Skocz do zawartości

Nawigacja mapa Polski E39


kris77

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce mapę Polski ? Nie wiem w których modelach Bmw jeszcze działa. Ja mam nawigację z dużym wyświetlaczem i czytnikiem mk4. Jeśli jest ktoś zainteresowany to wystawię np. na torrentach i sobie sciągniecie. Dodam jeszcze że jest to mapa NAWTEQ i nawet ma niezłe pokrycie. Jeździłem po Wawie i Łodzi a nawet na Śląsku i jest nienajgorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dużym zainteresowaniem mapką wystawiłem ją na torrentach. Niestety ten serwis jest płatny ponieważ na bezpłatnym nie wiem dlaczego nie mogłem dodać pliku do bazy. Trzeba się tam zalogować na stronie www.torrenty.org i wysłać smsa jednorazowo. Jak mi się uda na bezpłatnym to dam Wam znać.

A to jest link do tego torrenta http://torrenty.org/torrent/81812

Chyba że ktoś ma np. ftp to mogę mu wrzucić albo może jakiś inny pomysł na wysłanie Wam tej mapki bez ponoszenia kosztów. (nie wchodzi w grę nagrywanie przezemnie na CD i wysyłanie pocztą ani na maila też nie wysyłam ponieważ nie mam na to czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z dużym zainteresowaniem mapką wystawiłem ją na torrentach. Niestety ten serwis jest płatny ponieważ na bezpłatnym nie wiem dlaczego nie mogłem dodać pliku do bazy. Trzeba się tam zalogować na stronie www.torrenty.org i wysłać smsa jednorazowo. Jak mi się uda na bezpłatnym to dam Wam znać.

A to jest link do tego torrenta http://torrenty.org/torrent/81812

Chyba że ktoś ma np. ftp to mogę mu wrzucić albo może jakiś inny pomysł na wysłanie Wam tej mapki bez ponoszenia kosztów. (nie wchodzi w grę nagrywanie przezemnie na CD i wysyłanie pocztą ani na maila też nie wysyłam ponieważ nie mam na to czasu)

kiedys e36 316,325 coupe...pozniej e46 320d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już możecie próbować wystawiłem tego torrenta jeszcze raz na tym samym serwisie. Tu link do niego http://torrenty.org/torrent/82095 Piszcie jak coś nie będzie działać albo podsuncie mi jakiś pomysł jak mogę Wam udostępnić w jakiś inny sposób ten plik. Może ktoś się orientuje jak założyć ftp tylko że mam internet radiowy i jest jeden wspólny IP dla wszystkich użytkowników i to jest problem. Gdybym miał ftp to nie byłoby problemu z przekazaniem Wam tej mapki. Pozdrawiam wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam takie pytanie. moglbys sprawdzic dla mnie cos na tej mapie? jestem nia zainteresowany tylko nie wiem czy nie jest to samo co u mnie. Zobacz sobie taka miejscowosc "Mława" i zerknij czy sa nazwy ulic. Ja na swojej mapie mam wiekszosc ulic u mnie w miescie ale sa bez nazw. Z gory dzieki :)

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam takie pytanie. moglbys sprawdzic dla mnie cos na tej mapie? jestem nia zainteresowany tylko nie wiem czy nie jest to samo co u mnie. Zobacz sobie taka miejscowosc "Mława" i zerknij czy sa nazwy ulic. Ja na swojej mapie mam wiekszosc ulic u mnie w miescie ale sa bez nazw. Z gory dzieki :)

 

 

Sprawdziłem niestety ni ma nazw ulic w twojej miejscowości. Możliwe że masz to samo co ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już możecie próbować wystawiłem tego torrenta jeszcze raz na tym samym serwisie. Tu link do niego http://torrenty.org/torrent/82095 Piszcie jak coś nie będzie działać albo podsuncie mi jakiś pomysł jak mogę Wam udostępnić w jakiś inny sposób ten plik. Może ktoś się orientuje jak założyć ftp tylko że mam internet radiowy i jest jeden wspólny IP dla wszystkich użytkowników i to jest problem. Gdybym miał ftp to nie byłoby problemu z przekazaniem Wam tej mapki. Pozdrawiam wszystkich.

 

Jeżeli będziesz miał IP rutowalne - zewnętrzne - wtedy będziesz mógł wystawić ftp-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam wszystkich ponownie. Uporałem się w końcu z awarią mojego kompa. Jak wrażenia z korzystania z mapki którą Wam udostępniłem?

 

Pytanie do awasi. Mogłbyś mi dać jakieś dokładniejsze instrukcje co do tego ftp ? Jeśli udałoby się to zrobić to Wam wystawię i będziecie mieli za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W związku z dużym zainteresowaniem mapką wystawiłem ją na torrentach. Niestety ten serwis jest płatny ponieważ na bezpłatnym nie wiem dlaczego nie mogłem dodać pliku do bazy. Trzeba się tam zalogować na stronie www.torrenty.org i wysłać smsa jednorazowo. Jak mi się uda na bezpłatnym to dam Wam znać.

A to jest link do tego torrenta http://torrenty.org/torrent/81812

Chyba że ktoś ma np. ftp to mogę mu wrzucić albo może jakiś inny pomysł na wysłanie Wam tej mapki bez ponoszenia kosztów. (nie wchodzi w grę nagrywanie przezemnie na CD i wysyłanie pocztą ani na maila też nie wysyłam ponieważ nie mam na to czasu)

 

wukupilem hasla torrentowe a mapki niema ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu link do navi niemcy+europa dziala sprawdzone 100% ed2k://|file|BMW.NAVTEQ.VDO.Dayton.Deutschland.2007.1.German-MooBS.rar|448448174|B135214AC0D33FF289D8118DC43E320B|/

mam pare dni wolnego i dla pierwszych 5 klubowiczow majacych problemy z p2p nagram i wysle plytki gratis , adresy na priva

lub irekpoczta@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam niestety ale nie.

mapa z polska jesty w linku powyzej, juz sprawdzalem dziala bez zarzutow

ed2k://|file|VDO%20Dayton%20Navteq%202006-2%20Poland%20Czech%20Republic%20Sloveen%20Hungary.nrg|203972764|F79BB3ECDD1463F8BCAFF019EB2B2D1C|/

to jest link na emule obraz plyty iso sprawdzony i dzialajacy

pzdr

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

niestety link do torenta jest niedzialajacy (lub platny :/). Ja znalazlem mapy (plik torrent) na innej stronie:

 

http://www.ex-torrent.pl/pozycja,27360

 

wedle opisu:

Mapa Navteq Vdo Dayton 2006/7 zawiera aktualne mapy Polski,Słowacji,Słowenii,Czech,Bułgarii,Grecji,Estonii,Niemiec,Węgier,Litwy,Łotwy,Rumunii,Rosji.

Kompatybilne z :

VDO Dayton MS 4400,MS4300,MS4200 RS,MS4150 RS,MS3200 nawigacje w systemie C-IQ

 

Jeszcze nie wypalilem, wiec do konca nie wiem czy dziala. Jak tylko sprawdze dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczow

 

Mam duzy problem ze znalezieniem w internecie mapy europy wschodniej an ktorej bylaby chorwacja. Wybieram sie tam na wczasy a nigdzie nie umie znalezc tej mapki a wiem ze takowa napewno jest.

 

Jesli ktos jest w stanie mi pomoc to prosze o kontakt na PM lub gg: 408010

 

Z gory bardzo dziekuje

 

Pozdrawiam

IWAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.