdzie ktoś opisuje dokładnie samochód i pyta za ile sprzedać - mnie też to bardziej na reklamę wygląda niż faktyczny problem.

za 93 w 1,6 chyba żartujesz? miałem 318 i 92 rok wszystko wymienione na orginal,gwarancja i nikt nie chcial dać 9 kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgodze z przedmówcą, ludzie krzyczą sobie jakieś kosmiczne pieniądze za auta, a jak ktoś chce sprzedać dobrą fure w dobrej kasie, to klienci krecą nosem, że dużo i nakiś tam laweciarz przywiezie mu za 3 koła mniej!

Tylko żadem geniusz nie liczy tych wszystkich opłat i kasy jaką bedzie musiał wsadzić w to co mu przywiozą.

Jak niektórzy wiedzą w niemcowni są dwa typy aut:

- zadbane- w komisie nie do kupienia, a od szwaba z chaty cięzkie do wyrwania w dobrej kasie

- trupy, które nie mogą przejść TUv-a i wynagają nakładów rzędu 3 tys. i więcej!

Moja rada do każdego sprzedajacego autko: Allegro, ale tylko w celu ustalenia cen; potem jakieś tanie ogłoszenia w necie; kartka za szybą z ogłoszeniemm + fama wśród znajomych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.