Skocz do zawartości

320Ci Problem z dmuchawa.


Pussy master

Rekomendowane odpowiedzi

...mój problem się sam rozwiązał ... nie wiem co się stało ... bylem już się umawiać na wymianę jeża (nawet termin już ustaliłem) a wracając do domu jeż ożył :roll2: nawiewy , klima wszystko nagle zaczęło działać :dance:

nie wiem na jak długo ale odpukać już jakiś czas działa ... może się bidny jeżyk wystraszył i zaczął przebierać nóżkami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zostawie info, moze komus sie przyda. Objaw taki jak ja mialem to zalodzenie parownika. U mnie bylo powodowane przez uszkodzony czujnik temperatury parownika. W E46 sa 2 takie: jeden zaraz nad parownikiem a drugi obok nog kierowcy. U mnie padniety byl ten drugi. Zdiagnozowac mozna to za pomoca INPA i odczytywania wartosci dla poszczegolnych czujnikow. U mnie uszkodzony czujnik pokazywal caly czas 30 stopni. Po wymianie wszystko wrocilo do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam .

Mam taki sam problem jak esperanza , nawiew wcale nie działa nic nie dmucha , dopiero jak się jedzie to czuć troszkę powiew wiaterku ale nie słychać pracy wentylatora , słychać silniczki sterujące od zmiany gdzie ma wiać ale nic nie wieje , czyżby wentylator ( silniczek ) całkiem padł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem podobny problem jak opisane w tym wątku.

Rozebrałem dziś schowek i dostałem się do jeża. By się do niego dobrać wyjąłem także kanał doprowadzający powietrze na nogi pasażera - zgodnie z opisem:

http://www.6enligne.net/html/faq.php3?faq=145

Po przeczyszczeniu styków dmuchawa ożyła.

 

Niestety mam dziwne wrażenie, że po złożeniu całości nie działa nawiew na nogi :/. Będę to jeszcze obserwował ale jak dam na maksa nawiew i ustawię nawiew na nogi do niewiele tam czuć :/

 

I teraz pytanie - czy wyjmując ten kanał przypadkiem czegoś nie zepsułem (nic nie pękło, nic nie wypadło :) - lub czy coś źle nie złożyłem? Jak by coś Wam przyszło do głowy to to dajcie znać.

rychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.A ja o "jeżu"znalazlem coś takiego viewtopic.php?f=15&t=62870&start=0

 

dzieki za info jednak o tym sposobie juz czytałem i niestety w wersji compact:/ tam tego jeżyka nie ma :( jak nie uda mi sie tego znaleźć to sie pofatyguje do mechaniora moze on mnie oswieci gdzie te ustrojstwo siedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
Witam , ja z kolei mam generalnie po całości zwalony nawiew w e46 320d z 2001 ... nie ma żadnej reakcji jak zwiększam natężenie nawiewu i zmieniam kierunki ... różnica jest tylko jak całkiem wyłączę klimatronik i włączę ponownie i jadę to delikatnie wyczuwa sie ze powietrze przechodzi z zewnątrz do wewnątrz auta, ale jak probuje zwiększyć moc to lipa nie działa nawet jak jest na maxa ustawiona skala to nic nie wieje ... pomocy co to może być .. silniczek całkiem dokonał żywota ? czy może jeż nie żyje ?

 

 

Mam identyczny problem, raz już wszystko się samo naprawiło a obecnie problem wrócił. Koledzy czy u was rozwiązaniem była wymiana jeża? Czy to napewnojeż, może po prostu coś nie łączy? gdzie szukać przyczyny

Pozdrawiam,

Maciek

Sprzedaje swoją perełkę, jak ktoś zainteresowany to pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.