Skocz do zawartości

wypalone pixele na wyswietlaczu radia e-39


bodziotg77

Rekomendowane odpowiedzi

hello . MAm pytanie czy jest mozliowosc naprawy wyswietlacza radia w E-39 . Chodzi mi o wypalone pixele . Ogladalem juz duzo takich BMW i wiekszosc nawet nowych ma wypalone , w niektorych to cyferki sa prawie niewidoczne tylko trzeba sie domyslac .

 

W moim oplu Vectra tez jest wyswietlacz podobny do tego w bmw i tez sie pixele wypalaja ale mozna to naprawic . Sa ogloszenia na allegro zwiazane z naprawa . koszt bardzo niewielki .

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym dziale. Temat był dokładnie przerobiony:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=16

 

W moim oplu Vectra tez jest wyswietlacz podobny do tego w bmw i tez sie pixele wypalaja ale mozna to naprawic . Sa ogloszenia na allegro zwiazane z naprawa . koszt bardzo niewielki .

 

W BMW jest to samo. Wyświetlacz to wyświetlacz. Marka samochodu nie ma znaczenia.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum juz byl taki temat - odnosil sie on akurat licznikow a nie radia ale moze kwestia rozwiazania jest ta sama - wymienic gumki pod wyswietlaczem na jakies inne, chodzi o to zeby mocno dociskalo bo pewnie stare gumki sie wygniotly i maja przerwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał bodziotg77

hello . MAm pytanie czy jest mozliowosc naprawy wyswietlacza radia w E-39 . Chodzi mi o wypalone pixele . Ogladalem juz duzo takich BMW i wiekszosc nawet nowych ma wypalone , w niektorych to cyferki sa prawie niewidoczne tylko trzeba sie domyslac .

 

W moim oplu Vectra tez jest wyswietlacz podobny do tego w bmw i tez sie pixele wypalaja ale mozna to naprawic . Sa ogloszenia na allegro zwiazane z naprawa . koszt bardzo niewielki .

 

Jeżeli chodzi o radio to napewno są wypalone piksele czy może spalone żaróweczki podświetlające wyświetlacz??

Jakbyś mógł zrób zdjęcia.

 

pozdrawiam

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem gdzie to naprawiają juz :)

podaje Dane

 

AUTO BETA SERWIS

 

Tarnowskie Góry (ślaskie )

 

tel. 32/7683020 prosic Grzegorza Hojke a jak go nie bedzie to powiedziec innemu mechanikowi oco biega . Napewno pomoga

Everyday I’m hustlin'

http://i53.tinypic.com/28tfl1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

tez mam ten problem z brakującymi pikselami

trochę szukałem i wiem ze problemem jest taśma między wyświetlaczem a elektroniką na płytce

można próbować "leczyć" tą taśmę z różnymi efektami ale najlepszy sposób to wymiana taśmy na nową,

są dwa rodzaje nowych taśm "tańsza" podobnej jakości co w oryginale lub "lepsza" od ori. z ścieżkami ze srebra

można znaleść osoby które naprawiają za 200-250...zł albo samemu naprawić kupując nową taśme srebną (ok 100zł) i wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Naprawiałem jakiś czas temu wyświetlacz od radia i w liczniku u specjalisty z Torunia. Gość ma bardzo dobrą opinie i robi to profesjonalnie, na naprawę daje roczną gwarancję.

Koszt naprawy to 250zł za liczniki i 150zł za wyświetlacz radia, wszystko śmiga jak nowe.

Jak by ktoś potrzebował podaje namiary:

Andrzej Wiśniewski

ul. Sokola 12

87-100 Toruń

tel 784664771

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Pan Andrzej Wiśniewski z Torunia mieszka teraz w Brzozówce (na południu od Torunia droga nr 10 w kierunku Płońska/Warszawy) na ulicy Wierzbowej, nr telefonu został ten sam. Wczoraj naprawiał mi znikające piksele w liczniku, niestety się nie udało i jestem umówiony tym razem na wymianę taśmy a nie na regenerację. Teraz mam inny problem bo po ingerencji zacina mi sie licznik :( . Zobaczymy co poradzi Pan Andrzej na spowodowaną usterkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Po długich tygodniach sprawa rozwiązana. W końcu dodzwoniłem się do p. Andrzeja i wymienił mi dolny wyświetlacz w liczniku i naprawił zacinający się silniczek od wskazówki prędkościomierza. Koszt całości 250zł (200zł wyświetlacz+50zł silniczek). Troche to potrwało i nerwów mnie kosztowało ale najważniejsze że jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia powiem, ze niedlugo sie i tak posypie. Wk****a mnie to strasznie, ale dali ciala z tymi panelami. Zregenerowalem sobie obd i radio. Po zimie jest to samo. Tylko zakrywany equalizer jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.