Skocz do zawartości

pytanie o olej ale z innej beczki


aris

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy Dzisiaj w serwisie zamiast mobila z beczki (25zł litr)chcieli mi polecić olej oryginalny Opla 10w40 .W butelkach 20 zł za litr.Jutro zmieniam i jeszcze nie podjełem decyzji.Może coś poradzicie co z tych dwóch do tdsa zalać.Słyszałem że te w beczkach prawie zawsze są kombinowane.To znaczy jaki byś olej nie kupił to zawsze będzie to lotos.

Co o tym myślicie?

Pozdrawiam aris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy Dzisiaj w serwisie zamiast mobila z beczki (25zł litr)chcieli mi polecić olej oryginalny Opla 10w40 .W butelkach 20 zł za litr.Jutro zmieniam i jeszcze nie podjełem decyzji.Może coś poradzicie co z tych dwóch do tdsa zalać.Słyszałem że te w beczkach prawie zawsze są kombinowane.To znaczy jaki byś olej nie kupił to zawsze będzie to lotos.

Co o tym myślicie?

 

nie kupuj z beki, kup sobie jakis dobry, uznany olej w zaufanym sklepie.. Nie musisz od mechanika..

Breast. Mouth. Waist.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie olej chocby na allegro-jest dobrej jakosci i zdarza sie ze czasem o 40% tanszy( przyklad moj kupilem valvolina maxlive 10w40 4l na alegro za 85zł+ 9zł wysylka-w sklepie nie mogl;em znlesc, ale za to znalazlem MObil super S 10w40 4l w sklepie za 130zł a na Orlenie za 176zł na alegro kosztuje 75--TAK WIEC ROZNICA ZNACZNA)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo ci policzyli za ten opel-olej. User gsi-goszczynski na allegro ma za 56

zeta z przesyłką gratis. Długo siedziałem na forum Opla, i tam nikt nie

narzeka na to oleum.

 

Ja do mojej astry zalewałem i 12tkm później zaczęło się branie oleju.

Może to zbieg okoliczności, ale teraz mając bmw będę lał DOBRE oleje a nie

TANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.