Skocz do zawartości

arabskie zabawy w poslizgi wszyscy znaja


zalew

Rekomendowane odpowiedzi

Juma Wysłany: Czw Gru 14, 2006 8:12 am Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

dobre straszne barany

 

poprostu sie bawila

maja tyle kasy ze ich na to stac

chyba kazdy na ich miejscu tak by sie bawil i nie szanowal aut ktorych moga miec tysiace

Edytowane przez m_benz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mu brakuje umiejętności ale jeszcze kilka furek i się nauczy. Też bym tak chciał.

To BMW pewnie już jest albo było na Allegro. Jeden właściciel (dziadek 89 lat) i 100% bezwypadkowy.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu masz drugie tyle ze czarne

http://www.youtube.com/watch?v=ZKFe0Gm06LI&mode=related&search=

 

Moze jakby u nas nowa 7'ka kosztowała 500 zł a benzyna była po 10 groszy to kto wie czy w Polsce nikt by tak nie robił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no!!! świetne jest to jak oni zbliżają się do gapiów, a gapie uciekają!

zresztą, ja nie wyśmiewam tego. ja po prostu tego nie rozumiem. i właśnie z tej okazji chciałbym zadać kilka pytań: czy te figury/akrobacje mają jakieś nazwy, i po czy poznać kiedy się udało a kiedy nie (oprócz tego że przeżyli - pytam poważnie), no i na koniec: jak się nazywa ten kultowy model samochodu (bo w każdym filmiku jest chyba taka sama czterodrzwiówka, i koniecznie biała) który wykorzystują do tych popisów.

 

na koniec coś jeszcze. o arabskim drifcie to przynajmniej wiem, że nie rozumiem co mam rozumieć. a kto wytłumaczy mi to:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,35297,sortuj,v,st,24H,pozycja,9,Ciągnik_wyścigowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na koniec: jak się nazywa ten kultowy model samochodu (bo w każdym filmiku jest chyba taka sama czterodrzwiówka, i koniecznie biała) który wykorzystują do tych popisów.

 

tez chetnie bym sie dowiedzial - ciekawe jaka gwarancje dostaja na te samochody :mrgreen:

 

patrzac na wyglad przednich swiatel nasuwa mi sie na mysl marka infinity :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.