Skocz do zawartości

Dołożenie klimy do M60?


chmielpiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szwagier zamierza kupic BMW 730 z silnikiem m60. Znalazl na allegro ladna sztuke porostu ideał, właściciel umieścił ją w 2 aukcjach:

http://moto.allegro.pl/item174552128_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

http://moto.allegro.pl/item174552097_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

 

Niestety nie ma klimy. jaki jest koszt założenia klimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szwagier zamierza kupic BMW 730 z silnikiem m60. Znalazl na allegro ladna sztuke porostu ideał, właściciel umieścił ją w 2 aukcjach:

http://moto.allegro.pl/item174552128_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

http://moto.allegro.pl/item174552097_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

 

Niestety nie ma klimy. jaki jest koszt założenia klimy?

 

nie wiem czy to taki ideał.... ma zderzak od 750i/L, fotele przełozone prawdopodobnie od 750iL przed 92, bo stara faktura skóry , tylna kanapa w elektryce co było tylko w wersjach iL, w dodatku widac,ze tylnie boczki drzwi zostały stare ( z dawcy iL oczywiscie nie mogły pasowac) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wersja e32 siedzenia czarne podłogówka siwa boczki drzwi z tyłu siwe (klamki chrom) przednie czarne (z czarnymi klamkami) tylko brać SUPER INDYWIDUAL E32 Na całym świecie nie ma drugiego takiego buhhhhhhhhhhaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szwagier zamierza kupic BMW 730 z silnikiem m60. Znalazl na allegro ladna sztuke porostu ideał, właściciel umieścił ją w 2 aukcjach:

http://moto.allegro.pl/item174552128_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

http://moto.allegro.pl/item174552097_bmw_730i_v8_gaz_najlepsze_w_kraju_okazja_15_300zl.html

 

Niestety nie ma klimy. jaki jest koszt założenia klimy?

 

dlaczego uważasz że to auto to ideał? Mało na rynku E32 za 15k? Uparłeś się na V8? :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze ktos zmienil tapicerke na skore w elektryce to jeszcze nie jakas tragedia ... gorzej ze zderzak jest z 750 przed 92 - ale to tez nie jakas tragedia

 

 

ROMANEK - czemu to bedzie koszmar ?? jak masz wszystkie czesci to tylko mase roboty ( bo trzeba zmienic cala nagrzewnice i wszystkie tunele od nawiewow ) i bedzie dzialac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROMANEK - czemu to bedzie koszmar ?? jak masz wszystkie czesci to tylko mase roboty ( bo trzeba zmienic cala nagrzewnice i wszystkie tunele od nawiewow ) i bedzie dzialac ...
No i jeszcze pół instalacji elektrycznej trzeba rozpruć jak zrobisz u Pana Wiesia w szopie to będzie działać góra tydzień... w warsztacie co zajmuje się takimi instalacjami to koszt 2500-4000 tysięcy wg. mnie gra nie warta świeczki szukaj auta z klimą zamontowaną fabrycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale straszycie ludzi :duh: Dołożenie klimy to żaden problem. Oczywiśce przy założeniu, ze ma się wszystkie elementy (wszystkie tzn. łącznie z przekaźnikami...) i trochę pojęcia o mechanice. Ja dokładałem do e32, zrobiłem to w ciągu jednego dnia i śmigała jak fabryczna :cool2:. Zero prucia instalacji i podobnych bajek, wszystko fabryka przygotowała.

Jak tylko wyhaczy się komletną klimę za dobre pieniądze to jest to inwestycja opłacalna, tym bardzej,że czasami ma się do czynienia z wyborem: kupić lepszy stan, mniejszy przebieg itp. bez klimy, czy z klimą ale troszkę bardziej jeżdzony....

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu nie chcę kwestionować twoich zdolności manualnych ale jestem zagorzałym przeciwnikiem ulepszania aut... tkwię w przekonaniu że nikt nie złoży tego tak samo jak fabryka zaczynając od rurek, chłodnic, przekaźników, czujników--- kończąc na łamiących się plastikach zdeformowanej (trzeszczącej) tapicerki etc... zawsze coś bo przecież są to części z "demobilu" wg. mnie efekt końcowy mizerny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura - jak ktos wiec co robic i jak robic ( jak np urwie mu sie spinka to kupi i zalozy nowa ) - to nic nie bedzie trzeszczec ...

 

 

mi by sie czegos takiego nie chcialo robic - ale jak ktos ma wene tworcza , czas i czesci - to mysle ze mozna to zrobic tak ze nikt poza wlascicielem nie bedzie o tym wiedzial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :clap: Potem wasze auta wyglądają jak to z tej aukcji którą chmielpiw zamieścił na początku aby inni użytkownicy forum mogli z nich ciągnąć łacha :lol: :lol: :lol: [/url]

 

wszystko to kwestia starannosci, jesli jest dobrze zrobione to czemu nie

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tymi, którzy mówią, ze nie da się poskładać jak fabryka.... Jeżeli wszystko się robi starannie, dokładnie i ma się pojęcie o tym co się robi to wszystko będzie ok i auto nie traci na jakości.

 

Ja osobiście nigdy nie brałbym się za dołożenie klimy, wymianę tapicerki, itp nie mając całego kompletu potrzebnego do porządnego poskładnia wszystkiego bo później auta wyglądaja tak jak to z aukcji....

Ale z doświadczenia wiem, ze wiele właścicieli BMW leci na łatwiznę-przykład: Sprzedawałem całe kompletne wnętrze w czarnej skórze chętnych nie było, wystawiłem same fotele-klientów od groma, ostateczne przyjechał gościu z szarym welurem i wziął czarne fotele :duh: Szkoda mu było dołożyć 250zł do całego kompletu :doh:

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tymi, którzy mówią, ze nie da się poskładać jak fabryka.... Jeżeli wszystko się robi starannie, dokładnie i ma się pojęcie o tym co się robi to wszystko będzie ok i auto nie traci na jakości.

 

Ja osobiście nigdy nie brałbym się za dołożenie klimy, wymianę tapicerki, itp nie mając całego kompletu potrzebnego do porządnego poskładnia wszystkiego bo później auta wyglądaja tak jak to z aukcji....

Ale z doświadczenia wiem, ze wiele właścicieli BMW leci na łatwiznę-przykład: Sprzedawałem całe kompletne wnętrze w czarnej skórze chętnych nie było, wystawiłem same fotele-klientów od groma, ostateczne przyjechał gościu z szarym welurem i wziął czarne fotele :duh: Szkoda mu było dołożyć 250zł do całego kompletu :doh:

 

Ja np. mam cały komplet bo mam rozbite E34 z klimą i przekładam do E34 bez klimy wiec wszystko poskładam tak jak w fabryce :cool2:

Więc jak sie wszystko ma co potrzeba to nie ma problemu z starannym założeniem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.