Skocz do zawartości

SZCZECIN 16.12.2006 - SPOTKANIE KLUBOWO - FORUMOWE.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Termin kolejnego spotkania klubowo - forumowego ustaliliśmy na dzień 16.12.2006. Tradycyjnie widzimy się o godzinie 12.30 w okolicach Wałów Chrobrego.

Napisałem "w okolicach" ponieważ w tym dniu odbędzie się rajd "Szczecińska Barbórka" i Wały Chrobrego będą zamknięte.

Może zresztą sami zaproponujecie miejsce spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie wpadne ale przydalo by sie wkoncu ustalic jakis konkrety plan bo ile mozna siedziec w KFC :)

 

Najpierw można popatrzeć na rajd a potem skoczyć się poślizgać. Pod warunkiem oczywiście, że będzie śnieg.

Nie wiem czy będę jeździł z Wami ponieważ jest całkiem możliwe, że wystaruję w Barbórce... narazie nie wiem czy naszą maszynę dopuszczą... niby kjs a trzebać mieć jakąś klatkę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiemy ze siedzenie w kfc nie jest najlepszym rozwiazaniem ale niestety przewaznie nie sprzyja nam pogoda chodz caly tydzien moze byc slonce to na spot przewaznie pada pozatym wszyscy czekamy na snieg ale jak bedzie pogoda mozna by wybrac sie i polatac autami miedzy supkami

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy "Szczecińska Barbórka" się odbędzie.

Zobaczcie tutaj:

 

http://www.podkalicki.pl/index.php?id=1&action=view&id_news=83

 

:mad2:

 

Barbórka odbędzie się na 100%

Trzeba wybrać jakieś miejsce na spotkanie ponieważ Wały Chrobrego będą zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze skoro waly beda oblegane przez motoryzacyjna gawiedz to zbiorke bysmy zrobili na placyku "cyrkowym" kolo T.M.E.? A tam juz wspolnymi silami jakis plan chyba opracujemy.

 

To jest ten placyk gdzie zawsze cyrk sie zawsze rozklada.

a do walow rzut beretem

Dobre auto nie jest zle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie wpadne ale przydalo by sie wkoncu ustalic jakis konkrety plan bo ile mozna siedziec w KFC :)

 

Najpierw można popatrzeć na rajd a potem skoczyć się poślizgać. Pod warunkiem oczywiście, że będzie śnieg.

Nie wiem czy będę jeździł z Wami ponieważ jest całkiem możliwe, że wystaruję w Barbórce... narazie nie wiem czy naszą maszynę dopuszczą... niby kjs a trzebać mieć jakąś klatkę :shock:

 

Widzę że jednak dopuścili :dance:

Oby ta "siódemka" była szczęśliwa. :cool2:

 

http://www.podkalicki.pl/index.php?id=1&action=view&id_news=84

 

Czwartek się kończy,spot juz w sobotę,a my dalej nie wiemy gdzie się spotykamy :!:

Jak na koła samochodu nawijamy życia wstęgę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jednak dopuścili :dance:

Oby ta "siódemka" była szczęśliwa. :cool2:

 

Ano dopuścili :D

Z tym, że mieliśmy zamiar polecieć naszym rally Polo. Powstały jednak problemy z dokumentami :shock: i ciśniemy 316i w którym nie ma ręcznego :(

Na dole Wałów będzie beczka i bez rękawa będziemy musieli nawracać normalnie... Polo zresztą też nie ma ręcznego ponieważ ktoś sobie go pożyczył :shock: ale ma za to mały promień skrętu :D

Przed zapisami pojechaliśmy 316 sparwdzić czy damy radę objechać bekę i jest git ale miejsca maaaaało :(

 

Czwartek się kończy,spot juz w sobotę,a my dalej nie wiemy gdzie się spotykamy :!:

 

Czas coś zdecydować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.