Skocz do zawartości

wycieraczki


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróć uwagę bo na 90% od strony kierowcy masz końcówkę mocowania ramienia wygiętą od dołu do góry a nie jak w większości aut z góry do dołu .

 

U mnie mam tak samo.

Ostatnio kupilem 2 szt boscha (dl 60cm) no i prawa mozna bylo normalnie zalozyc ale lewa niestety musialem rozebrac i zalozyc sama gumke do starej wycieraczki.

Efekt?

Nie bardzo. Prawa jest troche za dluga, lewa moze byc.

 

Ostatni dzwonilem do ASO (Fota) i krzykneli za komplet na przod do e39 Touring 170zeta. Na tyl o ile dobrze pamietam cos ok 50.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wycieraczki oryginalne w ASO Fota i powiem szczerze - kicha!!! Niby jest troszke tak ze teraz jak maja znaczek "made in poland" to nie jest najlepiej. Przez pierwszy tydzien bardzo dobrze, a pozniej zostawiaja spore smugi na prawie calej szerokosci pracy wycieraczki. Smugi po chwili znikaja, ale jadac w nocy nie jest to bezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja mam 2 komplety wycieraczek i je zamieniam co pół roku. Jak ściągam stare to zakładam do nich nowe gumy w miarę dobre (dwie za 40zł) i odkładam gotowe do użycia. Swego czasu kupiłem oryginały w ASO i wcaele nie były lepsze.

Można też kupić gumy na takiej plastikowej prowadnicy (prostsza wymiana), ale jeszcze nie wiem jak to się spisuje.

 

Pozdro.

 

To dumy się nie spisuja.

 

Probowalem w MB V-220 CDI, probowałem w E30.

Musisz mieć fuksa, żeby szrokosc i wysokosc tego plastiku pasowala to rozstawu tych malych lapek co trzymaja gume.

 

Generalnie, wymieniam wycieraczki dwa razy w roku, kupuje Boscha, place raz, ale dzialaja rewelacyjnie.

http://i3.photobucket.com/albums/y100/kabaty/Dsc00102.jpg

Śnieżnobiała Księżniczka Monachijka... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pozniej zostawiaja spore smugi na prawie calej szerokosci pracy wycieraczki. Smugi po chwili znikaja, ale jadac w nocy nie jest to bezpieczne.

 

Wiesz, sprobuj dokladnie wymyć szybę, odtłuścić najlepiej, często brudna (zatłuszczona brudem drogowym) szyba powoduje takie smugi.

http://i3.photobucket.com/albums/y100/kabaty/Dsc00102.jpg

Śnieżnobiała Księżniczka Monachijka... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sprobuj dokladnie wymyć szybę, odtłuścić najlepiej, często brudna (zatłuszczona brudem drogowym) szyba powoduje takie smugi.

 

 

Bardzo dobrze odtlusci szybe skorka od gorka.

Powaznie, tylko pora teraz taka troche nie na ogorki :lol:

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kupiłem wycieraczki Boscha za 120 zł ijest ok.Kiedyś wymieniałem gumy ale to bardzo krótkotrwały efekt ,Na takich orginałach pojeżdżę ze 2 lata.Apropo sklepu w Gliwicach ,pewnie mówicie o PURTAKU ,boczna ul Tarnogórskiej , tak to prawda naprawdę do d....y , pozjadali wszystkie rozumy.Kiedy byłem z kolęgą e39 2001 rok po części to powiedzieli ze do takich starych aut już czesci nie mają :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wycieraczki Boscha za 120 zł ijest ok.Kiedyś wymieniałem gumy ale to bardzo krótkotrwały efekt ,Na takich orginałach pojeżdżę ze 2 lata

 

Widocznie kupiłeś gumy marnej jakości. Jak kupisz dobre to nie ma różnicy.

Na oryginałach to pojeździsz ze 2 lata, ale jak ich nie będziesz używał :lol: - to i nawet 5 pojeździsz. :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.