Skocz do zawartości

kupić nie kupić...


Tomek01

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Mam pytanie - trafia mi sie możliwość kupienia 528 e-39 z 1995r od człowieka który jest mechanikiem a na dodatek dba pedantycznie o swoje auto. Jest jak nowe z salonu. Mimo wysokiej ceny byłbym skłonny sie skusić, zastanawia mnie tylko przebieg rzędu 230tys km. Auto ma wymienione całe zawieszenie, tarcze, klocki, łańcuch rozrządu, płyny, filtry itp, bezwypadkowe z ze świeżą sekwencją gazu. Kosztować ma ok 27tys. ale stan jest perfekcyjny. Bać się przebiegu?

 

 

PS Forumowiczom życzę zdrowych i wesołych świąt...

Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam 230 tys km i łańcuch nie był ruszany i ostatnio sprawdzany i nie ma potrzeby wymiany, tak wiec dlaczego w E39 był już wymieniany, czy to nie taki tekst reklamowy, poczytaj na allegro prawie każdy pisze wymiana łańcucha, ale poco??? po co wydawać niepotrzebnie kase???.

No ale jak goscia znasz i masz do niego zaufanie to brać :)

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ilka miesięcy temu tez stałem przed takim dylematem "wysoka cena-czy warto" Ten sam silnik i model . Zdecydowałem sie na zakup , jest to moje pierwsze BMW ( a mialem juz kilkanascie innych aut) stwierdzam jedno - zakochałem sie i sklogan reklamowy "radość z jazdy" jest jak najbardziej na miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to auto z początku produkcji tego modelu,cena jest około 4 klocki za duża(minimum 4),przebieg oczywiscie zaden ale ja bym tyle nie dał za ten rocznik,to tak ja byś miał zapłacić 20 tyś za e36 z 1995roku.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samym przebiegiem to bym sie nie przejmowal, jezeli oczywiscie oryginalny, jedyne co pozostaje to zastanowienie się czy auto jest warte swojej ceny. Jedna rzecz mnkie tylko zastanawia, po co facet montowal nowa sekwencje gazu skoro chce sprzedac to auto?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to auto z początku produkcji tego modelu,cena jest około 4 klocki za duża(minimum 4),przebieg oczywiscie zaden ale ja bym tyle nie dał za ten rocznik,to tak ja byś miał zapłacić 20 tyś za e36 z 1995roku.pozdro

 

Za dobrą e36 z 95r, trzeba tyle dać, a za te pieniądze e39 powinno mieć mniejszy przebieg.

http://img638.imageshack.us/img638/9205/panoramaaut.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak sprzedawałem swoją e36, ale jak chciałbym teraz odkupić, to musiałbym dwa razy tyle zapłacić. W jakim nadwoziu była twoja e36?

W sedanie 4drzwi,pełna elektryka,bez klimy,z gazem,przebieg 175tys(udokumentowany),kupił kumpel,zero wad.pozdro

 

Do piotrka 750:

 

Model tak ale zaczeli je robic w 1995r. masz tu dowód:

 

http://realoem.com/bmw/select.do?vin=&kind=P&series=E39&body=Lim&model=520i&zone=ECE&prod=19950300&arch=0

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.