Skocz do zawartości

[OPINIE] kolory BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ha! a ja mam złoty metalic ;) i mówiąc szczerze nie widziałem drugiej takiej e36... widziałem 5-tkę raz w życiu gdzieś na trasie w takim kolorze, ale nigdzie indziej mi się to nie przewinęło.... kolorek bardzo elegancki (kupiłem w ambasadzie ;P )

 

Jedynym jego minusem jest to że nie pasują chromy i inne srebra

 

 

ja mam złoty metalik-kiedys widzialem opis ze to niby szampanski-ale nei sadze......jest to unikalny BARDZO kolor

  • Odpowiedzi 66
  • Wyświetleń 12,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeśli chodzi o rejony Zat. Perskiej (Kuwejt, Zjednoczone Emiraty Arabskie) to tam śmiga całe multum autek w białym kolorze, a do tego jakie "rakiety" :wink:

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Opublikowano
w ciagu jednego dnia z tasmy produkcyjnej zjezdza okolo 600 nowych bmw e-60 i ktos mi moze nie uwierzyc ale ponad 150 aut jest bialych i te biale to wszystko trafia do krajow arabskich oraz ameryki i chin, na europe mozna na palcach policzyc!
Sprzedam Bmw 320d E46 2001r
Opublikowano
Ja mam arktis-grau i naprawde ciezko spotkac druga taka :dance:

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Opublikowano
Nie ma ładniejszego koloru niż zieleń laguny jest poprostu super i sam taką posiadam i długo jej szukałem.
BMW forever!!!
Opublikowano
  • Autor
Ja mam 750 czarną a wcześniej miałem srebrną ....

 

Jakoś zawsze czarne BMW kojarzyły mi się gangstersko/dresiarsko. Teraz jednak zmieniłem optykę i uważam kolor czarny za najlepszy dla BMW. Czarne BMW (szczególnie 5 i 7) budzi respekt i wygląda "rasowo" Zauważułem też, że inni kierowcy w mieście częściej ustępują mi "drogi" a na parkingach nikt nie kręci się koło samochodu i nie zagląda do środka ... nigdy nie wiadamo czyje to jest ... hehe

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3card.net/bmw/750il/477.jpg

 

zgadzam sie z DONEM !! czarny budzi respekt zwlaszcza w 5 i 7 .

 

A tak nawiasem to ladna ta twoja 7 .

 

Tez chcialem 5 czarna kupic ale trafila sie fajna srebrna i sie skusilem .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
  • Autor
Pawel zmien ostatnie slowo bo wiesz co bedzie jak admin zobaczy

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Opublikowano
Jak najbardziej czarny,srebny tez jest ok.
Opublikowano

Gdybym miał mówic tylko o E30 to pięknie wyglądają one w bieli, czerni i tu będę stronniczy - delphin-metalik :mrgreen:

 

Czerń jest fantastyczna na 5-tkach i 7-kach.

 

Jeden warunek - każdy kolor na zadbanej BMW jest świetny gdy auto jest czyste. Brudasy szpecą :evil:

www.ifp.pl

www.bmw-e30.pl

Opublikowano
A co powiecie na zółte E39.Ostatnio w Dublinie zauwazylem Łotysza który sie takim buja.Wersja po lifcie.Czy to jakis specjalny model bo nie przypominam sobie zebym sie z takim kolorem w e39 spotkal.Felgi i dodatki ma ladne ale ten kolorek...

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Opublikowano
bordowy i ciemny zielony są bardzo milusie ale najbardziej kozacki jest czarny :twisted:
Opublikowano
zgadzam sie bordowy (np. cordobarot metalic) to bardzo ciekawy kolor, szczegolnie w polaczeniu z jasna tapicerka :). pozdrawiam
Opublikowano
Jak szukałem dla siebie samochodu,podobały mi się najbardziej czarne i delphin metalic, ale teraz podoba mi się mój kolor CALYPSOROT METALIC 252/2. Tapicerka tez mi się najbardziej podoba na górze ciemny szary na dole jasny szary.
Opublikowano

mogę się wypowiedzieć co do szarego.W bmw jest chyba 6 odcieni więc ciężko tak ujednolicać kolor gdyż w każdym odcieniu ma swój urok.

Najważniejsze to myjmy często swoje auta i dbajmy o nie żeby na ulicach się wyróżniały.A kolor to każdego indywidualne spojżenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.