Skocz do zawartości

silnik od e32 / e38


szakul

Rekomendowane odpowiedzi

za pare miesiecy chcem kupic "8" i tak sie zastanawiam czy od e32 i e38

beda pasowac jakies czesci np. silnik lub skrzynia w wersji 5.0 v12

bo to chyba to samo niewiem moze sie myle, gdybym nabył automata to czy mozna by było zamontowac manuala z np 750 z 92` lub 96` itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manual był tylko w 850, nigdy w 750 ... A z 750 pasuje niewiele części, jedynie silnik, skrzynia autom, nieco osprzetu, niektóre wahacze i sworznie przedniego zawieszenia i parę drobiazgów. Wiem, bo właśnie skanibalizowałem swoją 750kę pod kątem 850...

Pozdrowienia

Paweł

www.automobile-catalog.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
pasuje caly osprzet silnika i sam silnik,skrzynia itd.reczna skrzynie spotkalem w 750 ale w E32,podobno na indywidualne zamowienie.chociaz z doswiadczenia wiem ze czasami mozna sie zdziwic,np.w mojej 850 jest sa dwie pompy paliwa,tak jak w 750,choc wg vin-u powinna byc jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borneo, witamy kolejnego uzytkownika serii 8 na tym forum :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam.nowy z pewnoscia,choc moze nie uzytkownik jeszcze:)walcze póki co.na razie z silnikiem,ciągnie jak opętany przez likadziesiąt metrow,potem lipa.nadworny mechanik twierdzi że pompy.zalożone są podróbki z allegro.następna skrzynia,mały wyciek,no i sprzęgło też kończy żywot.nie wiem też co uczynić z amortyzacją tyłu.EDC i cyfry w ASO kładą na kolana,a zamienników niet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nowy z pewnoscia,choc moze nie uzytkownik jeszcze:)walcze póki co.na razie z silnikiem,ciągnie jak opętany przez likadziesiąt metrow,potem lipa.nadworny mechanik twierdzi że pompypaliwa.zalożone są podróbki z allegro.następna skrzynia,mały wyciek,no i sprzęgło też kończy żywot.nie wiem też co uczynić z amortyzacją tyłu.EDC i cyfry w ASO kładą na kolana,a zamienników niet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
w BMW 750 e32 na specjalne zamówienie też wychodziły z manualem!!!!!!!!!!!!!!!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czytalem ze BMW zbudowalo kilka probnych egzemplarzy e32 750 z manualna skrzynie 6 biegowa. Jednak podczas testow okazalo sie nagminnym ruszanie z drugiego biegu, przez co BMW zrezygnowalo z tego pomyslu :(

Moze to byly 750 z przekladanymi skrzyniami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.