Skocz do zawartości

Mandat dla Dzidka!!! (zabójcy piątek :) )


Pavlik

Rekomendowane odpowiedzi

a ja popieram to co powiedzieli greg523 i qube i popieram aby eliminować takich głupków , i tu nie chodzi o to że szkoda BMW są też inne aspekty, bezpieczeństwo, przepisy ruchu drogowego, taki gość poprostu musi wiedzieć że ulica to nie jego prywatny folwark !!!, i naprawdę dziwi mnie tylko jedno że nikt z osób widzących to zdarzenie nie wezwał Policji i psychiatry z kaftanem ....., a swoja drogą jako wielbiciel samochodów nie tylko BMW :), ubolewam nad tym iż auta trafiają w takie ręce ehhhh, i później mamy stereotypy na temat BMW :( ehhh, choć racją jest że gość może zrobić sobie z autem co chce ale na swoim placu, a co do donosów to na zachodzie jak gość myje auto na ulicy to drugi juz dzwoni że zanieczyszcza środowisko (Niemcy), choć czasem przeginają to taki obywatelski obowiązek nie jest zły i troszke by się u nas przydał aby wyeliminować patologie choc troszke :)

pozdrawiam Tomek

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie Dzidek jest ok :cool2: ,palił gumę i tyle a jak się fura zapaliła nawet nie przeklinał. Nikomu krzywdy nie zrobił a nawet inne samochody przepuszczał jak zawracał.

Mandat się należał ale zabranie prawka głupota w takim razie powinni też złodziejom samochodowym zabierać prawka jak złapią na gorącym,motocyklistom palącym gumę itd..

mnie nie przeszkadza ze to było BMW

Artur

 

Ty chyba nie ten film oglądałeś :duh: Pomijam fakt bestialskiego unicestwienia fajnego auta (mi się kręciła łezka w oku jak ją gość torturował - a ty pewnie jadłeś w tym czasie orzeszki w fotelu).

Ci ludzie w innych samochodach byli PRZERAŻENI :nienie: widząc łysego gościa w bumie jak zajmuje całą droge swoimi popisami nie wspominając o jego kolegach też zreszta nie specjalnie owłosionych na głowach stojących przy ulicy (nie wyglądali na emerytów idących z zakupami ze sklepu).

Niestety tacy ludzie budują stereotyp posiadacza BMW ale dla ciebie Dzidek jest OK :mad2: . Dla mnie gość nie zasługuje na to aby mieć prawko i tu pieski popieram na całej lini.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zawsze możesz zmienic na markę z lepszym wizerunkiem na taką którą jeżdzą nudne stare pryki

Artur

Artur to moja prywatna opina i tyle :) a co do marki to chyba tak samo ją lubimy :) a marka dla starych pryków to Mercedes hmmm ?? może moj były VW ??

ładna ta twoja 5-teczka

ps. stare pryki też lubia BMW :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łezka w oku mi się kręciła jak Papież w tamtym roku odchodził to raz

a dwa żeby kogoś oceniać trzeba go bliżej poznać i tyle

Artur

 

Papieza do tego nie mieszaj :?

zeby oceniac to trzeba poznac... zeby zrozumiec motywy dzialania zapewne? dzidek mial trudne dziecinstwo/ciezkie zabawki i moze dlatego to zrobil... a to go zupelnie tlumaczy :doh:

stary! bardzo sie ciesze jak policja dziala w taki sposob. jednego debila na drogach mniej. szkoda tylko auta, bo moglo sluzyc komus kto by je szanowal a nie jak ten matol :duh:

Edytowane przez jerryisback

Bumier

http://img340.imageshack.us/img340/1074/bumier2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na dodatek tego powinien dostac ze 3 lata za narazenie zycia ludzikiego na niebezpieczenstwo. przeciez to auto moglo wybuchnac i zabic pare osob albo napewno zranic bardzo powaznie.. wiec niema co idioty zalowac. auto moze sobie spalic gdzies na odludziu ale nie na drodze i w srod ludzi !!!!!!! KARYGODNE !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zjakiej okazji mu prawo jazdy zabrali ??

 

za co ?? dostal mandat , pewnie jakis punkty - wiec z jakiej paki mu zabrali prawko ?? na jakiej podstawie prawnej ??

 

 

nie bronie go - chodz smialem sie z niego strasznie - szczegolnie jka wyrywal trawe i wrzucal pod maske zeby zgasic pozar ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykroczenie drogowe jak kazde inne, a wiec kara sie nalezala - i wyjdzmy wreszcie z przekonania, ze telefon na policje to odrazu donos

 

Dla mnie to donos. Nie lubię konfidentów... może dlatego, że wychowałem się za czasów Jaruzelskiego a moim sąsiadem był były esbek.

Dzidek miał pecha, spalił niechcący auto i dostał mandat za hmmm... "tamowanie ruchu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykroczenie drogowe jak kazde inne, a wiec kara sie nalezala - i wyjdzmy wreszcie z przekonania, ze telefon na policje to odrazu donos

 

Dla mnie to donos. Nie lubię konfidentów... może dlatego, że wychowałem się za czasów Jaruzelskiego a moim sąsiadem był były esbek.

Dzidek miał pecha, spalił niechcący auto i dostał mandat za hmmm... "tamowanie ruchu".

wolisz przeslanke 'jarajcie w opor i chwalcie sie tym w necie, bedziecie cool'?

 

wg mnie zadnego konfidenta nie bylo, znalezli to sami (trudno nie widziec jak poszlo to na wszystkie mozliwe zrodla w necie) i powiedzieli ze ktos doniosl zeby ludzie bardziej sie bali, ze ktos moze doniesc o takie zachowanie, i ze taki film moze byc dowodem w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykroczenie drogowe jak kazde inne, a wiec kara sie nalezala - i wyjdzmy wreszcie z przekonania, ze telefon na policje to odrazu donos

 

Dla mnie to donos. Nie lubię konfidentów... może dlatego, że wychowałem się za czasów Jaruzelskiego a moim sąsiadem był były esbek.

Dzidek miał pecha, spalił niechcący auto i dostał mandat za hmmm... "tamowanie ruchu".

wolisz przeslanke 'jarajcie w opor i chwalcie sie tym w necie, bedziecie cool'?

 

Jakie znaczenie ma to co "wolę"?

 

wg mnie zadnego konfidenta nie bylo, znalezli to sami (trudno nie widziec jak poszlo to na wszystkie mozliwe zrodla w necie) i powiedzieli ze ktos doniosl zeby ludzie bardziej sie bali, ze ktos moze doniesc o takie zachowanie, i ze taki film moze byc dowodem w sprawie.

 

Interesujące teorie głosisz... ciekawe co jeszcze znaleźli na necie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie sprzeczac.

Dziadek to poprostu urzytkownik BMW tak jak my wszyscy tyle tylko ze ma strasznie ciezkie kopyto, ale jak go na to stac to fajnie przeciez po to jest BMW Przemyslene i Niezawodne :)

Co innego poostepowanie Bylo zlamanie przepisów, byl i mandat :D.

nikt nie musial kablowac nikt nie doniosl przeciez sami wezwali straz do pozaru, a dzisiaj sluzby ze soba wspolpracuja wiec i policja mam dostep do danych i informacji z raportow strazaków.

Do dziadka - auto miales ladne ale zapomniales ze maialo katalizator a wiadomo pierwsza zasada kata - wymontuj kat. zanim zaczniesz katowac :D ale teraz to juz wiesz

BMW jest tanie dla bogatych

http://img102.imageshack.us/img102/1093/copyright6phpki9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak go na to stac to fajnie przeciez po to jest BMW Przemyslene i Niezawodne :)

 

no tak, myślę, że właśnie po to skonstruowali te samochody!

Przecież one aż proszą, żeby zakatować je na jakiejś osiedlowej uliczce. A słyszałem, że konstruktorzy to nawet nowe fundują dla tych co w najbardziej jajcarski sposób zniszczą swoje BMW :mad2: :mad2: :duh:

naprawdę, zaj... fajnie :mad2: udowodnił przy okazji jakie niezawodne :mad2: nawet pożar go nie zniszczył :duh:

naprawdę nie wiem ile jeszcze emotikonów wstawić żeby dać wyraz jak mnie twój post rozwalił.

 

I proszę nie porównywać mnie z dzidkiem. Ja nie jestem takim użytkownikiem jak dzidek ...i chyba ty.

 

I jaki dziadek? :shock:

 

"Język polski jest prosty dla bogatych i biednych... wystarczy chcieć"

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tego co czytałem, to mandat dostał nie teraz, a w dniu zdarzenia. Czyli dawno temu. I słusznie. Choć 500zł to za duży mandat.

 

2. Gdyby to ode mnie zależało, to obciążyłbym go raczej kosztami akcji ratowniczej - w końcu to było zwyczajne podpalenie.

 

3. Karę poniósł surową - trochę mu zajmie odrobienie straty 535-ki. Ponoć zadbanej, choć wierzyć mi się nie chce.

 

Może się czegoś nauczy :wink: .

:: Moje auto ::


:: Nieważne czym jedziesz, ważne dokąd ::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące teorie głosisz... ciekawe co jeszcze znaleźli na necie?

wszystko co się tam znajduje...

 

Czyli co? Możesz wyrazić się bardziej zrozumiale?

 

a co wydaje ci się, że milicjanci jeszcze nie dowiedzieli się że net istnieje? :norty: :norty:

 

Jak już to policjanci...

Dlaczego uważasz, że wydaje mi się, że policjanci nie wiedzą o istnieniu internetu. Pytam poważnie. Oczekuję na Twoją odpowiedź. Może być ekstremalnie kreatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Możesz wyrazić się bardziej zrozumiale?

zaskakujesz mnie... to można jeszcze bardziej zrozumiale to napisać?

Dlaczego uważasz, że wydaje mi się, że policjanci nie wiedzą o istnieniu internetu. Pytam poważnie. Oczekuję na Twoją odpowiedź...

A po co wkręcasz? co chciałeś Zalewowi udowodnić stawiając mu pytania w ten sposób? albo w jakim świetle chciałeś go postawić?

 

Jakkolwiek zagorzałym kibicem będę Twojej pasji restaurowania starych samochodów, to taki styl konwersacji nie robi na mnie wrazenia...

wybacz Padre zbytnią śmiałość :modlitwa:

Hejka!

 

a co do policji... zmianę nazwy zauważyłem, mentalności i priorytetów -jeszcze nie. Tak więc zostanę póki co przy swojej wersji

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.