Skocz do zawartości

Woda w bagażniku :/ ??


Piotrunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem.

O tej porze roku,przy deszczowej pogodzie zbiera mi się woda z błotem w bagażniku w lewym rogu przy nadkolu :(.

Bagażnik mi nraczej nie przecieka bo lalem wode z góry i nic się tam nie pojawialo.Nie wiem bo kupiłem auto w stanie surowym rozebranym,czy brakuje mi jakiegoś elementu np plastikowego nadkola od strony zewnętrznej??

Patrząc od strony bagażnika jest tam zrobiony ptwór takjaby mający na celu odprowadzić tą wodę,czy u was też on występuje??

Proszę o rade!!

Z góry dziekuje??

Mam jeszcze pytanie

Mam model E30 rok 90 z silnikiem M20 jakie świece najlepiej zastosować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem, sprzatałem auto i wyciagałem pojemnik ten z prawej strony na pierdołki i pod nim ujrzałem pełno wody (juz z grzybkami) pleśń :).. rozebrałem cały bagażnik wymontowałem kanape itd.. okazało sie że miałem trzy zgnite pordzewiałe kawałki blachy jeszcze nie dziury ale woda leciała, było to na prawym tylnym błotniku jedna koło mocowania amortyzatora. Spowodowane było to tym ze nie miałem plastikowej osłony błotnika w nadkolu miałem odrazu zbiornik odpowietrzajcy bak, woda biła o blache.. Sciągij wykladzinki i szukaj może akurat to. POWODZENIA !
...nieważnie dokąd jedziesz,ważne ze bokiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam mam wode za siedzeniem kierowcy ;/ klapa straszna w lecie rozbieralem i zaspawywalem w pierony te kolka co sa w podlodze (pozniej zapstowalem szpecjalna pasta ;]). Niestety problem sie pojawil. Nie wiem czego sie czepic, rozebrany byl do golej blachy, i nie widac bylo zadnych ognisk korozji zdradzajacych miejsce "wlewu" wody.... gdzie moge szukac.... E30 coupe 85r - :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod zderzakami są klapy do odpowietrzania kabiny obok nadkoli (przynajmniej być tam powinny). Jak nie będzie tam membrany lub w jaki kolwiek sposób się wysuneły to we wnękach będzie się zbierać woda i błoto. Innym miejscem przez które się leje woda i tylko woda to lampy. Sztywne uszczelki i sparciałe trzeba wymienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.