Skocz do zawartości

Rejestr BMW z serii '02.


ROBERT MALINOWSKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was prośbę: wpisujcie Tutaj wszystkie znane Wam polskie BMW z serii '02... może poza tymi ze strony: www.bmw02.pl

Możecie pominąć także auta Jurka z Puszczykowa (BMW 2002, 2002tii oraz 1502L), zielone BMW 1502 ze Stargardu Szczecińskiego i Marka Hackenberga oraz Witolda (obaj panowie są z Lublina).

Dzięki za wszelkie info :D

Wpisujecie w miarę posiadanych informacji: model, rocznik oraz miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szamotułach jeździ "od zawsze" czerwona 1802. Niestety, stan ledwie dostateczny. Traktowana jako sprzęt użytkowy, ten sam właściciel od kilkunastu lat.

 

Foty są sprzed 2 lat, ale dość regularnie widuję to biedactwo na drodze.

 

http://img377.imageshack.us/img377/1158/18021fx9.th.jpg http://img299.imageshack.us/img299/5505/18023jp9.th.jpg

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Zlotowie (woj. Wielkopolskie) jezdzila (nie wiem czy jeszcze jezdzi) srebrna 1502... stan (zewnatrz) zadbana... rocznik :doh: ... :mrgreen:

Koles mial (lub jeszcze ma) ja wylozona "pluszkami" w srodku... :roll2:

Ma (lub miala) jakas ladna stara sportowa kierownice.

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasugerowalem sie ze po 'obok aston' ktos powiedzial 'znam oba te samochody' i uznalem za potwierdzenie ze to am, choc wlasnie nie moglem wyczaic jaki to mialby byc aston skoro nie pasowal mi brak skrzeli i klamka sie nie zgadzala.. bentleya nie wyczulem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od dluzszego czasu szukam jakiejs '02 w rozsadnych pieniadzach i zastanawia mnie ta: http://www.moto.allegro.pl/item146194074_bmw_1802_prod_1974_czesci.html

Swego czasu byla za 5000 teraz wlasciciel podniosl cene o 1 tysiac. Czekawe dlaczego? A tak w ogole to jak ktos jest z okolicy to moze ja zobaczy? Ja mam troszke daleko...

(O=00=O)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka zdjęć tej 02 przysłanej mi przez właściciela, też się nad nią zastanawiałem, i moje spostrzeżenia są następujące:

-przedni zdrzak bez gumy

-brak jakichkolwieg listew zewnętrznych

-tylni zderzak od modelu sprzed zmiany (oryginalnie bez gumy)

-podarta tapicerka siedzeń

-brak pedału gazu (przerdzewiała podłoga i odpadł ?)

-próg z lewej strony się sypie przy błotniku

Jesli chcesz to ci podeśle, ale są w kiepskiej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziales ja na zywo? Moze to tylko kosmetyka, ale cos mi sie wydaje ze jest "po przejsciach". Swego czasu byla tez '02 w Bieszczadach, gosc ja sprzedawal na Allegro, ale jak sobaczylem na zdjeciach spawana podluznice to podziekowalem... Jakbys mogl to prosze przeslij mi te zdjecia na tomemek@tlen.pl , bardzo dziekuje:)
(O=00=O)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziales ja na zywo? Moze to tylko kosmetyka, ale cos mi sie wydaje ze jest "po przejsciach". Swego czasu byla tez '02 w Bieszczadach, gosc ja sprzedawal na Allegro, ale jak sobaczylem na zdjeciach spawana podluznice to podziekowalem... Jakbys mogl to prosze przeslij mi te zdjecia na tomemek@tlen.pl , bardzo dziekuje:)

 

Jeżeli nikt nie widział tego samochodu na żywo to mogę się przejechac go obejrzec... o 02`jkach wiem niewiele a prawde mówiąc to prawie nic :) Ale blacharsko i mechanicznie mogę mu się przyjrzec ! Na coś konkretnie zwrócic uwagę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.