Skocz do zawartości

[OPINIE] kolory BMW


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam diamentowo-czarną perłę a umycie autka jak dla mnie jest przyjemnością - nawet jak jest dużo innych obowiązków to wypucowanie mojej księżniczki jest napewno czymś przyjemnym do zrobienia niż obowiązkiem :8)
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:8) Czarny ładny bardzo ale ja mam Morski metalik i bardzo mi sie podoba nie widac tak bardzo brudu na nim :mrgreen: ale jeszcze bardziej lubie jak gadają O JEDZIE TA BLONDI W MORSKIM BMW :mrgreen:

:jawdrop: ale opada mi na widok Czarnej cabrio mojego znajomego ktory sie buja po osiedlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moglby wyjasnic zym rozni sie lakier typu metalik od lakieru typu perła?

Ktos wyzej napisal ze ma diamantschwartz metallic (czarna perła). Tez mam ten kolor, ale zawsze myslalem ze jest to metalik, a perła jest jakims innym typem lakieru.

 

Bo to jest zwykły metalik a nie perła! :wink: a co do kolorów to zgadzam się z tym, że srebrne i czarne są piękne! Ale wiecie co ... gdy zobaczyłem jeżdżące po moim mieście piękne białe E46 330Ci cabrio z softem to zachorowałem na biel :modlitwa: (przecudne! ale możliwe, że to te połączenie czarnego dachu z białym lakierem robi tak ogromne wrażenie... no a poza tym właściciel dba o nią i zawsze czyściutka jest). Jeśli natomiast chodzi o gusta naszych pięknych pań to mojej sie czerwone auta nie podobają :shock:

Możliwe, że nieuważnie czytałem, ale chyba nikt nie wspomniał o niebieskim. Np. Interlagosblau z M6!! :modlitwa:

Glasurit Polska - Division of BASF - The Chemical Company

Profesjonalne dobieranie lakierów samochodowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pamietacie jeszcze moja byla e30 w kolorze zielonym byl to unikatowy kolor uwaga w e30.....inslandgrunmetalic to jest dopiero kolorek :modlitwa:

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiekniejsze na świecie to czarne bmw w kabriolecie :wink:

nawet sie zrymowalo :wink:

 

co do utrzymania bialego. kolor jak kazdy inny i tak i tak trzeba go myc.

moze troche bardziej sie brudzi.

teraz w warunkach zimowych to nawet nie widac soli na nim :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie zastanawiam nad tym dlaczego ludzie generalnie nie lubią białych kolorów i dlaczego auta białe są tańsze.Przecież biały jest bardzo ładnym kolorem a pozatym nieprawdą sa mity o ciężkim utrzymaniu białego w czystości.

biały jest fajny, ale nie do wszystkiego pasuje

fajnie wygląda białe e30, przekozacko wygląda E46 M3 białe z czarnymi elementami, natomiast o ile jeszcze ujdzie biała E34, to już nie za bardzo wyobrażam sobie białą E38, 32 czy nawet 39... że o nowszych modelach nie wspomnę

 

to samo tyczy się czerwonego - czerwone 3er - proszę bardzo, ale 5er czy w szczególności 7er w ogóle mi nie pasi

 

oczywiście to wszystko kwestia gustu, ale jak zobaczyłem kiedyś czerwone E60, to myślałem, że się obrzygam :roll:

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny też może być brzydki - jak jest matowy, albo brudny - i do tego jeszcze zero chromu, tylko wszystko czarne - szyby też przyciemniane - to samochód wygląda tak sobie - bez kontrastów - jak jakaś plama.

 

W sumie podobnie jest z białym - jeżeli samochód jest dokładnie cały biały (no może szyby nie :lol: ) to wygląda jak jakaś bryła śniegu. Żeby biały był ładny, to musi mieć jakieś listwy, czy inne dodatki czarne.

 

Mój dziadek miał Poloneza (akwarium) białego i wyglądał ok - bo miał zderzaki, listwy po bokach i obwódki szyb czarne: http://img169.imageshack.us/img169/6079/polonezmhc0.th.jpg

 

A tu macie białego Golfika II: http://img295.imageshack.us/img295/4484/c21389771181036aqp5.th.jpg

 

 

Inna sprawa, że różnie kolory pasują do samochodów - nie tylko ze względu na kształt, ale też jak pisałem dodatki w postaci listew itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! a ja mam złoty metalic ;) i mówiąc szczerze nie widziałem drugiej takiej e36... widziałem 5-tkę raz w życiu gdzieś na trasie w takim kolorze, ale nigdzie indziej mi się to nie przewinęło.... kolorek bardzo elegancki (kupiłem w ambasadzie ;P )

 

Jedynym jego minusem jest to że nie pasują chromy i inne srebra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja E32 jest biała i nie zamienił bym jej na żaden inny kolor, dlatego że jest białych E32 w Szczecin jest tylko 5 a w innych miastach w polsce może jest ich jeszcze troche pozatym biały według mnie bardzo pasuje do dużych samochodów i jak bede kupował nastepne BMW to bede szukał npewno białego

P.S.

według mnie jeśli auto ma byc białe to musi być shadow line bez chromów, a chromowane powinny być tylko nerki

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 750 czarną a wcześniej miałem srebrną ....

 

Jakoś zawsze czarne BMW kojarzyły mi się gangstersko/dresiarsko. Teraz jednak zmieniłem optykę i uważam kolor czarny za najlepszy dla BMW. Czarne BMW (szczególnie 5 i 7) budzi respekt i wygląda "rasowo" Zauważułem też, że inni kierowcy w mieście częściej ustępują mi "drogi" a na parkingach nikt nie kręci się koło samochodu i nie zagląda do środka ... nigdy nie wiadamo czyje to jest ... hehe

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3card.net/bmw/750il/477.jpg

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.