Skocz do zawartości

Zaprawki na rysy


Rekomendowane odpowiedzi

.......nic nie poradzicie na takie zachowanie.zazdrosc lub z poczucia bezradnosci wobec osoby wlasciciela ( mysla ze w ten sposob sie zemszcza)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo schnie zaprawka lakiernicza i po jakim czasie mozna ja przetrzeć papierem ? Chodzi mi o uzupełnianie rys na lakierze

( jakiś frajer porysował mi auto , niech mu łapy powykręca)

Dzis też ktoś mi pożałował mojej buni i musial wyrazić swoja patologie i przerysował mi błotnik. Jak go znajde a mam nadzieje ze tak bo juz ustalilem nagrode za wskazanie sprawcy to mu nogi połame :8) jak zobacze tez jakiegos palanta ktory robi takie cos w innym aucie to zrobie to samo jakby to bylo moje.

Co najlepiej z tym zrobić? Samemu kredką kombinować czy lakiernik lepiej ?

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

podepnę się do tematu, jeśli można: mam w (kupionym zresztą kilka dni temu) E46 rysę na jednych drzwiach pod listwą boczną, ok. 10cm długości. rysa do podkładu. nie chcę tego sam robić, bo tylko zrobię gorzej niż było :) może mógłbym to olać, ale chciałbym mieć wszystko zrobione na tip top :8) czy znacie jakąś firmę w woj. śląskim albo małopolskim gdzie naprawią mi to naprawdę porządnie? chodzi mi o to by:

- nie było śladu po rysie

- nie zeszło z pierwszym deszczem

- było zrobione trwale i na długo

 

nie musi być tanio, raczej chodzi mi o to żeby było solidnie (ale jeśli znacie orientacyjny koszt takiej zabawy to chętnie go poznam) :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.