Skocz do zawartości

Nawigacja mapa Polski E39


kris77

Rekomendowane odpowiedzi

może dla tego że chorwacja nie lezy na wschodzie europy... :duh:

 

juz bardziej południowy zachód....

mapa na wschodnią europe zawiera z reguły polska-czechy -słowacja-bułgaria

 

 

Wiem gdzie lezy chorwacja ale np w tym temacie wyczytalem ze na tej mapie tez jest chorwacja :)

 

LINK http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=28607&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=chorwacja+mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Chorwacja, ale jest bardzo słaba (nie ma nic lepszego) i tylko na czytniki MK4 (od końca 2002r.) - mam takową ;)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Chorwacja, ale jest bardzo słaba (nie ma nic lepszego) i tylko na czytniki MK4 (od końca 2002r.) - mam takową ;)

 

Witam

 

W samochodzie mam czytnik mk3 wiec dvd odpada ale na allegro znalazlem taka mapke

http://www.allegro.pl/item173609164_mapa_nawigacji_europa_wschodnia_2006_bmw_vdo_opel.html

 

CZy taka mapke ktos posiada bo widze ze jest ona tez na CD

 

Prosze o pomoc bo naprawde nie mam juz sil szukac tych map :/

 

Pozdrawiam

IWAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taka mapa jaką ja mam - nie chce chodzić ona w starszych czytnikach niż MK4, nie wiem czemu nie pisze o tym sprzedający, bo z tego co wiem, to zna problem ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was

przyjemnego pobytu w chorwacji.

 

na dzisiaj to polecam ci zestaw: Pascal-"Chorwacja" 48zł plus dobra mapa drukowana.

 

Stan na 2007-03zChorwacją jest taki , ze zadowaljącej mapy do Navi nie znajdziesz nigdzie.

Temat wałkuję od maja 2006,

1. Adria Route

2. Map Source

3. TomTom

4. VDO

 

ale wszystkie są bardzo kiepskie, właściwie do niczego.

powód:

 

Zawędrowałem kiedyś na forum chorwackie i tam mnie oświecili ,że na razie ZAGRZEB blokuje wydanie 'dokładnych ' map elektronicznych, łapówki=przetargi=procesy, i mięszanie się w to jakiegoś chorwackiego monopolisty, który mapy drukowane sprzedaje.

 

I z tego co zrozumiałem na tym forum, to Chorwacja nie jest pomierzona w aktualnym układzie dróg, po wojnach, po wielu polach minowych w lasach i górach to niema na taką robotę chętnych.

 

ps. nie pytaj mie się skąd dane do map drukowanych? może z satelit

 

pozdrowienia

 

dodano:

temat znowuwalkowalem i znalazlem do adria route update 1.3- troche lepiej w duzych miastach typu Szybenik -wyglada ze nazwy wszystkich ulic są.

 

Ale - np. najlepsza autostrada A1 - ta do splitu jest zaznaczona ze konczy sie tym dlugim5 km tunelu przed zadarem- czyli okolo z 2004-5roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.