Skocz do zawartości

Co sadzicie o stacjach "Jet" ?


<t>Co sadzicie o stacjach "Jett" ?</t>  

38 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tych paliwach? Ja mam mieszane uczucia bo ceny w wekendy sprawiaja wrazenie taniej chrzczonej benzyny ale w tygodniu to niby droga dobra stacja..

Czy gdyby mieli dobrą wache stać by ich było na tak duze obnizanie cen w weekendy? Róznicy w osiagach nie czuje - może dlatego że autko mam od niedawna i sie nie znam wiec nie moge stwierdzić ale na jakies beznadziejne osiagi nie nazekam.

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy zalewałem własnie w weekendy Focusa rodziców u nich na stacji pod sam korek. Żadnej różnicy (oprócz wysokosci rachunku) nie zauważyłem. Jakby taka stacja byłą u mnie w miescinie tez bym u nich tankował.
Audi S4 Avant 2,2T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis kolega yeahmann ma wene widze rozpisal sie strasznie tylko po co komu taki temat ?? co on wnosi ?? jezeli masz zastrzezenia to swojej stacji "JET" to istanieje juz temat w ktorym mozesz to napisac. Prosze oto link : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=39715
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus chodzi mi ogolnie co ludzie sadza o tej stacji. Ja tam nigdy nie tankowałem i chcialem spytac "z czym to sie je wogole". Zebym nie zalal g**** do mojego ogiera bo ceny sa baaaardzo przyjazne (tylko w weekendy) :8)
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartus chodzi mi ogolnie co ludzie sadza o tej stacji. Ja tam nigdy nie tankowałem i chcialem spytac "z czym to sie je wogole". Zebym nie zalal g**** do mojego ogiera bo ceny sa baaaardzo przyjazne (tylko w weekendy) :8)

 

tylko te warianty w tej ankieie jakies nie takie ;) u mnie w miescie w weekendy nie tylko stacja JET ale i LOTOS (niedanow jeszcze bylo Esso teraz juz lotos) obnizaja ceny na weekend nawet ok 7gr na litrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to byłem przeciwny tankowaniu na tej stacji, duzo sie naczytałem ze maja paliwo słabej jakości itd. lecz jednego razu koles mnie namówił zebym zatankował i moze to było moje sugestywne odczucie ale auto rowniej chodzilo i lepiej szlo niz na paliwie z orlena. Obecnie jestem jak najbardziej za JETem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Pytam o opinie na temat paliwa z Neste?

Wiadomo ceny maja dużo niższe, u mnie w mieście diesel 20 groszy taniej.

Pytanie kieruje szczególnie do użytkowników diesla.

Tankuje od 3 tygodni diesel ultimate na BP i raczej różnice czuć, po prostu lepiej chodzi. Jednak cena wyższa.

Jak myślicie??

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.biznespolska.pl/wiadomosci/prasa/?contentid=134342

Rosjanie przejmują stacje benzynowe w Polsce

Żółte barwy JET zastąpią czerwone kolory i logo rosyjskiego koncernu Łukoil. Rosyjski koncern sfinalizował zakup od amerykańskiego koncernu ConocoPhillips 376 stacji benzynowych w sześciu państwach Europy, głównie w Belgii (156 stacji), Polsce (83 stacje) i Finlandii (49 stacji). Dzięki tej transakcji rosyjski koncern zacznie sprzedawać paliwa ze swoich stacji kierowcom w Czechach, na Słowacji i w Polsce, gdzie dotąd nie miał stacji benzynowych. Łukoil zapowiedział, że w ciągu dwóch lat barwy i znak firmowy rosyjskiego koncernu zastąpią logo amerykańskich stacji. Tylko w Finlandii, gdzie Łukoil ma już dużą sieć stacji, zmianę barw skrócono do roku. Stacje JET pozostaną w większości państw Europy Zachodniej, m.in. w Niemczech i Wlk. Brytanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko i wyłącznie na shellu, u nas ceny są praktycznie wszedzie takie same: orlen, statoil, rafineria czy shell. Po co lac jakas lipe z Orlenu jak moge zaaplikować Beacie pachnace paliwo z shella:D Co to stacji Jet to bez rewelacji, widzialem kilka i szału nie robiły. Edytowane przez El_Pablo
BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja to nie wiem czy albo jestem jakiś głupi i nie czuje różnicy miedzy złym a dobrym paliwem albo cały czas trafiaja mi się dobre stacjie (jet, bliska, bp, neast-czy jakos tak). Jak się objawia złe paliwo?
http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja niestety mam zle wspomnienia ze stacja jet. moze akurat zbieg okolicznosci miał miejsce, ale po zatankowaniu do pełna 95 na stacji jet padła mi pompa paliwa :(. moj znajomy mechanik powiedział ze syf w baku był niemiłosierny. Od tego czasu nie zatankowalem ani razu na tej stacji... pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zalałem do pełna na JEt koło centrum Matarnia w Gdańsku i musze powiedziec, ze silnik mi odżył....

bo miąłem reszte paliwa z BP i tak zaczął mulic, że koniec

także jest ok na jet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.