Skocz do zawartości

jestem zmartwiony postepowaniem klubowiczow...


best

Rekomendowane odpowiedzi

szczerze???

 

 

 

nie nie to nieznaczy ze jeste konfi...i nie o ciebie chodzilo..

no to źle Cię odczytałem, co nie zmienia faktu, że ten wywód to karkołomny przeprowadziłeś ;)

ale dla wyjasnienia jezeli ktos te prawa wymyslil..to czemu taki gosc jak ja je lamie??? powiem wam czemu bo jestem taki ze jak cos mi lezy to mowie a nie chowam sie z tematem..i moze przez to duzo trace ale mam swoje zasady i koniec..moze otworze swoje forum,bez takich zasad zeby zamykac komus "gebe"...

no i luzik, tak trzymać... tylko uciekanie nie ma sensu, czasami lepiej ostrzeżenie złapać,a i zanim wytną temat (w najgorszym wypadku) to kilka osób to przeczyta... tak się drąży skały <- ale poetycko to zabrzmiało :mrgreen: i być może przyniesie kiedyś jakieś zmiany. Ja nie mam zamiaru rezygnować z forum choć nie wszystko mi pasuje. Są rzeczy które mi nie pasują, ale je przestrzegam bo to ja jestem tu gościem, i są rzeczy które mi nie pasują i które staram się poprzez pisanie postów zmienić.

 

Robert... ale on akurat chyba na odwrot myslal...

cyt: "nie mozna np.mowic ze DIXI nic nie wnosi do forum...co to jest??" :twisted2: :twisted2:

Edytowane przez oktaw
- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co miales na mysli...i ty wiesz..to ze jestes w klubie nie oznacza ze mozesz drwic z innych...

daje ci 1wsze ostrzezenie...jak sie czujesz z tym?

 

Nie drwilem z nikogo i z reguly daleki jestem od drwin.

Dziwne ze zadna osoba bezposrednio zainteresowana nie poczula sie urazona moja przenosnia.

Nie mam wiecej nic do powiedzenia na ten temat.

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i co to za argumenty ze ktos ma2 000 postow ktore nic nie wnosza!!!!

przemyslcie to ...bo bedzie nas coraz mniej...

 

 

 

 

Na przyszlosc aby uniknac nieporozumien prosze czytaj posty dokladniej.

 

rozumiem, ze to mnie miałes na mysli mowiac o 2000 postach nic nie wnoszących na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku... zaraz zadyma się zrobi :norty: :norty: :norty:

Frank, luzik - chyba nie o Ciebie chodziło, przynajmniej ja wyczytałem że o takich co uciekli z forum - a Ty jesteś. Poza tym masz nie dwa a dwa z dużą górką :mrgreen:

Chłopaki - wiem nerwy, łikend się kończy jutro do tyrki trzeba zaiwaniać... dajmy sobie już spokój.

Albo nie, to będzie śmieszniej.... :twisted2: :twisted2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie z nikim klocic a ni nic jestem jak zwykle pokojowo nastawiony ale moim zdaniem forum tworzy jakby historie pewna i kazdy cos wnosi na forum nawet Pelikan...

wiec po co sie klocic wyzywac...

ps. Robert dzieki za wsparcei juz myslalem ze wogole sie tutaj nie nadaje...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze pare postów na tym forum napisałem niepotrzebnie pod wpływem emocji i nie zamierzam tej liczby powiekszać.

 

Dlatego nie bede brał dalej udziału w tej dyskusji. Dodam jednak,ze skoro jest tu az tylu " tresciwie" piszących,ktorzy uwazają,ze inni wypisują farmazony, to mogliby sie nieco bardziej udzielac w dziale "Mechanika.." i innych bo odkąd Robertbmw ma mało czasu ostatnio, to wiele pytan pozostaje bez odpowiedzi albo są okraszone jakimis głupotami.

 

Natomiast co do Dixiego to życzyłbym kazdemu przynajmniej takiej wiedzy o Bmw jaką ma ten młodzian. Bo nie kazdy na tym forum się takową legitymuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best... no kurde chłopie, zastanow sie co robisz. Przeciez na tym forum ludzie sobie pomagają, udzielają nieraz cennych rad, ale jezeli ktos zagłada tematy, ktore zasmiecaja forum, nie pomagają komuś w czymś, nie informuja etc. no to ja bardzo przeraszam, czemu moderator miał by nie zareagować?

 

Przykładem jest ten temat.

 

Nieraz lepiej jest zachować kilka słow dla siebie, bo pozniej moze tego bardzo zalowac.

 

Best: chyc pod prysznic, do wyra. Wyśpij się, ochłoń troszke i zobaczysz ze świat nabierze kolorów.

 

Chłopaki: czasem człowiek ma zły dzien i musi się wyszumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony nie patrzeć, to etykieta jest najważniejsza. Szczególnie gdy stajemy się osobami publicznymi. A to forum jest jakby nie patrzeć forum publicznym. Także pisząc na nim, wystawiamy automatycznie opinię o sobie. Prawdą jest też, że każdy sobie ceni wolność słowa. Ale za tą wolność czasami przychodzi słono płacić. Jak zwyklę racja leży gdzieś pośrodku, może jest lekko przechylona na jedną stronę. Ale prawdziwi gentlemani potrafią się zawsze dogadać i nie obrażają się na siebie jak ba... :twisted2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to forum jest jakby nie patrzeć forum publicznym. Także pisząc na nim, wystawiamy automatycznie opinię o sobie.

niestety pare osób z bkp ,zaznaczam z klubu nie z forum psuje jego wizerunek,uzywaja takiej ilosci wazeliny ze kiedys moga zaslizgac sie nasmierc :nienie: (one niestety tworza zły obraz bkp)

 

Frank wracamy na bmw-sport :twisted2: szkoda prądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. ale klutnia. moim zdaniem jak ktos nie placi za czlonkostwo w klubie ma ograniczone prawa bedac forumowiczem, a jak mu sie to nie podoba to jest wiele innych klubow czy forum gdzie sie moze zapisac i mowic co mu sie podoba. fakt jak zamkneli na tym forum galerie i wokol bmw "obrazilem" sie i zapisalem sie do innych for z buntownikami, ale ci buntownicy nic dobrego nie zrobili, klucili sie i dzielili, przenosili skutkiem tego jest ze maja po garstce forumowiczow, co jakis czas jedni najezdzaja na drugich a oglnie to tam sie nic nie dzieje.

to jest forum bmw, sa czyste regoly i zasady pisania postow i trzeba sie z nimi zgadzac.

smiesza mnie te pretensjonalnye posty ze usuneli mi temat o spotkaniu lub cos w tym stylu, ktore pojawiaja sie co jakis czas albo oburzenie ze usuneli komus z galeri jego super ztuningowane bmw. to jest forum bmw a nie tuningu. ma zasady ktorych nalezy przestrzegac mimo ze moga sie nam nie wszystkie podobac. chcesz best miec idealne forum to zaluz je sam tylko to bedzie tam pisal, sprobuj zgramadzic choc 1/4 tych forumowiczow co jest tu a bedziesz wielki.

 

pozdro i bez urazy

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,ze pare postów na tym forum napisałem niepotrzebnie pod wpływem emocji i nie zamierzam tej liczby powiekszać.

 

A kto nie napisał... Pod wpływem większych czy mniejszych, bardziej czy mniej trzeźwych emocji. W końcu do tego jest forum.

Ja mogę zmontować w kilka godzin swoją stronkę mówiącą o paskudnych współczesnych modelach BMW. Co z tego wyniknie... Kilka osób to obejży i tyle. Najciekawsze efekty dają dyskusje... pod warunkiem utrzymania pewnego poziomu i konkretnych argumentów.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz best miec idealne forum to zaluz je sam tylko to bedzie tam pisal, sprobuj zgramadzic choc 1/4 tych forumowiczow co jest tu a bedziesz wielki.

 

 

GP-T1000 jesteś jak chorągiewka najpierw odchodzisz z forum obrażony zapisujesz sie na inne fora ,mówisz jakie do one są wspaniałe i w ogóle a później piszesz cos o 180 stopni innego.

 

[reklama innego forum - mod edit]

 

Pozdrawiam i mimo wszystko zapraszam do nas,możesz powrócić jak " syn marnotrawny do ojca" :mrgreen:

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piski, awantury i wrzaski na surowych modów wynikają z jednego:

 

Ilu z Was w ogóle czytało Regulamin :?: :?: :?: :?: :?:

 

Przecież on wszystko wyjaśnia :!:

Wskazuje jak pisać, żeby nie narażać się na interwencje modów.

 

Regulamin stanowi efekt kilku lat doświadczeń.

Można dyskutować nad celowością jego poszczególnych punktów.

 

Dyskutujemy o tym w ramach Klubu.

Ale pozwalamy też dyskutować o tym na forum ogólnodostępnym.

Co ciekawsze opinie brane są pod uwagę.

Niezależnie, czy autor jest klubowiczem, czy forumowiczem.

 

Wpisanie do Regulaminu "gorącego" punktu o zakazie umawiania się na spoty za pośrednictwem forum BKP było wyborem mniejszego zła.

 

Przez wiele lat Klub funkcjonował tylko w oparciu o listę dyskusyjną.

I tak było OK :!: :!: Po prawdzie więc forum nie jest Klubowi do niczego potrzebne. Ono ma służyć - dzięki życzliwości Klubu płacącego za serwer - do wymiany doświadczeń między posiadaczami BMW.

 

I ułatwić ewentualne sprawdzenie potencjalnemu klubowiczowi, czy towarzystwo, do którego chicałby dołączyć "nadaje na tej samej częstotliwości" co on.

 

Nie zmuszajcie BMW Klub Polska do "zmiany częstotliwości", bo jest ona jego aksjomatem.

 

Jeżeli tutejszy klimat nie pasuje, to szuka się innego.

Po prostu. Jedni wolą brunetki, inni blondynki.

 

* * *

Dwaj ostatni piszący pokazali, że przydałoby się im przypomnieć jeden z punktów Regulaminu:

 

I. Zasady ogólne

(...)

8. Zakaz wykorzystywania forum BMW Klub Polska do zakładania innych klubów czy stowarzyszeń niż BMW Klub Polska (zarówno formalnych jak i nieformalnych) oraz ich reklamowania i prowadzenia do nich naboru członków.

 

* * *

Myślę, że te 3 strony wystarczyły, żeby wszyscy wyrazili (sensownie) swoje poglądy.

 

Teraz już zaczynają się wycieczki osobiste.

 

Zamykam.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.