Skocz do zawartości

Retrofit nawigacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,po uruchomieniu nawigacji pokazuje że pojazd jest w inny miejscu niż rzeczywiście czy jest to spowodowane uszkodzeniem czytnika nawigacji ?Pozdrawiam

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Lub anteny? 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

 Navi jest oryginalna czy dokładana? 

Opublikowano
  • Autor

Navi zmieniona zakodowana a antena dokładana ale na orginalnej i tej z allegro jest to samo

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

FSC prawidłowo wczytany? 

Opublikowano
  • Autor

tak wszystko zrobione jak należy,radio,multimedia,bluetooth wszystko działa tylko navi stoi w miejscu

Opublikowano
  • Autor

na starej navi wszystko działało a po retroficie brak sygnału gps czy to oznacza ze dysk twardy leży?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Zmieniłeś nawi na taką samą jak byla,czy np z cic na nbt?

Opublikowano

podłączę się żeby nie zakładać nowego tematu... auto z 1/2013 (esys: production date 1112) padła mi już do końca navigacja NBT najpierw przestał działać port USB (błąd wg ISTA przeciążenie prądowe) teraz przestała już działać navigacja CD kolekcja muzyki z HDD  muzyka po bluetooth... działa tylko radio i telefon po bluetooth ale nie wyswietla się historia połączeń w idrive, na co zwrócić uwagę kupując używkę? czy musi być to NBT z przed-lifta? czy lepiej szukać pudła z końca produkcji z po-lifta?

Edytowane przez Jack-Strong

Jack_Strong-
Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, gk tds napisał(a):

Zmieniłeś nawi na taką samą jak byla,czy np z cic na nbt?

retrofit był z nbt na nbt tylko zmiana wyświetlacza z małego na duży i nawiacji  bisnes na profesional

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Miałeś mapę move wcześniej czy route?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 17.05.2025 o 23:39, Jack-Strong napisał(a):

podłączę się żeby nie zakładać nowego tematu... auto z 1/2013 (esys: production date 1112) padła mi już do końca navigacja NBT najpierw przestał działać port USB (błąd wg ISTA przeciążenie prądowe) teraz przestała już działać navigacja CD kolekcja muzyki z HDD  muzyka po bluetooth... działa tylko radio i telefon po bluetooth ale nie wyswietla się historia połączeń w idrive, na co zwrócić uwagę kupując używkę? czy musi być to NBT z przed-lifta? czy lepiej szukać pudła z końca produkcji z po-lifta?

Moze być z polifta nie ma to znaczenia.

Opublikowano

dzięki zamówiłem już pudełko z końca 2015r wystarczy zakodować pod FA auta? trzeba zmieniać VIN? kod FSC do aktualizacji map sczytać odrazu czy po kodowaniu/zmianie VIN?

Dzięki 

w sumie to się nie pochwaliłem ale chyba sam ją wykończyłem nieświadomie czyszcząc klimatyzację pianką podaną przez kratki nawiewu, jak się zabiorę za wymianę to wszystko się potwierdzi.

Druga puszka siuwaksu do klimy poszła już jak nakazywała instrukcja od dołu przez odplyw ze skraplacza.

Taknto się kończy robota na skróty 😉

Jack_Strong-
Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, gk tds napisał(a):

Miałeś mapę move wcześniej czy route?

a kurde tego to nie wiem zabij mnie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
18 godzin temu, Jack-Strong napisał(a):

dzięki zamówiłem już pudełko z końca 2015r wystarczy zakodować pod FA auta? trzeba zmieniać VIN? kod FSC do aktualizacji map sczytać odrazu czy po kodowaniu/zmianie VIN?

Dzięki 

w sumie to się nie pochwaliłem ale chyba sam ją wykończyłem nieświadomie czyszcząc klimatyzację pianką podaną przez kratki nawiewu, jak się zabiorę za wymianę to wszystko się potwierdzi.

Druga puszka siuwaksu do klimy poszła już jak nakazywała instrukcja od dołu przez odplyw ze skraplacza.

Taknto się kończy robota na skróty 😉

Trzeba zakodować+wgrac certyfikaty pod twój vin inaczej nawi nie ruszy.

Moge to zrobic zdalnie wystarczy enet+laptop

Opublikowano

dzięki odezwę sie  w piątek albo sobotę jak juz wszystko zamontuję. Czy zanim zdemontuje starą jednostkę NBT to najpierw trzeba pociągnąć z niej certyfikat żeby wgrać do nowej?

Edytowane przez Jack-Strong

Jack_Strong-
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
21 godzin temu, Jack-Strong napisał(a):

dzięki odezwę sie  w piątek albo sobotę jak juz wszystko zamontuję. Czy zanim zdemontuje starą jednostkę NBT to najpierw trzeba pociągnąć z niej certyfikat żeby wgrać do nowej?

Trzeba wygwnerowac nowe ze starej nic nie wyciagniesz.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, jak u siebie wymieniłem jednostkę z champ2 na entrynav to jest możliwe aktywowanie i aktualizacja map bez emulatora?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.