Skocz do zawartości

Jakie żarówki w lampach postojowych?? E-36


Willy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym wymienić żarówki od przednich swiateł postojowych bo te które mam do tej pory...po prostu nie podobają mi się :-) zarzą sie tylko co mi sie troche nie podoba.

Dlatego pytanie mam odnośnie mocy zarówek jakie moge wymienic.

 

Dzieki z góry za pomoc

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Paweł jak zwykle musi mnie poprawić (staje sie to juz powoli tradycją ;-) ) w każdym razie dzieki a co sie stanie jak włoże zarówki o wiekszej mocy?

 

NIe poprawiam cie :roll2: tylko nie wiem o co zapytales......jesli sa gniazda na zarowke w5w czyli 5 W, wiec mozesz wlozyc diodowy zamiennik chyba o to ci chodzi?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Paweł jak zwykle musi mnie poprawić (staje sie to juz powoli tradycją ;-) ) w każdym razie dzieki a co sie stanie jak włoże zarówki o wiekszej mocy?

 

NIe poprawiam cie :roll2: tylko nie wiem o co zapytales......jesli sa gniazda na zarowke w5w czyli 5 W, wiec mozesz wlozyc diodowy zamiennik chyba o to ci chodzi?!

ok dzieki, poszukam takich diodowych i zobacze jak to wygląda

Bayerische Motoren Werke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam diodowe postojówki na supefluxach o lekko fioletowwej barwie.

Fajnie swiacą

Problemem jest tylko ze diody sa skierowne do przodu przecz co widac w swiatlach silny jasny punkt a malo swiatla idzie na odblaski i rozswietla czaly klosz. Zwykla postojówka swieci we wszytskei strony.

Dobrym pomyslem byla by postojówka z kapturkiem/zasloną z przodu

odbijajaca w strone odblasków przez co bylby fajny efekt rozswietlenia calej lampy. Nie widzilem takich nigdzie, moze sam pomajsterkuje jak bede mial czas.

Never Say Never Again!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.