Skocz do zawartości

cały czas się świeci kierunek - pomocy


Skoora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czasami po właczeniu prawego kierunku, nie mruga tylko cały czas się pali, zarówno strzałka na desce jak i same kierunki z przodu i z tyłu - świecą się swiatłem ciągłym (przy lewnym kierunku nigdy mi sie to nie zdarzyło). Nawet po wyłaczeniu zapłonu cały czas się świeci - co to może być???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam podobny problem z kierunkami zapaliła mi się cała lewa strona światłem ciągłym i za nic nie moge jej zgasić. Na desce cały czas pali się lewy kierunek też światłem ciągłym. Przy próbie włączenia prawego kierunku lub awaryjnych, prawa strona tylko zapali się na chwile i znów świeci tylko lewa. :( Szału za raz dostane :twisted: Czy ktoś może mi pomóc ?? Żarówki są ok, bezpieczniki też. Na razie odłączyłem wtyczki przy lampach. Z góry dzięki za wszystkie sugestie. Pozdro

Nera mnie szarpie, jakby mnie ktoś bemką przejechał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem z kierunkami zapaliła mi się cała lewa strona światłem ciągłym i za nic nie moge jej zgasić. Na desce cały czas pali się lewy kierunek też światłem ciągłym. Przy próbie włączenia prawego kierunku lub awaryjnych, prawa strona tylko zapali się na chwile i znów świeci tylko lewa. :( Szału za raz dostane :twisted: Czy ktoś może mi pomóc ?? Żarówki są ok, bezpieczniki też. Na razie odłączyłem wtyczki przy lampach. Z góry dzięki za wszystkie sugestie. Pozdro

Ja miałem niedawno przypadek, że po wymianie żarówki z boku przestały działać kierunki. Odpowiedzialny był za to styk, a raczej jego brak na bezpieczniku (o ile dobrze pamiętam nr 6). Weź poruszaj każdym bezpiecznikiem, przeczyść je. Potem z mojego posta (wklejone zdjęcie) możesz znaleźć przekaźnik od kierunków w e-34 2.0 jest taki czarny wysoki drugi od prawej. Wyciągnij go i sprawdź czy ci zamruga.

Poza tym sprawdź napięcie na bezpieczniku, bo w gniazdach przekaźnika.

Mój przypadek był deczko inny, ale też dziwny

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.