Skocz do zawartości

chce wymienic fotele zwykle na el. łamane z pamiecią


avior

Rekomendowane odpowiedzi

postanowilem doposażyć moje bmw i mam pytanie

czy moja orginalna skorzana tapicerka z foteli z mojego bmw 5 e39 bez elektryki bedzie pasowala na orginalne elektryczne fotele tzw łamane z elektryczna regulacja zaglowkow, rowniez orginal z e39?

wiem ze zaglóweki bede musial uszyc nowe, bo ksztalt jest inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o podlaczenie bedzie sie martwil moj elektryk, wiem ze sobie poradzi

mnie martwi tylko ze bede musial zlecic uszycie nowych skor na przednie fotele jesli z moich starych foteli nie beda pasowaly, a to mi nie bedzie za bardzo pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Nawet jeżeli tapicer by sobie jakoś z tym poradził to napewno nie wyglądałoby jak z fabryki. Spróbuj spytać się tapicera czy da rade samą skórę przerzucić, bo nie przypominam sobie, aby ktoś na forum chciał coś podobnego zrobić. Moja rada: przerzuć całą tapicerkę, ale zostaw to w spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jesli masz pamieci w fotelach to elektryk bedzie mial spore problemy i rozwalanie wszystkich dywanikow bo trzeba sie dostac do instalacji lusterek elektrycznych bo jak nie zamkniesz obiego to nie beda dzialalay zadne silniczki tylko bedzie dzialalo grzanie fotela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sobie odpusc obszywanie nawet stara skora nawet dobry tapicer tego nie zrobi tak jak fabryka ja kiedys skusialem sie na biala skore koszt 2500 calego auta a po 3 miesiacach upalnego lata nie chcial bys wiedziec jak to wszystko wygldalo i nie chodzi mi o zbrudzenia tylko ogolnei o ta skore a miala byc najlepsza bo taka wybralem z katalogu atesty itp. wiec lepiej sobie gdzies kup oryginalny komplet ;) mniej nerwowo mniejsze koszta itp.
Nigdy Sie Nie Myle I Jestem Najmadrzejszy Jak Kazdy Kto Ma BmW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odswiezam watek

wlasnie zakupilem fotele elektryczne "lamane" i zastanawiam sie jak podpiac pamiec, o ile podpiecie i uruchomienie samych regulacji nie powinno byc problemem - mam w swoim e39 fotele manualne, podgrzewane, czyli prad pod fotelem juz mam,

ALE zastanawiam sie jak ugryzc temat pamieci - czy ktos moglby mi po krotce wytlumaczyc w jaki sposob jest realizowana funkcja pamieci?

ktory modol za to odpowiada?

gdzie go znalezc w e39 touring '97?

jakies schematy instalacji? cokolwiek :modlitwa:

528iA Touring pali srednio:

http://images.spritmonitor.de/166705_5.png LPG/Pb95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.