Skocz do zawartości

tryb serwisowy pneumatyka G05

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

czy jest jakiś tryb serwisowy pneumatyki do zmiany kół w X5 G05 2025 i jak go się włącza?

W przedliftowej wersji widzę, jest pełno filmików, że trzeba przycisk przytrzymać 7sek itp, ale mnie nic się nie dzieje jak wykonuję tą procedurę.

 

Opublikowano
Godzinę temu, milanixxx napisał(a):

Cześć,

czy jest jakiś tryb serwisowy pneumatyki do zmiany kół w X5 G05 2025 i jak go się włącza?

W przedliftowej wersji widzę, jest pełno filmików, że trzeba przycisk przytrzymać 7sek itp, ale mnie nic się nie dzieje jak wykonuję tą procedurę.

 

Instrukcja 😉 . Jest i tak samo sie go wlacza jak w pre-lci. Dokladnie 7 s nie mniej nie wiecej. Przytrzymaj policz do 7 i pusc. Lampki kolo zmiany polozenia zgasna 

Opublikowano
  • Autor

Udało się dzięki, gwóżdź z opony wyjęty:)

PXL_20260312_120855091.MP.jpg

Opublikowano

Cześć, jakie masz opony w swoim aucie - na zdjęciu widzę, że są to opony z pianką wygłuszającą i chciałbym takie kupić. 

Opublikowano

Jeśli chcesz z pianką wygłuszającą to homologowane do BMW są np . Yokohama Advan Sport V107.
Opona bez run flat - sam używam i jestem zadowolony. W porównaniu do zimowych Michelin Pilot Alpin 5 suv na 20" z RF, komfort o kilka poziomów lepszy (zawieszenie adaptacyjne bez pneumatyki).
Opona jest tez dość cicha. Z minusów - podobno bardzo szybko się zużywa - miękka mieszanka.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pojechalem na wymiane kol na letnie.... podniosl frajer... nie zapytal ani nic... zlodziejke juz mialem w ręku wiec w aucie nikt drzwi nie otwieral ani klapy... wsiadlem do auta po wymianie i wszystko dziala. Czyli jest ok? czy mimo to moglo sie cos posypać? :/

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Dlaczego nazywasz kogos frajerem?

Opublikowano

No straszne! Tak cie zabolalo?

Bo auto za pol banki a nie zapytal nic tylko podniosl. Mialem prawo sie wkurzyc. Potem mowi ze to wlasciciel powinien wiedziec ze jest pneumatyka itp.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

No straszne, bo ty wychodzisz na frajera... Sadzisz, ze goscie nie wiedza, ze sie nic nie stanie. Wiec na przyszlosc, zastanow sie co piszesz na forum. Sadzisz, ze bmw tak zrobilo auta, ze nie mozna ich podnosic bez wlaczania trybu transport? No oczywiscie ze nie. To nie istotne czy za pol banki czy za pol setki masz auto.

Opublikowano

San sie zastanow. Widac masz kompleksy. Idz do kosciola i przepros za grzechy.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Chyba tak zrobie, pomodle sie aby mniej bylo frajerow z bmw...

Opublikowano
14 godzin temu, papadziordzio napisał(a):

Mialem prawo sie wkurzyc

Miałeś prawo, miałeś prawo zwrócić uwage, ale nie masz prawa nazywac kogos frajerem. Kazdy moze miec gorszy dzien, kazdy ma prawo sie pomylic. Rozumiem, że jak popelnisz gdzies blad to tez ludzie maja mowic o tobie frajer ?

Auto za pol banki, a sloma z butow.

Opublikowano

Jak miałem

Volvo xc90 a tam tryb serwisowy jest do podnosnika.... i tez wulkanizator zanim zapytal zanim zobaczylem, auto bylo juz w gorze. I nic sie nie stalo. A tak naprawde co sie moze stac czy to volvo czy x5? Skoro zaplon wylaczony? Gdy nie ma bledow i wszystko dziala to pewne, ze nic sie nie stalo?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.